Batoh pro prvňáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dendulinaa
31 příspěvků 4.3.21 17:19
Batoh pro prvňáčka

Zdravím, s jakou značkou školních batohů jste prosím spokojení? Syn půjde v září do první třídy, tak už zjišťuji, děkuji.

Reakce:
milka7
79 příspěvků 5.3.21 13:17

Jestli do školy vůbec půjdou… blbá doba.

Marketka009
23 příspěvků 6.3.21 21:02

Dobrý večer, my máme batoh do školy značky Beckmann - je to norská značka a batoh je opravdu vymykaný a má spoustu vychytávek. Navíc je lehoučký a má opravdu krásný design :)

MarieStar6
34 příspěvků 9.3.21 23:24

Dobrý večer, já jsem se na e-shopu Zdravý batoh dívala na tu novou kolekci batohů Beckmann - Active Air FLX a hrozně se mi líbí. Měla by to být nějaká novinka na trhu - nemáte už někdo tento batoh?

Evča J.
59 příspěvků 14.3.21 19:44

Zdravím, na batoh s Active Air FLX mám doporučení od kamarádky - ona ho má a je s ním strašně spokojená. Batoh má fakt hodně vychytávek, budu ho pro syna taky kupovat. Mrkněte na video na jejich stránkách, mají tam vše krásně natočeno https://www.zdravybatoh.cz/…rex-beckmann

Dendulinaa
31 příspěvků 17.3.21 23:41

@Evča J. Ten je fakt super, pár batohů a aktovek jsem už viděla, ale tento od značky Beckmann je neskutečně vymykanej, takže mám vybráno a jdu ho objednat :)

Váš příspěvek