Povinné ručení a havarijní pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michala458
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.21 14:02
Povinné ručení a havarijní pojištění

Chtěla bych si zařídit levnější pojištění u auta, na kterém máme i havarijní pojištění. Máte zkušenost se srovnávači pojištění? platí se za to něco?

Reakce:
milka7
80 příspěvků 5.3.21 13:21

Za porovnání ne, ale akorát jsme nechávali pojistit auto a vyšlo nám to líp od poradce než z internetu, rozdíl 5tisíc.

Kaca.kacula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.21 16:44

Rozdíl 5 tisíc? co to bylo za auto? to je nějaké divné. Já jsem od poradce měla za povinné 8200 v pojišťovně cca 6800 tis a na srovnávači jsem našla variantu pojištění auta za 5400. Vždy jsem srovnávala stejné krytí a plus mínus stejné podmínky pojištění. To totiž dokáže udělat na ceně pojištění také opravdu hodně.

Michala458
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.21 19:19

Tak to je teda taky ale docela dost rozdíl, takže mi v podstatě říkáte, že jste na tom srovnávači našla nejvýhodnější pojištění? Na kterém srovnávači jste to našla? a potom jste to vyřídila na pojišťovně?

Kaca.kacula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.21 17:44

Ano, na srovnávači pojištění jsem našla nejvýhodnější pojištění. Mohu doporučit se podívat na srovnávač Klik.cz, kde si rychle najdete kompletní srovnávaní a nabídky pojišťoven. Navíc tam máte možnost to celé vyřídit online, takže nemusíte nikam chodit.

Váš příspěvek