Kvalitní cestovní tašky a kufry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasamatejova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.21 18:50
Kvalitní cestovní tašky a kufry

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neměl štěstí na koupi kvalitního kufru? Chtěla bych kufr, který by byl pevný a odolal by nárazům a měl kvalitní kolečka.

Reakce:
milka7
77 příspěvků 5.3.21 13:19

Kufry Rimowa, asi kvalitně jší nenajdete :-)

Domushkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.21 15:27

Tak to já zase nedám dopustit na italskou značku Aeronautica Militare. Mám od nich velký i menší kufr. Asi pevnější kufr s kvalitnějším zapínáním jsem asi ještě neměla. Můžu tam narvat opravdu cokoliv a nikdy se s ním nic nestalo.

Dasamatejova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.21 16:41

Kdo to u nás prodává? Na kolik přijde kufr od této značky?

Domushkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.21 17:52

Kvalitní věci od této značky u nás prodává obchod nejkufry. cz Najdete jejich e-shop, ale v Praze mají i kamennou prodejnu. Koupila jsem u nich kufr od této značky o velikosti 105 litrů za 3400 korun.

Janka8181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.22 20:07

Já teda taky docela dlouho sháněla nějakou velkou cestovní tašku. Bohužel co jsem se tak dívala po obchodech, tak všude měli strašně nekvalitní. Jednu cestu by taková taška asi vydržela, ale myslím si, že na dlouhodobější používání by to asi moc nebylo. Nakonec jsem to ale vyřešila docela chytře. Syn totiž měl doma dvě hokejové tašky a věděla jsem, že jednu nepoužívá, tak jsem ho poprosila jestli by mi ji nenechal. Taková hokejová taška je podle mě na cestování možná i mnohem lepší, než cestovní. Hodně se toho do ní vejde a hlavně je opravdu kvalitně udělaná, protože to hokejové vybavení přecejen něco váží.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu