Paní na úklid ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasastrc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 20:28
Paní na úklid ano nebo ne?

Strašně dlouho se rozmýšlím, jestli si do domu pustit někoho, kdo by mi tam uklízel. Jaké máte zkušenosti je to v pohodě?

Reakce:
Natalievili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 20:31

Když jsem tak nějak nestíhala Vánoce, tak jsem si pozvala domů profesionální úklid od uklidmleziva. cz. který má na Prahu opravdu dobré ceny. Od té doby si nechávám uklízet dům pravidelně a šetří mi to opravdu hodně času. Navíc tak uklizeno, jako mám po jejich návštěvě, jsem sama nikdy neměla.

Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:28

Rodiče měli a byli moc spokojení, potom co paní skončila už nikoho dalšího nehledali, protože neměli důvěru.

Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:29

Je to o štěstí, asi bych na to šla přes nějakou agenturu, kde budete mít záruku, kdy třeba něco zmizelo nebo se rozbilo.

anduskan
111 příspěvků 26.4.21 20:35

Chtěla bych se zeptat, nae shopu jsem našla italské čistící a prací prostředky. Má snimi někdo zkušenost?

wendulinaa
76 příspěvků 28.4.21 10:40

Osobně nemám od nich nic vyzkoušené, ale vím, že kolegyně v práci mají dobré zkušenosti s pracími prostředky. Koukněte se na https://shop.uklid-pulito.cz/cs/

naslouchalkaa
157 příspěvků 28.4.21 11:15

Mně by se určitě líbilo mít někoho na úklid, aspoň bych měla víc času třeba na sebe než na mop a kýbl

Jarculkaa
34 příspěvků 29.4.21 09:48

Našla jsem si jejich stránky, vyzkouším jejich prací gel a moc se mě líbí parfém na prádlo. Hodně suším v sušičce a tam nedoporučují klasickou aviváž.

anduskan
111 příspěvků 30.4.21 18:38

Prací prostředky mě moc zaujaly. Co se mě líbí, tak parfém na prádlo.

Teodoraaa
24 příspěvků 1.5.21 10:49

Nabízí i kvalitní kometiku Felce Azzurra. Mám ráda tělový pudr s labutěnkou.

Váš příspěvek