Křečové žíly operace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Peťan  02.05.09 15:59
Křečové žíly operace

dobrý den, moje žena už má dlouho potíže a křečovými žílami, pořád jí bolí nohy. četl jsem, že se to dá vyřešit operací, tak mě zajímají zkušenosti žen, které to podstoupily. kdy je a kdy není vhodné to podstoupit? jak dlouho trvá rekonvalescence? je zákrok hrazen pojišťovnou? děkuju


Reklama


Reklama

Reakce:
 
MisSporty  26.05.09 18:27

Já měla jen menší žilky, zákrok mi provedli ambulantně a hned jsem mohla jít domů, ani mě to nebolelo. Ale když má žena bolesti, asi to bude vážnější…

 
Radek  21.06.09 00:26

Nyní se již začíná objevovat nová metoda při které se používá laser a křečové žíly jsou odstraňovány teplem bez nutnosti nohy rozřezávat.

 
Karel  11.09.09 15:22
Křečové žíly

Dobrý den, křečové žíly mám poměrně od útlého věku a musel jsem podstoupit mnoho operací. Operace mi na chvilku pomohly, ale pak se to opet vratilo. Zhruba před 6 lety jsem se dověděl o Wobenzymu a začal ho užívat. Od té doby nemám v podstatě žádné problémy. Jakmile mají přijít horka, nasadím dvou měsíční kůru a je to.

 
Jana  09.11.09 20:53

No wobenzym určitě zabrat může, ale taky nemusí. Co se týče operací. Já jsem byla už na dvou, mám nadváhu a nejsem nejmladší… Ani jedna nebyla prováděna ambulantně a po obou následovala šestitýdenní rekonvalescence. Menší křečové žíly lze provádět laserem, ano, ale v těžších případech se musí stejně přistoupit k onomu vytrhávání.

Držim palce
Jana


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama