Vyšetření prostaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 07:17
Vyšetření prostaty

Asi bych měl zajít k lékaři kvůli vyšetření prostaty…mám teď poslední dobou docela problémy s močením. Jak probíhá vyšetření prostaty? Je to hodně nepříjemný nebo to dokonce bolí?

Reakce:
benny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.09 09:19
přes konečník

doktor se k tvojí prostatě nejlíp dostane přes konečník.. nejdřív ti ho znecitliví mastičkou a nic moc pak neucejtíš až tě bude prohmatávat, ale moc příjemný to teda neni no

b0b0
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.09 08:37

je dobře, že chceš jít k lékaři. moc s tím nečekej, je lepší tenhle problém řešit hned než se trápit

Bubobubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.10 10:43
Prostata

co se týče onemocnění, mám dobré zkušenosti s ProstaX , je čistě přírodní, takže nezatěžujete tělo zbytečnou chemií.

Gamar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 10:41

Vyšetření prostaty není žádný problém. Nebolí a trvá krátce. Je fakt, že budeš rád až bude hotovo.Dívá-li se ti někdo na zadnici příjemné to není. :lol:

Lojza Vřídlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.11 14:08

Kdo s tím má nějaké problemy,ať počítá s tím,že ho doktor projede celého,u mě začal močovým měchýřem.Posadil mě do gynekologického křesla nohy jsem si dal na roznožky,řekl,že mi to znecitlivý a nečekaně mi do pindíka něco stříkl,stačil jsem jen vykulit oči,je to jako kdyby vám ho někdo uřízl,pak přišel s kamerou,silná hadice asi jako tužka a i když už to bylo omrtvené,tak to bolelo jako kdyby do mě rval ostnatej drát sem a tam,bolestí jsem se úplně zpotil a první vymočení po zákroku byl porod.

rudolf.e
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 17:26
Zánět prostaty/prostatitida

Ahoj, přicházím se svým příspěvkem a předpokládám, že se shrne kritika, protože je poněkud netradiční. V prvním případě chci říct, že jediný účinný bylinný preparát je od firmy Gřešík, ostatní výluhy jsou i dražší ale nezabírají. Druhým je zdravý životní styl, s prostatou úzce souvisí kouření, kterého se prostě musí zájemce o léčbu střepat. Třetím zmíněným postupem je masáž prostaty jako součást sexu, bolestivost i zdravotní stav se mi i oproti věku, kdy problém přišel (26 let) podstatně zlepšil. Pro lidi, kteří opravdu řeší prostatu (mám však na mysli chronický zánět) by měli řešit i čištění střev a eliminaci škodlivých bakterií, osobně mám na mysli colon-hydro-terapii, která je dostupná v každém větším městě.

ivanB
1 příspěvek 18.11.12 13:59
prevence rakoviny prostaty

Vůbec nemusí dojít k vyšetření konečníku. Pokud jde člověk opravdu jenom na prevenci. Rakovina prostaty a většina dalších jejích nemocí lze zjistit z krve. Velikost prostaty potom sonem přes břicho. Takže vyšetření přes konečník je v rámci revence nadbytečné. Záleží jenom na Vás jetli ho lékaři dovolíte, protože ho provádí jenom ze stereotypu a zvyku.

b520
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 08:00
prevence

Dobrý den. mám dotaz. mám svou obvodní doktorku ale v práci musím chodit na preventivku k určenému lékaři zaměstnavatelem. jak máněkdo 50 tak automaticky dělá vyšetření, zajímalo by mě jestli je to součást preventivky v práci. nebo je to aktivita doktorky. dík honza

Radimaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.18 07:33

Dobrý den, já měl taky problém s prostatou nejvíce mi ulehčila masáž. Která mě velmi uvolnila a cca po 2 měsících problémy odešly. Pokud bych ti mohl doporučit určitě vyzkoušej masáž prostaty zde https://eroticmassagepraha.cz/masaz-prostaty/

antoninmaly
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.21 15:58
vyšetření prostaty

Zdravim. přemýšlím že bych zašel na vyšetření prostaty. Četl jsem na internetu že existuje vice zpusobu tak nevim ktery bude ten nejlepsi. Co byste mi doporucili? mam trochu strach takze nejlepe neco bezbolestneho

jiruláky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.21 13:59
Prostata vyšetření

@antoninmaly

Existuje mnoho způsobů, nejčastější je asi vyšetření prostaty prohmatem, ale jsou i další, pokud ti tenhle nevyhovuje, přečti si zajímavý článek zde, mě moc poradil: https://www.uniprosta.cz/…ni-prostaty/ .
Osobně doporučuju tento problém nepodceňovat a začít ho řešit co nejdřív. Můj známý to neřešil a když přišlo na nejhorší, už mu nebylo příliš pomoci a musel na operaci. Důležité je to řešit včas a hledat případnou prevenci.

Váš příspěvek