Vyšetření prostaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 07:17
Vyšetření prostaty

Asi bych měl zajít k lékaři kvůli vyšetření prostaty…mám teď poslední dobou docela problémy s močením. Jak probíhá vyšetření prostaty? Je to hodně nepříjemný nebo to dokonce bolí?

Reakce:
benny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.09 09:19
přes konečník

doktor se k tvojí prostatě nejlíp dostane přes konečník.. nejdřív ti ho znecitliví mastičkou a nic moc pak neucejtíš až tě bude prohmatávat, ale moc příjemný to teda neni no

b0b0
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.09 08:37

je dobře, že chceš jít k lékaři. moc s tím nečekej, je lepší tenhle problém řešit hned než se trápit

Bubobubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.10 10:43
Prostata

co se týče onemocnění, mám dobré zkušenosti s ProstaX , je čistě přírodní, takže nezatěžujete tělo zbytečnou chemií.

Gamar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 10:41

Vyšetření prostaty není žádný problém. Nebolí a trvá krátce. Je fakt, že budeš rád až bude hotovo.Dívá-li se ti někdo na zadnici příjemné to není. :lol:

Lojza Vřídlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.11 14:08

Kdo s tím má nějaké problemy,ať počítá s tím,že ho doktor projede celého,u mě začal močovým měchýřem.Posadil mě do gynekologického křesla nohy jsem si dal na roznožky,řekl,že mi to znecitlivý a nečekaně mi do pindíka něco stříkl,stačil jsem jen vykulit oči,je to jako kdyby vám ho někdo uřízl,pak přišel s kamerou,silná hadice asi jako tužka a i když už to bylo omrtvené,tak to bolelo jako kdyby do mě rval ostnatej drát sem a tam,bolestí jsem se úplně zpotil a první vymočení po zákroku byl porod.

rudolf.e
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 17:26
Zánět prostaty/prostatitida

Ahoj, přicházím se svým příspěvkem a předpokládám, že se shrne kritika, protože je poněkud netradiční. V prvním případě chci říct, že jediný účinný bylinný preparát je od firmy Gřešík, ostatní výluhy jsou i dražší ale nezabírají. Druhým je zdravý životní styl, s prostatou úzce souvisí kouření, kterého se prostě musí zájemce o léčbu střepat. Třetím zmíněným postupem je masáž prostaty jako součást sexu, bolestivost i zdravotní stav se mi i oproti věku, kdy problém přišel (26 let) podstatně zlepšil. Pro lidi, kteří opravdu řeší prostatu (mám však na mysli chronický zánět) by měli řešit i čištění střev a eliminaci škodlivých bakterií, osobně mám na mysli colon-hydro-terapii, která je dostupná v každém větším městě.

ivanB
1 příspěvek 18.11.12 13:59
prevence rakoviny prostaty

Vůbec nemusí dojít k vyšetření konečníku. Pokud jde člověk opravdu jenom na prevenci. Rakovina prostaty a většina dalších jejích nemocí lze zjistit z krve. Velikost prostaty potom sonem přes břicho. Takže vyšetření přes konečník je v rámci revence nadbytečné. Záleží jenom na Vás jetli ho lékaři dovolíte, protože ho provádí jenom ze stereotypu a zvyku.

b520
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 08:00
prevence

Dobrý den. mám dotaz. mám svou obvodní doktorku ale v práci musím chodit na preventivku k určenému lékaři zaměstnavatelem. jak máněkdo 50 tak automaticky dělá vyšetření, zajímalo by mě jestli je to součást preventivky v práci. nebo je to aktivita doktorky. dík honza

Radimaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.18 07:33

Dobrý den, já měl taky problém s prostatou nejvíce mi ulehčila masáž. Která mě velmi uvolnila a cca po 2 měsících problémy odešly. Pokud bych ti mohl doporučit určitě vyzkoušej masáž prostaty zde https://eroticmassagepraha.cz/masaz-prostaty/

Váš příspěvek