Co na křečové žíly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WeNdY
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 21:25
Křečové žíly a bolest

Jak si můžu ulevit od bolesti nohou způsobenou křečovými žílami?? Střídání horký a studený vody mi moc nepomáhá, do práce chodím pěšky… Je to nepříjemný, pořád mi otejkaj…

Reakce:
Ivette
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.09 14:00

Běhat, jezdit na kole, bruslit, gymnastika (nohy nahoru při svíčce například…), moje teta na to má nějakej gel, ale nevim jak se jmenuje, zapátrej na netu

Miroslava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.09 22:34

A nosíš stahovací punčochy? mě to dost pomáhalo, pak jsme podstoupila operaci a ulevilo se mi. doporučuju

Bábina
1450 příspěvků 5.4.10 18:30
křečové žíly a bolest

Zkuste na noc pořádně promazat nohy řepíkovou mastí.Již ji můžete koupit hotovou v lékárně nebo v bylinkářství.Může pomoci i měsíčková mast ,ale ta nemá takový účinek.Mast se musí opatrně vtírat dlouhým hladivým pohybem.Přeji ,ať vás bolest brzo přejde. 8-)

tut
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.10 10:02

Na křečocé žíly a hemeriody bývá bylináři doporučována kaštanová mast, nemá osobní zkušenost. Pomalé a jemné vtírání je moc důležité! V opačném případě by mohlo dojít k uvolnění krevní sraženiny, která se v žilách ukládá a následně k ucpání cévy (embolii). T.

Bábina
1450 příspěvků 30.5.10 10:18
Křečové žíly

Z kaštany vůbec lidé kteří se bylinkářstvím zabývají dělají různé věci.Třeba tu mast a opravdu mazat dlouhým jemným pohybem,Ale já mám dobré zkušenosti s víše uvedenou léčbou.Jinak můžete nosit 3 kaštany stále u sebe a až prasknou,vyměnit,nebo obložit lůžko tolika kaštany kolik je vám let a když začne nová sezona ,vyměnit.Lžička strouhaných kaštanů v medu zastavuje průjem.Ale nedávat dětem a není to žádná dobrota.Na žíly můžete dávat i obklady z přesličky rolní.Prostě,co bylinkář,to mnoho různých zkušeností a vypsat tu všechny by jednak zabralo mnoho času a jednak by to nikoho nebavilo dočíst do konce .Přeji hezký den bez bolestí. 8-)

Sylvienka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.13 21:22
Křečové žíly ?!

Prosím o radu, je mi 25 let a už jsem byla na operaci s křečovými žílami, bohužel se mi to zase vrátilo, ale chtěla bych zkusit i jinou léčbu než vypichování nebo operace.. Zkoušela jsem různé gely i masti..nemám je moc vystouplé na povrchu..spíš je to jak velká modřina a teď začaly asi i praskat, protože se mi tam udělaly fleky cca jak padesáti koruna. Vím, že se doporučuje vše z kaštanu pač obsahuje rutin.. někdo nějakou dobrou zkušenost s něčím konkrétním? Děkuji moc :kytka:

Kamilka_ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 23:02

Na křečové žíly existuje spousta přípravků, ale řekla bych, že na každého působí něco jiného. Někomu třeba pomáhá i přírodní léčba, nedávno jsem zrovna četla článek o tom, jak je na křečáky dobrá pohanka, přičemž já jí jím neustále od patnácti let a křečáky se mi ve dvaceti objevily a nezmizely, takže je to asi jak u koho. Pak mi někde doporučili na internetu ať vyzkouším koňskou mast, že prý je na všechno, ale taky to žádný účinek nemělo, takže jsem nakonec skončila u kompresních punčoch a nohy si mažu kaštanovým gelem od valosunu. A když občas, po nějakém náročném dni, přijdu domu s šílenými bolestmi, tak si beru ještě diosmin a to jediné mi zatím pomáhá.

MilanMR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.13 23:37

Překyselený organismus a usazování toxických látek v žilách dolních končetin. Řrešenímje detoxikace za pomoci osvědčených přírodních prostředků, pročištění organismu a odstranění plísní z organismu. Nedostatek tekutin - čisté vody v organismu.

MilanMR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.14 19:06
křečové žíly

… nohy má nahoře, bojím se, bojím že… Na křečové žíly nepomůže mít nohy nahoře, možná na chvilinku; nepomůže si sprchovat nohy studenou vodou… možná zase na chvilinku. Je potřeba hledat příčinu, PROČ dochází k jejich tvorbě. Nové produkty z lékáren budou zase jenom pseudoefekt - potlačení příznaků, ale nehledání příčin. Přečtěte se příbalové letáky jakýchkoliv léků a to zejména vedlejší účinky a potom zkonfrontujte ty svoje vedlejší účinky, uvidíte a možná se budete divit. Jestli berete více prášků, pak se budete divit ještě více. Jestli chcete něco vědět, můžeme se o tom bavit, ale mailem, telefonem nebo osobní schůzkou. Vše je na Vás! Každý má odpovědnost sám za sebe! nikdo ji nepřehodí na někoho jiného. Pěkné dny

Bamblbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.14 23:25

Teď má prý přijít nějaká novinka na trh na křečové žíly s kurkumou, nevíte, jak se to jmenuje?

taky pomohlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 19:22

Jojo, je to Senzycol. taky mi pomohl

PetaBriza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 19:25

Senzycol je na záněty, jasně, že Vám pomohl. Užíváme ho s manželkou oba.

Aurijanska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 19:27

Ono je to i na křečáky? Mě to pomohlo s lupénkou. Zkusím dát pár bobulí mámě.

PetaBriza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 19:29

Aurijanska:Pár tobolek Vám nepomůže. výsledky Senzycolu se logicky projeví až po pravidelném užívání po delší době, min. pár týdnů.

MilanMR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 20:16

A jaké to má vedlejší účinky? napíše je sem někdo?

PetaBriza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.14 18:03

Osobně o vedlejších Senzycolu nevím, ale nekojím a 1 rok mi taky není:-)

KarelCh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.14 15:24
Rada

Dobrý den, pokud máte jakékoliv problémy, tak mi napište e-mail, máme zkušenosti s 90% nemocí. Nezávazně napište a zeptejte se… chanyx@seznam.cz

Novak Pavel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.14 08:41
m

Máš to o kousek dál-roup dětský-bolest břicha. Tam je odpověď na křečové ž. už sama o sobě. Začal by kokoškou a propracoval by se na kuklík městský–to slovo ale vůbec není od města ale městek–městnání krve v žilách.

Novak Pavel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.14 08:43
m

Nač jim propaguješ chanyx, to jsi tak přesvědčen, že jim to játra ustojí??? Nebo jsi diletant.?

Novak Pavel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.14 08:47
k

Koukám, přímo zírám, že poradny na vitalionu pochcípaly přímo na oubytě, že by se za těmi tiťuly Mudr moudrost vytratila ouplně ouplně???

Magdička157
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 20:32

Já používám na křečové žíly Senzycol. Koupila mi ho maminka na narozeniny. A je to opravdu zázrak! Nové křečáky se mi netvoří a ty staré mizí! Po měsíci užívání už vidím nějaký malý náznak naděje, že budu mít nohy úplně zdravé! :)

4523654123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.14 17:57

Wendy, ja taky stridam teplou x studenou vodu, cvicim, prochazky, kompresni puncochy a taky jsem zacala uzivat Senzycol. Ve vsi kombinaci mi dobre zabira, bolest je mirnejsi a rekla bych, ze zily zacinaji byt mene znatatelne. Beru ho zatim 2,5mesivce a pocituji zmenu, tak verim, ze v lete opet vykopu ze dna skrine sukne a kratasy..

Věra 11 4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 14:13

Mám vnitřní křečovou žílu. Nikdy jsem křečáky neměla, teď na pravé noze. Může mě někdo říct, jestli se ty masti dostanou tak hluboko? Cítím ji, je tvrdá a bolestivá. Byla jsem na ultrazvuku, že je to zánět žil, dos :mavam: tala jsem prášky a Polysan mast, vše jsem využila, je to lepší, ale je to tam.Na ultrazvuku dr. řekl, že hlavní cévy jsou dobré.

MR30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 14:45
Kyselost

Převážná většina nemocí, m. j. i křečové žíly pramení z překyselení organismu. Prášky vám možná… ale chce to dělat něco s celým organismem. Změnu stravovacích návyků, jídelníčku, odkyselení, detoxikace. Ale ne chemickými věcmi, ale přírodními. Ano, bude to něco stát, ale může vám to pomoci. V lékárnách nemáte taky všechno zadarmo, kupujete to, ale živíte chemický průmysl a farmaceutickou lobby. A navíc - u té chemie si přečtěte vedlejší účinky. Tělo je stavěno jinak, ne na ovlinování chemií. Chemie potlačuje příznaky, nikoliv řeší příčiny.

Věra 11 4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 15:43

Překyselení nemám, byla jsem na krvi nedlouho a mám 5,5.

MR30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 20:39

Přečte si něco o překyselení. Kyselost krve musí být v rozmezí 7,36 7,45 jestli je to jinak, pak jste mrtvá. Tuto kyselost máte z moči. Přečtěte i o kyselosti moči, acidobazické rovnováze a zjistíte, že na škále kyselosti 0-14 je acdb rovnováha 7,0 až 7,4. Lékaři vám i při 4,5 řeknou, že je to v pořádku, ale není. Halvně neodkyselujte sodou, chvilkov+ě možná dobře, ale dlouhodobě… Takže asi tak o vaší špatné kyselosti, resp. překyselení organismu. Není to ale o diskuzi tady. Napište mi na zdravi-krasa1@seznam.cz, tam se můžeme bavit konkrétně k vaší osobě. Díky za pochopení. tady najdeme pouze dosti kritiků.

nikooool
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 13:57

Mě pomohl Senzycol, moje známa ho brala na klouby a já vyzkoušela po její radě a zatím mohu doporučit.

Rudolf Wysocky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.16 18:24
nohy nahore

Ale jen doma nikde jinde je nesmim mit nahore

VeselkaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.21 20:20

Nejlepší je na to aronie. Přírodní léčivka. Já piju šťávu z beautybio.cz a opravdu mi pomáhá. Tak ji zkus.

Váš příspěvek