meditace a intuice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simona H.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 08:48
meditace a intuice

Ahoj, můžete mi poradit jak se dá meditací dospět až k intuici? Jak svou intuici rozvíjíte? Míváte je často? s meditací teprve začínám, tak ocením všechny rady zkušenějších

Reakce:
Justína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.09 21:57
meditace

Mě pomáhají meditace pod vedením E. Tomáše.

Monickatvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.19 00:28
Meditace

Skvěla meditace: https://youtu.be/H3X6weUVOcQ
Obsahuje vše co by měla meditace mít :srdce: :)

777
176 příspěvků 2.8.19 22:47
@Monickatvoje píše:
Skvěla meditace: https://youtu.be/H3X6weUVOcQ
Obsahuje vše co by měla meditace mít :srdce: :)

Je to podvrh, falešná náhražka skutečné meditace, která ale nevypadá tak atraktivně, jako tohle. Je to nebezpečné!!

777
176 příspěvků 2.8.19 22:48
@Simona H. píše:
Ahoj, můžete mi poradit jak se dá meditací dospět až k intuici? Jak svou intuici rozvíjíte? Míváte je často? s meditací teprve začínám, tak ocením všechny rady zkušenějších

Napřed si zjisti, co to vlastně je, skutečná meditace. To, o čem je výše uvedený odkaz, je nebezpečná náhražka používající stejné pojmenování.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.20 23:33

Ahoj, já tedy medituji docela dost často, ale že bych měla nějakou rozpracovanější intuici, to se mi moc nezdá :) Nicméně, co Vám určitě mohu doporučit jsou solné lampy přírodní . V bytě to navede takovou příjemnou atmosféru a to je pak úplně ideální stav na meditaci :)

Mirek696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 17:15

Já osobně tedy moc zkušeností s intuicí nemám, ale naopak se snažím alespoň občas trochu meditovat. Dělám to jen pár měsíců, takže jsem to ještě nepochopila. Důležité je hlavně pořádné místo, kde se cítíte bezpečně. Já například odjakživa miluji designové krby , takže moje bezpečné místo je právě u nás doma u krbu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu