Způsoby meditace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.09 14:39
Způsoby meditace

Jak správně meditovat? Slyšeli jste o mantře? provozujete ji? Je to transcendentální zvuková vibrace, díky které se vaše mysl povznese nad hmotný rozměr. Povedlo se vám to někdy? Podělte se o svoje způsoby meditace s ostatními diskutéry :)

Reakce:
Magda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.09 06:06
Meditace ve skupině

Ahoj, já medituju se svými přáteli ve skupině. Jedna osoba meditaci vede a ostatní mantru opakují. Dají se u toho použít i hudební nástroje a můžete zpívat

martinajalov
10 příspěvků 25.3.15 16:27

Také by mě zajímalo, jak se dá správně a účinně meditovat.

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 17:19

Ahoj, určitě takový způsob meditace respektuji a uznávám. Já bych to asi ale nedokázala. Já se dokáži uvolnit třeba při kreslení, nebo nějaké činnosti. Vybrala jsem si letos na https://www.topmuzika.cz/…rat-saxofon/ saxofon a to mě teď velice uklidňuje. Nejsem žádný „nervák“ a prostě mi to pomáhá více, než kdybych seděla se zavřenými oči.
Hudební nástroje mi vždy pomohly a pomohou, nedám na ně dopustit.

Mirek696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 16:59

Mě k meditaci přivedla moje matka, která je docela blázen do ezoteriky. Nejdříve mi to nic neříkalo, a tak se mi do toho moc nechtělo. Nakonec jsem tomu ale propadla a začala se tomu i více věnovat. Vždy jsem obdivovala designové krby , takže jeden mám i doma a meditace u něj je skvělá.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu