Nejlepší krém proti vráskám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MaRi1212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.16 10:28
vásky

Dobré výsledky má kosmetika Gernétic. Na stránkách s poradnou se můžete i dotazovat na konkrétní problémy.

jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.16 21:41

A přírodní kvalitní kosmetika na vrásky je která? Já se v tom nevyznám a nechci si koupit dražší kosmetiku bez účinku.

Ninamm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 22:10

Přírodní kvalitní kosmetika je Pevonia Botanica. Používám od nich krém proti vráskám a nemůžu být víc spokojená. Oni dokonce nějak speciálně zpracovávají tu kosmetiku takže ty krémy nepůsobí jenom na povrchu pleti ale i uvnitř a během 24 hodin v ní stále působí a je to oproti jiné přírodní kosmetice znát že ten účinek je mnohem lepší

sandrusinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 04:58

Luxusní kosmetika je priody. Je samozřejmě přírodní a můžeš si u nich obdnat balíčky.

jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 03:44

Tak balíčky jsou dobré třeba jako dárek někomu. A jak na tebe působila, šlo poznat rychle účinky?

Stephanie12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 12:57

Já jsem toho názoru, že pleť je třeba vyživovat hlavně zevnitř. zkusila jsem kdejaké krémy a séra a výsledek byl pouze chvilkové… Známá mi doporučila značku Rejuvenated.sk a na jejich produkty nedám dopustit. Jsou to výživové doplňky, takže vyživují pokožku zevnitř a to je hlavní. Trápila mě suchá pleť, také jemné vrásky na čele a nyní jsou pryč!! Sama jsem tomu nechtěla věřit dokud jsem se nepřesvědčila. určitě to vyzkoušejte nebudete litovat.

sandrusinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 17:57

Asi po měsíci jsem na pleti poznala, že je vypnutější a rozzářenější. Ani nepotřebuje tolik úprav. Stačí mi lehce upravit a nemusím se malovat. Opravdu na přírodní kosmetiku nedám dopustit.

jarka.modra
41 příspěvků 3.10.16 16:14

Ja jsem byla na aplikaci kyseliny hyaluronove v medikhausu v praze a vsechno v poradku

Truksa
7 příspěvků 19.10.16 23:13
vrasky

Ja pouzivam kokosovy olej, kam si pridavam bylinky a nemohu si to vynachvalit, je to ciste, bez chemie

JarmilaKlínová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.16 13:55
kokosový olej

A kokosovým olejem mám taky dobré zkušenosti, někdo by si mohl myslet, že je masný, ale není :-) krásně se vstřebá a dokonce z něj někdy i vařím

Sanruska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.16 22:09

Krémy nejsou moc účinné, to je reklamní trik. Nejlepší je si dát kmenové buňky do vrásek. Například na www.medikhaus.cz mají tuto metodu a maminka se zbavila vrásek, které se jí začaly prohlubovat.

Inčiiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.16 13:50

Kmenové buňky do vrásek? A to působí?

Jenkovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:18

Podle mě žádný krém nevyhladí už vzniklé vrásky. Ale jako prevence, proč ne? Ale hlavně fungují, podle toho, o jaké značky jde.

howstonka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.17 12:49

Vysadila jsem kouření, zbytečný stres, používám hydratační krémy a dodržuju pitný režim, plus snažím se aspoň jednou týdne vypadnout z města na odpočinek. On pitný režim je dobrá věc, ale rozhodně nepřehánět. Ale základem je dobrá vizážistka a pravidelná její návštěva, mě se osvědčil salon krásy Esmina (http://www.esmina.cz/).

Elizabethkrupa123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.17 12:46

Dobrý den dámy, někde jsem se dočetla, že, existuje nějaký krém, který bych mohla používat místo make upu. Aby zakrýval nedokonalosti na obličeji..znáte nějaký?

Alex.aley
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.17 11:06

Jak se tváříte na přístrojové ošetření pleti?

zuzanovka7979
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.17 06:09
krémečky

Upřímně? Sádlo ;-) Fakt. A do něj vylouhovaný měsíček - květy. Natřít, nechat působit, pau ubrouskem odsát přebytky. Hodně pít. Masáže obličeje jsou taky super - každý tah zakončit odjetím rikama do boku a dolů, aby odtekla přebytečná lymfa.
Ale kupuju si krém na oči a okolí, za ten jsem ochotná dát peníze, střídám Remescar a Sebamed***

edit admin - odstraněn odkaz

PetrdaSDtop
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.17 10:15

No indulona užd tdadké není taková pecka jako dřív. Já sama zkušenost nemám ale kupovala jsem mamce k narozeninám krémy od RYOR. Je to česká značka a používá přírodní látky. Kupovala jsem krém se zlatem a arganovým olejem, pak nějaké serum s kmenovýma buňkama a noční krém s hedvábím. Vyšlo mě to cca na 500 a mamka za dva měsíce vypadá o 10 ledt mladší :-)

Barune
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.17 10:14

Já bych nebyla proti, ale spíš bych potřebovala radu, co je na mou pleť vhodné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.17 13:22

Mamce a babicce kupuji na vanoce vzdy kremy od L'Oréal Paris Revitalift a vzdycky obe spokojene- :*

rendulinka99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.17 22:30

Ja vyrobky od neostraty vcelku znam

rendulinka99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.17 21:52

A co od neostraty konkrétně používáte?

Nela Barková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.17 21:21

Já od neostraty užívám chemický peeling

katyDee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.17 20:24

Nelo a jak to vypada? vidis vysledky?

Petra55566
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.17 11:27

Já ráda chodím do kamenných prodejen Notino. Mají neustále nějaké školení a dobře ví co vybrat. Každá pleť je jiná a potřebuje i jinou péči. Myslím že mají dost kamenných obchodů tak by neměl být problém tam skočit :-) Já mám jednu po cestě do práce, občas mě to tam vtáhne a pak mám strach že příjdu pozdě :srdce: :lol: :lol:

TerezaPepe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.17 14:44
@Elizabethkrupa123 píše:
Dobrý den dámy, někde jsem se dočetla, že, existuje nějaký krém, který bych mohla používat místo make upu. Aby zakrýval nedokonalosti na obličeji..znáte nějaký?

BB krém nebo CC krém. CC krém kryje více, u obou je ale výhoda že nemáte pocit jako by vás na obličeji stahovala maska, vypadá přirozeně a hyratuje pleť. Mám jich pár vyzkoušených, za mě nejlepší La Roche-Posay Hydreane BB je i na citlivou pleť, jen doporučduji volit světlejší ton ten medium je už tmavý

Jana Petrová12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 10:38

Holky můžete doporučit něco na vrásky? Děkuji

puclik88
36 příspěvků 19.9.17 15:16

Hele kremy mi vubec na tohle nepomahaji. :-) to radsi koupim dobry a vysoke kryci korektor a jsem ok :-)

Větroňka22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.18 18:30

Moje máma už roky používá kosmetiku ryor a je s ní moc spokojená.

Hanasadenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.19 12:10

Holky prosím nemáte zkušenosti s odstraněním vrásek nadobro?

Luciestastlikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.19 19:09

Krémy nepomáhají?

Hanasadenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.19 10:37

Už jsem jich vyzkoušela opravdu hodně, ale zatím mi tedy opravdu nic nepomohlo…

Luciestastlikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.19 00:25

Vrásky nadobro. To teda nevím. Zacni se o sebe pravidelně starat. Zkuste se podívat na acareclinic. cz, byla jsem tam na kyselině hyaluronové, je to fakt lepší. Ještě chci zkusit v kombinaci s botoxem a nitěma.

Wendulinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.19 19:30

Mamka se dala na boj s vráskami úspěšně. Svěřila se do rukou odborníků a má krásnou pleť a navíc to vypadá ve věku 56 let přirozeně, nic přehnaného..

Daniela888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.19 23:59
vrásky

Maminka na svém obličeji objevila pár vrásek, a tak taky začala dost zásadně řešit péči o svoji pleť. Jedna kamarádka, která vypadá opravdu velmi vitálně jí doporučila pleťové sérum z https://www.beamia.cz/…-o-plet/1-2/ , na které prý ona sama nedá dopustit. Mamka si jej samozřejmně také objednala, a tak jsem zvědavá, jestli na ní bude mít také tak pozitivní účinky.

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.19 14:13

Ahoj holky v poslední době na sobě pozoruji vznik čím dál více vrásek, poradíte mi prosím, jak s tím bojovat? Nějaké mastičky?

Tamarabrezovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.19 00:21

Já co jsem vyzkoušela mastičky, tak jsem se nikdy pořádného výsledku nedočkala, jestli s tím chcete opravdu bojovat, tak je vhodné řešit příčinu, za vznik vrásek může úbytek kolagenu v těle, takže ho stačí každý den doplňovat, a nemusíte se ničím mazat.

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.19 12:36

Jak ho doplňujete? Berete na to nějaké speciální léky?

Tamarabrezovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.19 10:29

Ne ne, objednávám si kolagen v prášku, který si každé ráno dám do pití, je bez chuti, takže ho můžete klidně dát i do jídla, objednávám si ho od osloskinlab. cz, chodí mi každý měsíc, takže se nemusím o nic starat.

Galinka15
1 příspěvek 24.9.19 10:21
sérum proti vráskám

Mě se teď osvědčilo odtud sérum na vrásky. Ono je taky dost podstatné používat noční krém. Ten mám klasický z drogerky, ale tohle sérum mi fakt účinkuje a dost se mi pleť zlepšila.

Martuska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.19 17:11

A jak s nimi bojuje?

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.19 22:30

Chodím do www.amarylliscentrum.cz, kde jsou odborníci. Hlavně se o mě dobře starají a jsou velmi příjemní.

Danielater
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.19 10:13

Funguje Vám některý z krémů na vrásky?

Michaleca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 09:45

Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale podle mě mi více pomohlo doplňování kolagenu, který může právě za vznik vrásek, po tom co jsem s tím začala, tak za pár dnů jsem cítila, že mám daleko pružnější pleť.

Danielater
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 07:47

Jakým způsobem tedy kolagen doplňujete prosím?

Michaleca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 10:10

Doporučuji se podívat na stránky osloskinlab. cz, kde si můžete objednat kolagen v prášku, který není nijak ochucený. Je tam možnost si nechat kolagen každý měsíc posílat domů.

Amika11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.19 20:50

V Amaryllis centrum jsem si nedávno nechala odstranit výrůstky na krku. Měla jsem jich tam poměrně dost a vadilo mi to. Všechny mi je dali pryč.

Zuzuša
15 příspěvků včera v 13:58

Byl ten zákrok bolestivý, nebo vám to bylo nějak nepříjemné?

Hanka Gregorová
14 příspěvků včera v 18:56

Doporučila bych něco takovéhleho: https://www.canatura.com/…vy-krem-15ml
Tak můžete zkusit, my to doma kupovali tetě (máme velmi dobré zkušenosti s konopnými produkty) a byla spokojená :mrgreen:

Denisa53
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 17:19

Já osobně používám krémy abych neměla suchou pleť nikoliv proto aby mi to pleť vypnulo, což by se tak nikdy nestalo, protože takové látky v krémech nejsou a hlavně je potřeba je dostat pod kůži aby se fakt něco dělo. Někdy je lepší si trošku připlatit a zajít si na ošetření, které odpovídá popisu a opravdu vás to vrásek zbaví.. ne, že se mažete a čekáte, že vám vrásky zmizí ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek