Bosu cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jessica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 11:42
bosu cvičení

ahojky, znáte bosu? co o něm víte? u nás v centru pohybu ho teď nově zavedli. jak se bosu cvičí? jaké svaly si u toho nejlépe procvičím? je to nějak omezeno věkem, nebo můžou bosu cvičit všichni?? diskutujme o bosu a všem s tím spojeném.

Reakce:
elsa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.09 22:27
bosu míč

ahoj jess, bosu znám, dokonce jsem ho i vyzkoušela a chtěla bych si bosu míč pořídit na doma. Nemáte někdo ponětí o tom, kde se dá sehnat a jak se pohybujou ceny?

UhelnaSloj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.09 14:02
Bosu je fajn

Všechny zdravím.
Bosu nádherně procvičí celé tělo - nohy, břišní svaly i paže (když jej obrátíme, dají se na něm provádět kliky a podobně). Věkem bosu určitě omezeno není, akorát je třeba se asi šetřit v případě problémů s vazy, šlachami, určitě se necvičí po zlomeninách a podobně… V této situaci je nejlepší konzultace s lékařem. Hlavně nás cvičení musí bavit a naplňovat, aby splnilo svůj účel! :)
Já s bosu teprve začnu zhruba za dva týdny v hodinách TV na vysoké škole, kde je jako jeden z možných sportů na výběr. Až budu mít po první hodině, napíšu, jaký mám ze cvičení na tomto půlbalónku dojem. :) Doufám, že po zimním semestru dostane má fasáda lepší tvar (budu kombinovat ještě posilovnu). Nejsem sice nijak plná, spíš možná naopak, ale vždycky je co zlepšovat… ;)

Petra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.09 21:43
Bosu ke koupi

Ahoj, Cvičení BOSU jsem si také oblíbila, nejdříve mi ho doporučil rehabiliťák, pak jsem na něj chodila půl roku do klubu, no a na konec jsem si ho pořídila a cvičím doma.

Simi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 09:11
BOSU je jednička!

Ahojky holky. Pořád jsem nemohla najít sport, který by mě tak bavil, že se budu na cvičení vyloženě těšit - a teď ho mám. Na bosu chodím asi tak půl roku a opravdu funguje. Krásně se mi vyrýsovaly svaly na rukou, mám lepší koordinaci a přestože mám nějaké to kilo navíc, tak ty „špeky“ jsou zpevněné :-D Potřebovala jsem zhubnout a bosu mi pomohlo, spolu se zdravou stravou jsem za půl roku shodila asi 13 kilo a zpevnila si celé tělo ;-)

Bábina
1450 příspěvků 22.2.11 09:54
bosu

Musím se přiznat,že toto neznám a moc by mně to zajímalo.Je nějaké zdravotní omezení,co to vlastně je?Dá se cvičit i doma?Jaký je to míč?Mormální gynball?nebo něco jiného.Můžete mi to někdo polopatycky objasnit?Moc mně to zaujalo,hlavně to,že to doporučil rehabilitační lékař. :-)

Bábina
1450 příspěvků 6.3.11 10:32
Bosu cvičení

Prosím,může mi někdo ve zkratce přiblížit o jaké cvičení se jedná?A jsou tam nějaká zdravotní omezení?Je to jako nornální cvičení na gim.míčích?Moc mně to zajímá.Díky.

Jarda21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.15 17:40
Bosu

Ne, při Bosu se nepoužívá míč ale takováhle balanční podložka
Je to v podstatě taková polokoule. :D

sara.vej23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.15 06:02
Bosu

Jarda má pravdu - je to taková „polokoule“ na které cvičíš. je to super. Chodím na hodiny jedné lektorky v brně a je to boží a mám ho i doma.

Feeriinaa
49 příspěvků 15.9.17 10:20

Bosu je super, zapojíš u toho hlavně nohy a břicho, a je to pro jakoukoliv věkovou kategorii :) cvičíš na takovém baloně který je ve tvaru polokoule, stojíš na něm a děláš cviky:)

Irča159
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.17 12:35

Já cvičím, je to super. někam chodit ale nemám čas, tak jsem to vyřešila koupí. Dost informací je v jiné diskuzi - http://zdravi-hubnuti.cz/…viceni-doma/

Andulínos
65 příspěvků 3.11.17 09:32

Je to super cvíčo:)

Violetka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.19 19:05

Ahoj holky, rozhodla jsem se, že si na Vánoce nadělím dva cvičební stroje, abych do svatby listopad 2020 se sebou něco udělala, poradíte mi co je nejefektivnější prosím?

Adelamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.19 11:42

S přítelem jsem si pořídila domů běžecký pás, a také profi rotoped. Máme každý den s přítelem cvičební půl hodinku, a musím říct, že už za půl roku máme obrovské výsledky.

Violetka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 19:00

Já jsem se už na běžecké pásy dívala, ale dívala jsem se, že se prodávají od 13 do několika set tisíc, poradíte prosím tedy jaký máte, a jaké s ním máte zkušenosti?

Adelamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.19 12:49

Ano to máte pravdu, já jsem si koupila kvalitní běžecký pás, na kterém můžete běhat i do kopce, a nemusíte se bát, že by se to pod Vám rozpadlo z internetového obchodu www. fitham. cz, koupila jsem si velice slušný pás za 30 tisíc korun.

Váš příspěvek