jízda na inline bruslích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bugina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.09 23:59
jízda na inline bruslích

ahoj chtěla bych zkusit jízdu na inline bruslích. Zatím jsem na nich ještě nikdy nejezdila. Umím bruslit jen na ledě.. je to hodně odlišné nebo se to aspoň trochu podobá? zvládnu první jízdu sama, nebo mám vzít někoho sebou (a pobavit ho :D)? A co si mám koupit za brusle?

Reakce:
bruslařka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.09 20:16
jízda na inline bruslích

mně by zajímalo, jak je to opačně :D. Inline bruslení zvládám, ale přítel chce abych s ním v zimě někdy zašla na stadion :). Zatím jsem jen postávala s horkou čokoládou u ledu, ale asi dostanu brusle, tak budu muset na led :))

vendy :) bruslarka..
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 17:48
porad te mi :(

Čusík :)
zacala jsem jezdit na bruslich ale nemame tu nejake trasy a tak jezdim po silnici kolem me auta a uz parkrat me vytroubily ale nwm proc :( myslim ze asi jezdim po blbe strane… napiste prosim po jake se a jezdit.. jezdim po prave jako cyklista… :) :nevim:

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.19 06:34
Brusle

Ahoj, určitě to zvládneš sama. Nic na tom není a pokud umíš bruslit na ledu, tak ti to půjde i na in-line bruslích. Pro mě bylo určitě ze začátku bruslení na ledu těžší. Základ jsou kvalitní brusle. Já je mám z https://www.bauerhockey.cz/in-line a jsem s nimi maximálně spokojená. Snažím se jezdit tak 2× týdně na hodinu.

Albeon
77 příspěvků 20.9.19 12:30

Pokud si jezdila na ledních bruslích, tak to pro tebe nebude nic nového :)

Marosi
28 příspěvků 23.9.19 08:03

Určitě to zvládneš ale já bych klidně vzal nekoho sebou. Přece jen se budeš cítit líp že tam s tebou někdo je a jak píšeš, možná ho i pobavíš :D

milka7
80 příspěvků 24.9.19 10:58

@Bugina zkus vzít někoho sebou a pobav ho :D ale jak umíš jezdit na ledě, na inlinech to budeš hračka. Raději si vem na první jizdu chraniče :lol:

IvanaNoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.21 05:41
Brusle

Ahoj, jízda na bruslích je jednoduchá. To je skoro to samý jako na kole. Jednou se to naučíš a už to budeš umět :-). Kup si kvalitní brusle, rozhodně ne ty nejlevnější. Hlavně musí mít gumová kolečka a čím větší, tím větší nerovnost zvládneš bez problému přejet :-). Já jezdím na inline bruslích docela často :-). Jen ale po městě. Když vyrážíme někam na víkend s manželem, tak si bereme kola. S těmi přece jen můžeme jet skoro kamkoliv. Manžel navíc koupil nosič kol na auto, tak ho musíme využívat :-).

Váš příspěvek