Věkový rozdíl mezi partnery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bill
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.09 08:06

Existuje ideální věkový rozdíl mezi partnery? Můžou si vůbec dva lidé každý z jiné generace rozumět?? Co vy a váš partner - jaký je mezi vámi věkový rozdíl (a klape to)?

Reakce:
Yvona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.09 22:05

na lásku přece neexistujou žádný parametry…láska si nevybírá. prostě se to stane a je jedno jestli je tvůj objekt touhy starší/mladší o 2 roky nebo o deset let

veverka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.09 15:49

můj manžel je o 20 let starší a klape nám to. Žijeme spolu 9 let :)

Martin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.09 13:03

na věku nezáleží

Drzticka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.09 13:06

Ja mam pritele o 22 let starsiho,a myslim ze si rozumime,na veku prece nezalezi,zalezi uplne na jinych vecech,a mnohem dulezitejsich.Nekomu je trebe 15let a chova se na vic a nekteri naopak,takze se myslim ze si partnery vybirame podle inteligence,porozumeni…nikoli podle veku…Ale kazdy jsme jiny… ;-)

Míra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.09 19:59

No je to tak,v mládí jsem koukal po starších,teď koukám po mladších.Když mi bylo 20,tak jsem žil s o 15 let starší ženou,byla jediná s kterou jsem si rozuměl,ale když jí teď potkávám,tak jsem rád,že jsme se rozešli.Možná bych jí měl rád,ale přitahovali by mě mladší,ten rozdíl musí být přiměřený.

Drzticka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.09 11:13

No primerene by to melo byt s tim s tebou souhlasim,ale lasce neporucis,myslim te prave.Jinak si myslim ze na tom neni nic spatneho kdyz ma nekdo starsiho partnera a jeste lip kdyz to nejde poznat :) ;-)

Klarisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 08:58
starší partner

Ahoj, je přece logické, když je starší partner. Moji rodiče mezi sebou mají rozdíl 14 let a žili spolu 20 let… a po rozvodu se nepřestali stýkat a i když jsme „rozvrácení“, tak se dá říct, že jsme rodina, všechno prožíváme spolu. Já mám to štěstí a našla jsem si muže velice vyspělého na svůj věk, takže jsme stejně staří, ale obecně si myslim, že dvacetiletá holka s dvacetiletým klukem mívají naplněný vážný vztah jen vzácně. Kdežto dvacítka s 35tiletym až 40tiletym… to už mi připadá rozumnější

Míra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 17:17
To poznáte za pár let.

Jo dámy, na tom teď není nic špatného,na to se dnes nikdo nedívá,tak jako dřív,ale přímo má teta je příkladem,též má staršího muže,většina mužů v letech má,nebo bude mít problemy se svým nádobíčkem,vy budete v nejlepších letech a stále při chuti,ale vaši milí už nebudou moct,teta si jen stěžovala,že s nim v posteli už nic není a proto hledá někoho,samozřejmě tak,aby se to strýc nedozvěděl,já bych asi nepřekousl,kdyby má milá měla milence,jistě,že bych o tom nemusel vědět,ale to už není ten čistý vztah,věřte mi,že jak to nejde v posteli,tak to nemá dlouhého trvání,to pak drží vztah pohromadě asi jen peníze.

Drzticka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 19:15

No kdyz se ty dva vazne miluji tak kvuli tomu ze je spatny v posteli se preci nemusi rozchazet vztah neni jenom o sexu ikdyz je pravda ze milovani je taky je dost dulezite.A muj nazor na neveru Bleee,nemam to rada.Juj jen cekam jestli to nepotka me,ale neverna vazne nebudu… :-)

Míra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 19:47

Tvůj názor na věc je až úsměvný.Je pravda,že i u několikaletého soužití dvou stejně starých párů,touha jednoho po druhém už není taková,myslim v posteli,jako před léty,ale sex tam stále je,ale v tvém případě se může stát,že nebude vůbec nic,může,neříkám,že musí,nevim,jak to řeší umělkyně se svými stařečky,ale tušim.Taky se může stát,že tvůj milý bude vitální jura do 100 let a ty budeš prosit,že už ne,já znám jednoho a ten by strčil kamkoliv mladý kluky,nevim,jak v posteli,ale ten s mladou holkou mládne.Já měl též starší milou za mlada,byla jediná s kterou jsem si rozuměl,ale když jí potkám teď,tak ty léta jsou na ní znát,zatim co já se cítím v nejlepší formě,ale asi kdybych stárnul s ní,tak bych se na ní díval jinak.Přeji ti,ať vám to klape co nejdéle,já už se tady k tomu nebudu vyjadřovat,na toto má každý svůj názor,měj se.

Drzticka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 19:52

no ten muj je zatim fakt cilej a vek na nem neni znat tak snad to bude ok.Jo a diky mej se.A hezky zbytek vecera pa ;-)

Dr.House
622 příspěvků 29.12.10 10:00

blábláblá…co tady řešíte je fakt zajímavé..světe div se…

je krásný vidět hlupáky jak tu debatují nad něčím co sem vůbec nepatří. proto se ptám - komu tím pomáháte?
odkazovat jiné stránky je tu zakázáno - zřejmě autor který to poslal nerozumí…

TomN
1 příspěvek 27.04.11 23:27

Mám o 15let mladší partnerku a je mi 34. Moje partnerka je chytrá a úžasná. Rozumíme si spolu naprosto skvěle. Oba na svůj věk nevypadáme a nechováme se tak. Člověk má totiž tolik let, na kolik se cítí! Jsme spolu už rok a nikdy nevznikla žádná hádka či krize.Na věku totiž absolutně nezáleží!!! Důležitý je,co má člověk v hlavě a jaký je. Každý vztah je jen o kompromisech a o citech a kde je věk? Někde úplně jinde! Pokud jsou spolu partneři šťastní,nikdo by jim vtom neměl bránit a naopak by jim měl přát hodně štěstíčka a měl by mít radost z toho,že se mají rádi a mají se hezky! Každý nepřející buď závidí nebo je sám velkej sobec!!!

monikabart
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.12 13:20

Já jsem pravý opak. Líbí se mi mladší. Mám také mladší polovičku o 20 let. Mezi námi to klape, protože jsme poznali pravou hodnotu partnerského spolužití. Je to o srdci, rozumu, pochopení a pomoci tomu druhému. Nejen o sexu, i když si ho taky umíme vychutnat. Pokud někdo bere partnerství jako život plný sexu, nikdy nebude dlouho spokojený a neměl by zakládat rodinu. Stává se otrokem svého libida.

Feeriinaa
49 příspěvků 05.09.17 10:56

Podle mě věk nehraje žádnou roli, je to jen číslo, je důležité jestli si dva rozumí, jsou spokojení a mají se rádi :) :srdce:

VálečeKk
28 příspěvků 19.09.17 08:58

Mám známou která je se svým partnerem o 10 let a klape jim to, jsou spokojeni :) věk je jen číslo :)

Váš příspěvek