Správná snídaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kelly
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.09 05:06
správná snídaně

Co si dáváte ráno k snídani? Snídáte vůbec? Znám spoustu lidí, co jídlo po ráno nemůžou ani cejtit… To nechápu, tělo potřebuje ráno pořádně nastartovat. Já bez snídaně neodcházim z domu. většinou si dávám cereálie s mlékem co vy?

Reakce:
Ben
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.09 03:32
english breakfast

miluju anglickou snídani! pořádně mastnou :) slaninu, párečky…

zdena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.09 01:13
ráno nejím

já patřim k lidem, co si ráno prostě nemůžou nic dát. zkoušela jsem to změnit, ale prostě to nejde. moje první jídlo je svačina v práci

Barunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.09 06:28

já si dávám sladkou snídani. Nejvíc opečený toustíky s máslem a marmeládou a kakao

radek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.09 12:47

Tělo by mělo podle mě ve snídani dostat minimálně 30% denní dávky energií.

Petra40
6 příspěvků 3.8.10 16:38
snídaně

Snídaně je fakt základ! Mělo by se snídat nejdéle do hodiny po probuzení. Dříve jsem nesnídala, ale co jsem chtěla zhubnout, musela jsem se to naučit, a je to fakt jen o zvyku- jde to. Snídám třeba i 5h. Ještě před snídaní si dám sklenici vlažné vody s citronem nebo s limetkou (pročistí nečistoty ve střevech z předešlého dne), ideální je taky na lačno, ještě před samotnou snídaní si dát jablko (na lepší trávení). Jinak se snažím dopoledne spíše preventivně „nasladit“, abych už neměla chutě odpoledne. Takže jako snídani mám nejraději celozrnný chléb nebo housku s lučinou a marmeládou (divná kombinace, ale mě chutná:-))

Petra40
6 příspěvků 3.8.10 16:39
snídaně-oprava:-))

…nesnídám 5 hodin:-)), ale v 5 h…chybička se vloudila:-))

Hanka.XY
71 příspěvků 3.8.10 19:13

Já miluju, když si mohu ráno dopéct takové ty malé bagetky, dám si k nim sýr a pomazánkové máslo a je to super:) A když je ráno sluníčko a člověk u něj snídá, je den o hodně lepší:)

Petra40
6 příspěvků 3.8.10 19:20
snídaně

To určitě, bagetky mám taky ráda, mňam, já mám zas ráda na rozpečení v topinkovači bio-celozrné žitné houstičky- zatím jsem je objevila pouze v Kauflandu. A já i to žitný si prostě s dám s marmoškou, nejraději borůvkovou;-)…a taková snídaně při sluníčku, to je fakt lahůdka:-))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.10 09:05
To je dobrýý

snídám dlouho a teď před zimou začínám brát i céčko s postupným uvolňováním to od Farmaxu, jako prevenci…není nad vitamíny

Hanka.XY
71 příspěvků 9.9.10 10:57

Možná by teď ještě stačilo ovoce:)? Ale záleží, co Vám vyhovuje nejvíc

mr Ano
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 21:35

Já bych třeba bez snídaně neměl celý den na nic chuť. Proste je mi špatně, ale kdyz si dam k snídani třeba cereálie s mlékem, potom bych sežral, co bych uvidel.

petra.novakova
2 příspěvky 16.5.13 13:56
Malý rituál

Taky jsem nemohla kromě čaje ráno nic polknout, ale pak se mi podařilo návyk změnit. Uvědomila jsem si, jak jsem ráno ve spěchu a v podstatě stávám na poslední chvíli, abych se stihla připravit a jít do práce. Jak jsem začala pořádně snídat? Vzala jsem si to nejlepší ze společné sobotní snídaně s partnerem, kdy je na to čas. Začala jsem v týdnu vstávat o 20 min dříve, abych měla čas si vše připravit. Udělám si třeba čerstvé tousty, míchaná vajíčka a k tomu zelený čaj. Nebo třeba si koupím nějaké lehké pečivo, kousek ovoce apod. Jde o to si vše v klidu připravit a přepnout hlavu do stavu „tak tenhle začátek dne si vychutnám“. V zimě je to trochu horší se takhle naladit, ale teď v létě, když svítá, tak je to lahoda :) Dokonce jsem k tomu přemluvila i svého přítele a děláme si skoro každý den takovou malou sobotu :) Krásné rána všem.

jana.vav
2 příspěvky 10.1.14 14:35

Již léta snídám hlavně sladká jídla. Chléb s marmeládou z domácích jahod nebo toust s medem (od souseda, který má včelín). Piju k tomu meltu s mlékem. Snídaně je základ. Jestliže ji vyřadíte, sníte toho pak mnohem víc přes den (ověřeno)

PetraJanackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.20 06:40
Snídaně

Já teda snídám. Bez snídaně bych ani nedojela do práce. Ráno mám totiž hrozný hlad :-D. Přes týden se většinou něčím odbudu, ale o víkendu si dělám nejraději vafle. Koupila jsem si velký vaflovač , takže mám snídani připravenou tak za půl hodiny.

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 12:35

Myslíte, že dětem stačí na snídani jogurt?

Erikoska85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.21 00:09

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Jaký olej používáte v kuchyni? Hledám doporučení na kvalitní olivový olej. Měli byste prosím tip?

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.22 10:21

Celá rodina máme rádi chutné a zdravé snídaně i svačinky, na kterých si zároveň zamlsáme. Sobě i dětem přidávám do jogurtu sušené ovoce. Někdy doplňuji o ořechy.

Jarculkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.22 08:54

Ráda uvítala tip kde bych koupila opravdu kvalitní.

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 13:25

Podívejte se na www.svetplodu.cz. Mají velký výběr, ze kterého si určitě vyberete. Ovoce není sířené, což je super. Síření způsobuje alergii, takže není vhodné pro děti.

Jarculkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 09:29

Děkuji za tip, objednala jsem sušené mango, ananas a banán, to nám moc chutná. Já si Kromě sušeného ovoce dám ráda i kousek čokoládky. Takže za mě mix Smoothie v hořké čokoládě.

Vlacilovaj81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.22 22:17

Já osobně mám se snídaněmi docela problém. Dlouho jsem nesnídala vůbec, ale v poslední době se to snažím napravovat. Co se týče konkrétního jídla, tak si teď hodně dělám k snídani palačinky. Ty jsem si vážně oblíbila. Dokonce jsem už zkoušela i víc receptů, všechny se mi povedlo najít tady: https://palacinky.org/

Ivan5656
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 15:57

Když už si člověk chce udělat správnou zdravou snídani takhle v těch velkých teplých dnech, tak by si měl k tomu grilu pořídit i grilovací nářadí které ho nebude v ničem omezovat. Pak je fajn si koupit třeba dietní hermelín, udělat si medovou zálivku a něčím to ještě okořenit. Mohla by se hodit třeba směs mandlí a oříšků s medem. Mňam.

Musda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.22 13:07

Chlebík s máslem, avokádem, rajčátkem a k tomu čokoládový bobík, káva

Sylva0309
71 příspěvků 23.7.22 09:01

U nás je top snídaně rohlík s máslem, šunkou a dojíst se vanilkovým bobíkem

Váš příspěvek