Projímadla na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
lenulka  04.05.09 12:09
Projímadla na hubnutí

Známý mi poradil, že mám při hubnutí vyzkoušet projímadlo, ale bojím se, že si víc uškodím. Je to nebezpečné nebo se není čeho bát? zkoušeli jste také zhubnout pomocí projímadla a zabralo to?


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Adéla  02.06.09 20:03

bojíš se správně! projímadla na hubnutí nejsou moc dobrá volba. Můžeš si hodně úbližit

 
terslova  03.09.09 12:17
projímadla na hubnutí?

projímadla na hubnutí opravdu nejsou ale můžu doporučit čistě přírodní přípravek, který upravuje zaživání, odlehčí trávení a snížuje váhu. Hubnutí je zdravé a šetrné navíc bez jo-jo efektu.
Více na: www.okg-fit.cz/prevence
Ja jsem dala dolu 11kg za necelé 4 měsíce, objednávejte si Emulips XXL+ popřípadě i Emulips Slim pokud chcete ubrat i na cm a zpevnit problemové partie.
Teršlová Ing, reg.číslo.01-006436

 
Iška 1311
111 příspěvků 17.12.14 09:12

Žádné potravní doplňky na hubnutí nepomohou. Jen vyhozené prachy. :,(
Po projímadlech se zhubnout dá, a to třeba až tak moc, že člověk může umřít z podvýživy. Protože v sobě neudrží žádné živiny.
Projímadla používají k drastickému hubnutí anorektici, tak pozor na to.
Nejlepší je upravit jídelníček, více zeleniny, míň sladkého a tučného. A k tomu třeba půlhodinová lehká vycházka. Budete vidět, jak zázračně jdou kila dolu i bez drahých potravinových doplňků.

 
Mary.enn
13 příspěvků 29.03.17 17:45
Mary

Ahoj, do projímadel bych se při hubnutí určitě nepouštěla. Projímadla nejsou primárně určena pro hubnutí, ale na potíže se zažíváním. Neraď se proto radami tvého známého. Ve tvém případě bych se zkusila obrátit na nutričního terapeuta. Ten s tebou může tvůj jídelníček probrat, poradit ti co do něj přidat, co ubrat a společně jej s tebou sestavit, aby ti co nejlépe vyhovoval. Společně s nutričním terapeutem se můžete podívat na tvůj zdravotní stav, sdělíš mu, pokud tě trápí nějaké zdravotní problémy, které v jídelníčku zohledníte. Kamarádka docházela k nutriční terapeutce do Centra Anabell, pomáhající osobám s poruchou příjmu potravy. Určitě se podívej na jejich stránky, najdeš na nich kontakty na nutriční terapeuty z Prahy, Ostravy a Brna. Budu ti držet moc palce!! 


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama