Lázně na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oldik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.09 06:33
lázně na hubnutí

ahoj všem, moje manželka má problém s nadváhou.Nedávno se naší společné kamarádce zmínila, že by nebylo špatný zajet si s tímto problémem do lázní. Vzhledem k tomu,že se blíží její narozeniny,napadlo mě ji věnovat takový pobyt.Doporučíte mi něco - z vlastni zkušenosti nebo ze zkušenosti vašich blízkých?

Reakce:
František
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.09 08:24
program na hubnutí

super pobytový program na hubnutí mají lázně Jablonec, sám jsem ho podstoupil a můžu říct, že mi pomohli zhubnout a váhu si udržet.

Anežka_1203
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.19 07:03

Ahoj, tak to slyším poprvé, že by mohl nějaký lázeňský pobyt pomoci s hubnutím. Já jsem koupila k Vánocům rodičům také lázeňský pobyt. Vůbec jsem nevěděla, co jim mám koupit a při hledání dárků jsem narazila na https://zena-in.cz/…sne-to-prave , tak na to mrkni a třeba by tam dokázali pomoct i tvé manželce s váhou.

Valiska45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 17:42

Upřímně si nejsem jistá, jestli by nějak mohl pobyt v lázních pomoci hubnutí, ale na druhou stranu proč ne? Takové lázně minimálně určitě nemohou ublížit. Pokud se chystáte nějaký pobyt realizovat, tak za sebe můžu doporučit se prvně mrknout sem: https://www.daen.cz/…enske-pobyty Často tam totiž mají dost zajímavé nabídky na lázeňské pobyty.

Váš příspěvek