Bylinky na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
scharlott
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.09 08:00
bylinky na hubnutí

Bylinky umí zázraky. Znáte nějakou bylinku, která dokáže člověku pomoct zhubnout? Pokud ano jaké má účinky a v jakém stavu se konzumuje? Zkoušela jsem prášky na hubnutí ale vůbec mi nepomohly a ještě mi po nich bylo zle, tak teď chci dát šanci přírodě

Reakce:
nebeská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.09 07:22

zázraky sice možná bylinky umí, ale rozhodně nepočítej s tím, že si uvaříš párkrát čaj a kila jsou dole! Chce to k tomu taky dostatek pohybu a zdravý životní styl. Pak ti to půjde jak po másle ;-)

Bronice
22 příspěvků 7.8.10 21:49
hubnutí

Malinový čaj je prima, čistí, odvodňuje, čili pomáhá k hubnutí, pokud se tedy současně občan vydrží nepřežírat. Samotný čaj nestačí.

Eclair
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.10 17:52
čaj

Zkuste takovou směsku ..... trošku sušených kopřiv ,měsíček lékařský a troku jahodníku ..... všechny tři bylinky smíchat dohromady a uvařit čaj buď vypít dva čaje deně nebo průběžně popíjet celý den … samozřejmě samotný čaj vám neubere jenom tak 10 kilo musíte si ktomu stanovit jídelníček a taky nějaký ten pohyb třeba procházky ..... a co se týká jídelníčku nejlépe jíst pětkrát deně po malých porcích …

Bronice
22 příspěvků 17.8.10 08:35
Děkuji

za radu, moc přišla vhod. Já jsem od napsání svého posledního příspěvku přibrala 2 kg a to mám hodně pohybu, ale ráda dobře vařím a jsem mlsná … Čili najedu na promyšlené hudbnutí, jinak bych utratila moc pněz za oblečení s dalším x.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.18 09:02

jedině v podobě zdravé stravy, nebo nějakých přípravku na detox, odvodnění a vyčištění těla.

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.21 21:31

Já tedy nevím, zda vůbec nějaké bylinky na hubnutí existují, ale co vím, tak třeba takové bylinky na různé nemoci existují a je jich opravu veliká spousta… Mrkněte se třeba zde na tyto stránky a uvidíte sami, co všechno se už dá dneska pořídit :)

Pavča3201
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.21 21:53

Já jsem slyšela celkem dobré ohlasy na zelenou kávu, ale sama s ní zkušenost bohužel nemám. Zkus ale mrknout na tyto stránky dají se tam najít různé zdravé potraviny a doplňky stravy. Když trošku pogooglíš a nastuduješ, určitě brzy najdeš, co hledáš :-)

GabriePlankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 06:03
Hubnutí

Ahoj, co vím, tak zelený čaj pomáhá hubnout a také třeba káva lishou . K hubnutí patří ale pohyb, jen samotné bylinky nebo úprava stravy ti zhubnout nepomůže. To jsou pak jen vyhozené peníze. Jít si zaběhat, nebo jet na kole tě nic nestojí, a když to podpoříš kávou nebo čajem na hubnutí, tak se výsledek určitě dostaví :-).

Váš příspěvek