Prášky na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
T1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.15 12:11

No to se lehko řekne a co má dělat člověk, který opravdu dlouhodobě nemůže spát? Zažili jste to někdy? Kdo to nezažil neví o čem mluví a rady typu neužívat léky dlouhodobě jsou trochu mimo. Když se pořádně nevyspíte strašně to ovlivňuje váš celý život(nervozita, podrážděnost, hádky doma, neschopnost pracovat na 100%…) Takže tak. Hezké přísloví je „Nesuď člověka, když sis neprošel kus cesty v jeho botách“ a myslím, že v tom je velká pravda. :D
Teď po všech bylinkách atd. jsem vyzkoušela homeopatický přípravek s informací pro spánek, moc jsem tomu nevěřila, drahý to bylo jako pes, ale zdá se, že to opravdu pomáhá. Paní vám ráda poradí, byla jsem spokojená, doporučuji k vyzkoušení hanaks-homeopathy.cz
Přeji všem krásné sny. Tereza

Marie Řeháková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.15 23:40
přesně!!

Tak to přesně funguje!! Není závislost na lécích, jen slaboch, který nic neukočíruje.
Dvacet let je beru jak potřebuji. Půl až dva denně. Ale je to na mě a nesmím podlehnout!!Prostě podle situace.Ale bez nich jsem nevyspaná a zničená troska

Zkuste a uvidíte - Marie

ivamila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.16 17:50
jak na nespavost

Mám nespavost dlouho dobu, už léta, dokonce my kdysi vysadili Lexaurin 3 ze dne na den a po 3 měsícíh jsem se ocitla v nemocnici, autoiminuta, štítná žláza a ledviny, kanálky ledvin a od té doby mám v šuplíku př problému neurol, ten už dokáží vysadit, ale musím mím sanval, ale změnila jsem obvodní dr, a ta vše vysadila a já nesspím a mám vysoký očbí tlak, glaukom s uzevřeným uhlem, ale obvodní mi dala papír na psych, na antidepresiva? Dnes už je to ale měsíc a na kontrole očbího tlaku byl očbí tlak, poprvé glaukom opět vysoký a tak v tom lítám sem tam, po odbu 8 let, jsem byla v pohodě, umím si vzít lék, jen když nespím apod. A co ted, v 64 letech?? Čaji byji už 14 dní na stres a spanek? Ale nespím a oční tlak je zlý a prychiatrovi chodit nechci, co dál, čaje nezabraly a léky nemám, obvodní si postavila hlavu a psychiatrička chce antidepresiva, ale do těch nechci, léty vzníklé těžké životní příbehy, smrt otce, syn nemocný, matka nemocná apod, Poradíte mi prosím, děkuji

Sidonius5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.16 17:30
@ivamila píše:
Mám nespavost dlouho dobu, už léta, dokonce my kdysi vysadili Lexaurin 3 ze dne na den a po 3 měsícíh jsem se ocitla v nemocnici, autoiminuta, štítná žláza a ledviny, kanálky ledvin a od té doby mám v šuplíku př problému neurol, ten už dokáží vysadit, ale musím mím sanval, ale změnila jsem obvodní dr, a ta vše vysadila a já nesspím a mám vysoký očbí tlak, glaukom s uzevřeným uhlem, ale obvodní mi dala papír na psych, na antidepresiva? Dnes už je to ale měsíc a na kontrole očbího tlaku byl očbí tlak, poprvé glaukom opět vysoký a tak v tom lítám sem tam, po odbu 8 let, jsem byla v pohodě, umím si vzít lék, jen když nespím apod. A co ted, v 64 letech?? Čaji byji už 14 dní na stres a spanek? Ale nespím a oční tlak je zlý a prychiatrovi chodit nechci, co dál, čaje nezabraly a léky nemám, obvodní si postavila hlavu a psychiatrička chce antidepresiva, ale do těch nechci, léty vzníklé těžké životní příbehy, smrt otce, syn nemocný, matka nemocná apod, Poradíte mi prosím, děkuji

A proč nezkusit antidepresiva?

nick58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.16 18:24
spani

Beru to take 5 let 5-7 tablet za noc. Psychiatr me radi týden nespat ( na to je treba dovolena)

Beckalinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.16 23:01
Sanval x stilnox

Mate zkušenost s oběma? Chtěla bych vedet jaký je mezi nimi rozdíl občas beru sanval do letadla na dlouhé lety, ale stejne na něm Nespím celou dobu, tak jestli se stilnoxem je to totéž nebo je silnější. Děkuji 8)

spell
10 příspěvků 18.05.16 09:39
Spaní

Já mám problém se spaním dlouhá léta, ale prášky sem nikdy nebrala, bojím se závislosti (vidím jak to je se mnou a cigaretami, neumím přestat), radši bych zkusila něco na přírodní báze - mně zabírá heřmánkový čaj

popona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.16 22:09
chytrák

Asi nevíte co je to nespat a chodit na šestou do práce.

popona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.16 22:11
nebuďte hloupá

Antidepresiva. Nijak vám neuškodí. Naopak pomohou.

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.16 22:26
spaní -závislost

Ahoj všichni, přidám také svoje zkušenosti. prášky na spaní beru už asi 20 let, začalo to problémy v manželství, kdy jsem prožívala fyzické i psychické týrání :(.Paní doktorka mě nejdříve dala lehčí prášky Lexaurin na uklidnění, no účinek nic moc, pak Hypnogen na spaní-ten pomáhal že jsem se vyspala když jsem byla doma sama. Děti začaly odrůstat agrese dnes už býv. manžela se zvyšovala a tím i změny prášků -Neurol, Asentra, Trittico atd. :,( Situace nyní dopadá tak že už jsem „zakotvila“ na Zolpidemu 1-2 na noc, před rokem jsem byla na operaci a 2 dni kdy mě nemohly prášky dát kvůli narkoze byl Očistec- nevyspalost, podrážděnost No hrůza! kdo zažil nespavost, tak ví o čem píši 8o. V týdnu jsem byla na kontrole na psychiatrii a dostala jsem na zkoušku QUETIAPIN MYLAN 25mg a po přečtení zkušeností mám i strach začít užívat, neboť mě můj Zolpík vyhovuje a to pracuji na 3 směny a vždy se vyspím a mohu fungovat odpočatá. Přeji Všem kdo tyto stránky navštěvuje hodně sil do boje s tou naší nespavostí :mavam: Zdraví Jana

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.16 22:28
@popona píše:
Antidepresiva. Nijak vám neuškodí. Naopak pomohou.

Máte pravdu a někdy bez nich nejde fungovat :mavam:

pikoko
1 příspěvek 14.03.17 14:44

Jedině antidepresiva. Doporučuji.

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 13:08
Leky na spani

Dobry den prosim o radu…zacala jsem uzivat lek na spani Sanval sice jsem spala konecne dobre ale od rana co jsem vstala je mi nak divne mota se mi hlava je mi spatne od žaludku co stim???dekuji krasny den :(

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.17 19:36
BLAZA

Ahojky dojdi si k doktorce asi bude potřeba prášky vyměnit, já to měla taky :mavam:,

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.17 21:31

Ahoj diky a dal ti jine ju?

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.17 21:39

:kytka: :kytka: Ahojky dala a super, vyspím se a ráno jsem OK

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.17 22:06
Prášky na spaní

Ahoj díky moc a co tet bereš prosimtě?

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.17 05:20

Ahoj beru Zolpiden,1/2 =1 a jsem ráno fit, každopádně si ale k lékaři zajdi, mě před rokem zkoušela taky jiné prášky a to byla hrůza 8o. Držím palce a dej vědět jak jsi dopadla.Ahoj Jana :mavam:

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.17 11:47

Dekuji ti strasne moc zkusim doktorovi navrhnout ty co beres ty pokud mi teda vubec nake predepise :-( :,(

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.17 20:33

Ahojky nemáš zač :D dej pak vědět jak jsi dopadla Pa jana :mavam:

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.17 09:20

Ahoj Janičko tak si predstav, že mi doktor žadne nenapsal… že pry ten sanval je jediny n spani a dalsi prasky jsou uz psychotraumaticke :,( :( :( :,( :,( :,( :,(

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.17 19:18

Ahojky Blaženko, ted jsem v práci ale co Ti řekla je Blbost večer se ozvu pa po 21 Hod Jana :,( :,( :,(

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.17 23:17

Jsi moc hodna

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.17 20:26

Ahoj Blaženko, omlouvám se že píšu až dnes ale moc práce a starosti, hlavní věc co jsem se nezeptala ty prášky Ti nechce napsat obvodní doktor? :mavam:

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.17 22:25

Ahoj Janičko toje v pořádku to chápu starosti jsou nikdy hodně bohužel zlé to znám..Ano můj obvodní lékař mi nechce jiné napsat prý ať si Zajdu do lékárny ????????

Blaza28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.17 22:27

Jenže z lékárny mi nic nepomohlo :,( :,(

Jenny 66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.17 20:48

Ahoj Blaženko, normálně si zajdi na psychiatrii, řekni co máš za problémy a věř mi že Ti prášky napíše, já už tam chodím 18 let (problémy v manželství, pak rozvod, psych. a fyzické týrání no prostě hrůza/ :roll: Kdyby jsi byla z Plzně tak bych Ti doporučila tu mojí lékařku. Hlavně to neodkládej a jdi co nejdříve. Pa Jana :mavam:

Šebetka
27 příspěvků 11.09.17 13:16

Měla by sis na to dávat pozor, závislosti můžeš propadnout hned :?

FLA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 20:44
Nespím:-(

Zdravím poslední roky spím blbě, zkoušel jsem prášky bez předpisu a NIC, pak jsem bral občas Rivotril, teď Hypnogen, někdy nezabere vůbec nebo jsem si musel brát Rivotrilu 2 kusy. Nejsem nemocný, ale uznávám, že roli hraje psychika, zkoušel jsem pít alkohol, pracovat co nejvíc, aby byla únava NIC, neusnul jsem tohle mi dřív stačilo. Pomohl by mi Rohypnol, nebo Prothazin? Nechci to brát moc často, ale někdy nespím skoro celý týden a v práci cítím minimální ospalost, tady je něco špatně, že? Tyhle problémy začly po jednom úmrtí v rodině,ale to jsou už dva roky, dík za případnou radu.

TomášVa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:02

Dobrý den, rozhodně bych doporučil to vyřešit přírodní cestou.. tady se můžete podívat co vám hrozí při používání prášku na spaní.. obecně to uplně rozhodí tělo a bez nich pak nebudete schopen spát. Podívejte se na tento článek. Tady jsou zas vypsány příčiny a jak to řešit. Mě nejvíc pomohlo stanovit si pravidelný čas spánku a vstávat každý den ve stejný čas. Taky během dne dělat mnohem více aktivit.. sportu a celkově pohybu tak, abyste večer před spaním byl unaven.

Hanka_mamka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 15:50

Mám problémy se stresem a s usínáním. MUDr.mi dala lexaurin na zklidnění, ale je mi po něm zle. Dá se to řešit i nějak přírodní cestou.

FLA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 15:55
Nespím

Dík Tomášovi Va.. za užitečné rady, usnout se občas povede, ale budím se v noci. Prášky beru minimálně, ty na chemické bázi teď skoro vůbec, přeji všem klidný spánek!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek