Kouření a hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Radulka52
7333 příspěvků 31.10.17 22:26
@Roman505 píše:
I my to řešili na diskuzi a bylo to tak, (možná ženy nebudou souhlasit) že žena byla poslední kterou bůh stvořil, ale z Adamova žebra :P

Romane :mrgreen: :mrgreen: di spát!!! Už sisi vyčistil zuby??? Vyčůral a pomodlil? Tak na kutě!!! Nó tak sem to obrátila no a vís co??? Zdá se, źe po dnešku stráveným se svým mužem, jste jiný zivočišný druh :jazyk: :jazyk: he he

Iška 1311
134 příspěvků 1.11.17 05:46
Romane

To s tím souvisí. Jste méně dokonalí, protože máte o žebro míň. :lol:
A přesto vás muže milujeme. :oops:

Iška 1311
134 příspěvků 1.11.17 05:47
Radulko

Díky za podporu :mavam:

Radulka52
7333 příspěvků 1.11.17 11:10
Iško

Ahojky, jsem to vylíčila, tedy ten včerejšek na diskuzi :mrgreen: tak ho už nebudu tady rozpitvávat
Jinak všechno co jsi uvedla tedy léky tak to znám hele nefungují mne čarky tak to odeslu a zkusím restartovat

Radulka52
7333 příspěvků 1.11.17 11:26
Iško

Zkouška, jupí jo jde to:)))))))))

Můj táta měl vyoperovanou štítnici a dcera s tím měla hrozně problémy v pubertě ale děsný, léčila se s tím a taky no sem nechodí, měla prostě 106 kg fakt, takže do Vinohradský nemocnice jako na odtučňovačku atd. No já neměla sílu jí trhat u huby, snažila jsem se vařit vhodná jídla atd atd, můj tchán a vlastně i manža ( 150 kg a vejs) takže i dispozice.
Dětská lékařka říkala, že Míša až dostane rozum, tak zhubne, nemá cenu vandrovat a dávat psychice zabrat!!!
No přišla na středni školu a během prázdnin a jestě teo hu dalších měsíců zhubla 40 kg. Nekecám!!! Ale… rozházela si hormony včetně štítné žlázy…
No… přecházela k různým doktorům a jedné krávě:))), to byla spíš obezitoložka a na štítnou žlazu kašlala, předepisovala eutyrox dál!!! Až sem se nakakala a našla lékaře endokrinologa a vyškemrala aby jí přijal!!! Teď je jí 30 let a eutyrox nebere, že se jí štítnice chytila!!!
Chápeš to???
A ty blbky jen ořidávaly??? A jí nebylo dobře???
Teď jí jen jód…
Je štíhlá ale půjde na odsání tuku z nohou:))), protože dře, cvičí, nekouří a stavbu těla má ok ale stehna nedá dolů, dokonce je prý k tomu vhodně indikována.
No obézním to nedělaj.
Tak já prostě musím dřžet dietu, být v poho už ty ženské čajíky nepiju, říkám, vše se vrátilo do normálu i cyklus. Vůbec tomu nerozumím. Jedu dál, jen je dobré ale pouze jen to jedno!!! Jinak mně to kaká, že to chrání srdce. A srdcař mi řekl, že čím dýl, tím nedostanu infarkt ale nesmím kouřit.
No. A je to tu:))))))))) nekouřím a sem jako to prasátko na champixu. Jukni tam:)))))))))
Já jsem chodila do stobu na kursy ale nejsem tady přihlášená. Tak se budu muset prokousat…jinak já vím, kdecje chyba ale já sem děsně líná to počítat a na krabičky jako nemám, je to drahý a taky na h…
He he he zrovna vařím fazolky na kys. smetaně a vejce - oběd, věča bude krůtí čína:)))))))

Iška 1311
134 příspěvků 2.11.17 06:13
Radulko

S tou Míšou je mi to líto. Co to bylo za doktor, že nezohlednili rodinné dispozice. No, hlavně, že vše dobře dopadlo. Já chodím na endokrinologii a co 3 měsíce mi berou krev a podle toho ladí sílu prášků. Pan doktor si myslí, že je naděje, se ŠŽ chytne a postupně se budu léků zbavovat. Když tak přemýšlím, problémy nastaly taky, když jsem během 1 roku zhubla 30 kg. No, blbnout už nebudu, radši pomalu a bezpečně, než se zhuntovat. Vařím si sama krabičkovou dietu dle vlastních receptů, dnes k obědu krůtí soté s bulgurem a k večeři hovězí biftek z nízkého roštěnce se spoustou zeleniny…mňam
Ohledne Toho..Ty jsi asi výjimka přírody, buď ráda. Jsi líp chráněná i proti osteoporóze. Možná návrat k normálu způsobil ten záchranný prášíček. Je to silná dávka hormonů a je možné, že způsobila restart. Jako u počítače. Uvidíš, jak bude dál.
Budu se muset zase juknout vedle, co píšou kluci, teď vůbec nemám na nic čas. Na počítač chodím jen v práci, ale včera uzávěrka a blázinec, tak to musím napravit.

Radulka52
7333 příspěvků 2.11.17 07:15
Iški

Ahojky, hezké ráno, ano je to mozně, že se chytne!!!
Alespoň ti správní lékaři to tvrdí!!! Jojo jsme balík hormonů:))))))))) a k tomu to nekouření:)))), jsem citlivějši než dřiv na jednání druhých tedy hlavně manžela, už řadu věcí nepřecházím s lehkostí, Roman tomu říká ABS, tak klidně, já nic nebrala od začátku nekouření tedy champix a když bylo zle tak buspiron nebo wllbutrin, ale do té doby jsem určité jednání brala… no zapálila a hotovo, pomyslela jsem si, že je blbec a jela dál.
A taky jsem ho na čas nepotřebovala, proto jsem si odšlehla chrupavku, než žebrat, tak sem raˇdu věcí dělala sama :,(
Teď zase člověk potrěboval nějakou tu podporu a útěchu a pomoc… hm hm hm hm
Ten jen měl strach, že nebude moc jet na školení - zabavu s kolegy a kolegyňkama na Moravu.
Protože to až tak povinné není.
No neva. Jedu na kontrolu na vyndání stehů, tak sem zvědavá, co ted smím dělat ( no šlapu:)))
A to krůtí soté není špatné s bulgurem neznám. Kdybys mohla naznač. :))))))))))
Moc zdravím:))))jo jo uzáverky:))))))))))
:mavam:

Iška 1311
134 příspěvků 2.11.17 08:09

Nojo, s chlapama to není lehké, to znám taky. Ale věkem se hrany obrušují ( prý) :?. Když jsem přestala kouřit, taky mě začalo více věcí vadit, které jsem dřív přecházela. Nejenom doma ale i v práci. Můj mužskej, když přestával kouřit, byl tak nesnesitelnej, že bych ho snad přizabila :cert:. Ale už je to lepší.
Na Moravě jsme byli taky, na vinném zájezdu, jak jsem už psala, bylo to s kolegy a kolegyněmi a já jsem si svého drahouška vzala s sebou. I ostatní, kdo chtěl si mohl vzít někoho s sebou.
Prosímtě, co ti to dělali za vážnou operaci? Já byla na sále v sobotu, do středy doma a ve čtvrtek v plné polní v práci. S omezením, ale dala jsem to. Mám problém se zástupem na moji funkci. Dělal mi to laparoskopicky nějakou novou metodou pan dr. Hendrych.
No nic, odpočívej a hlavně KLID. Prostě jen máme zostřené citové vnímání kvůli abstinenci nikotinu. Vidíš, jaká je to svině, škodí nám ještě i teď, když nekouříme. :zed: ale my to dáme!
Moc se těším, že se uvidíme naživo a pokecáme. :kytka:

Iška 1311
134 příspěvků 2.11.17 11:25

Ještě ten recept.
Vařím zpravidla z toho co mám doma a striktně se předpisů nedržím. Hlavně rychle a jednoduše.
měla jsem jedno pěkné vykoštěné krůtí stehno, to jsem pokrájela na kousky a dala do pánve, ve které jsem dopředu osmažila hodně nahrubo krájenou cibuli. Přidala jsem trochu mleté papriky, asi dvě lžíce ajvaru, sůl a pepř. Lehce podlila vodou a dusila jako
„pomalý hrnec“. Když maso změklo, přidala jsem domácí bylinky z balkonu a asi tři nohy řapíkatého celeru, který se mi válel bez užitku v lednici. Ještě chvíli jsem dusila, aby celer změkl, pak jsem omáčku zahustila rýžovou moukou, kterou jsem předem rozmíchala v troše studené vody. Poté jsem omáčku ještě nechala projít varem, aby se mouka zavařila.

Bulgur mám ráda jako zdravou alternativu k rýži. Připravuju ho úplně jednoduše- do horké vody dám trochu sypkého vývaru na ochucení, rozmíchám a vsypu bulgur. Dávám 60 g na porci. Vše přivedu do varu, vařič vypnu a bulgur nechám stát ve vodě, dokud nezměkne. To je cca 30 minut. Pak sleju přebytečnou vodu a je hotovo.
Stejným způsobem vařím i pohanku nebo jáhly.
Tip: používám nádobí s nepřilnavým povrchem, takže mohu smažit bez tuku.

Radulka52
7333 příspěvků 3.11.17 12:18
Iško

Ahojky holka, díky za recept, vyzkouším ho, já jako bulgur, jáhly, proso, cizrnu moc neumím připravovat:)))))))
Jinak koleno, banalita ale spíš je průser ta v háji chrupavka :)))), včera jako taky koukal ten operatér, že jako oberlích??? Já říkam!!! Dodržuju to, co jste napsali do zprávy???
Tak víš co??? Zahodila jsem berle a začínám chodit bez, já mám jiný problémy a snad to zkuší už řesit!!! A najdou příčinu a ne stárnutí atd atd. Trpím na ostruhy, proto jsem si finálně odšlehla vloni to pravé koleno a levá pata stále není cajk, páč se na ní vyprdli, bolí drobné klouby tak, že si neotevřu láhev vody a zašroubovat něco je unikum, jde to všechno přes bolest ale operaci kloubu palce taky pravá ruka nechci páč je to komplikované a teď začal zlobit prostrědní prst levé ruky :nevim: artroza ano ale jestli se někam neproštourala borélie:(((, drobné klouby i u nohou :((((( nevím, řešit to budu teď na revmat´aku a neurologii:((( zase jako nejsem tak stará abych byla jako zkroucená bába:)))))))
No a samo, že pbligátní věta na klouby to chce zhubnout!!!
Tak halt sem načumnu, he he a klobásy jsou minulostí:)))))))) a stob kouknu taky:)))))
Jsi pŕima a ráda tě poznám, Roamn to tam dává dohromady ale možná přijede 5,5 lidí:)))))))
No znáš to:))))))
Jo chlapi, ten muj mne tedy nakakal!!! :mrgreen: :mrgreen: on se muže přerazit pro cizí ale doma fňuká a já si to zavinila sama, že dělám a nefˇnukám, jen po tom bˇreznu mi nějak došla trpělivost a nedovedu si vážně představit!!! Kdybych tou rakovinou vážně onemocněla!!!
Proto šly ti cigára fuč!!! Oporu jen sebe!!! Holce nechci přitězovat!!!
Tak hezký den holka:)))))) :mavam: :mavam:

Iška 1311
134 příspěvků 6.11.17 05:57
radulko

Koleno, ostruha…atd. to znám taky. Mě taky často bolí klouby i ty malé, hlavně na pravé ruce, vůbec nevím, od čeho to mám. Radši to ani neřeším. v létě jsem byla na kontrole u ortopeda a když jsem mu vyjmenovala, na co všechno beru prášky, tak se zasmál a řekl. A Vám samotné nejspíš taky nějak není dobře ( fousatý vtip). Můj ortoped je celkem mlaďas, šikovnej a příjemnej, dokonce mi ani neřekl, že bych měla zhubnout. :oops: Švagrová byla na operaci s kolenem v Praze a byla nepohyblivá 6 týdnů a potom měla i atrofované svaly.
Holt každý lékař má svoji metodu.
Ale buďme rády, že je to tak jak to je. A o rakovině lepší ani nepřemýšlet! FUJ! Chválabohu, že ti to dopadlo dobře, umím si představit, jak člověku je předtím, než se dozví výsledky. Uf!
Jednou jsem zažila koloskopii…Naštěstí planý poplach. Před devíti lety jsem v srpnu nastupovala do pracovní pozice místo paní, co onemocněla rakovinou prsu. Jak říkají, že to mají dneska vychytaný. V dubnu jsme šli na pohřeb.
Prostě nikdy nevíme, co nám život chystá. Proto lépe s veselou myslí, než se kormoutit.
Ohledně manželů- já mám takový názor, že když my ženy onemocníme, oni jsou rozhození. Mají o nás strach a ten se snaží zamaskovat „drsným vystupováním“. Jo, myslím, že to tak je.
Jsou to v jádru naše citlivá zlatíčka :hug:, i když někdy přímo na zabití. :pocitac: :mrgreen:

Radulka52
7333 příspěvků 6.11.17 10:09
Iško

No téda jsme si nějak podezřele podobné!!! Alespoň, co se chorob týče:))))))) :mrgreen: :mrgreen: Škovy voči 8o 8o zatím se tedy nemíním smířit s bolestmi!!! Tak si po tom pudu!!!
Koleno už cajk, atrofovat nemíním ale nechtěla jsem to přepálit jako všechno, co jsem doposud dělala:((((((((, no ty další radosti fakt byly žůžo ale musím říct, že kolonoskopie na Vysočanské poliklinice a přístupem lékařů a odborností byla procházka růžovým sadem:))))) jo vzpomínám na to jednání i vyšetrění ráda. Takže doporuju jedině tam!!!
A to druhý fujky fujky zase tam lezu v lednu na mamograf a kakaj mně!!!
A trětí, 200 gramů dole :jazyk: a to jsem jezdila na kole na Máchači a rotopedu doma!!!
Se držej potvory, a to je prěs týdenkonec nájezdu do lednice cha cha
A o tom posledním já holka raději nemluvím:(((((((((
Strach o sebe!!! Já to tak bohužel mám. Si mne vybral, že jsem byla tak dělná, celá jeho babička :jazyk: :jazyk:
Roman to tam pomalu dává dohromady a víš, že s jistotou mu to tedy přislíbilo : my, Svenda, ty, moc toho není viď :nevim: :nevim:???
Jako mně může omluvit jen těžký úraz nebo smrt :? 8o tak doufám, že tě uvidím???
Romana si za to velmi vážím:))))) jo on patří k těm chlapům, co je pro ostatní a nemyslím jen, že se tak chová k cizím ale i k vlastní rodině!!!
Takže nehážu to do stejněho pytle:)))))))) a nejsem zapšklá :lol: :lol: zřejmě sem měla smulu cha chá:))))))))))
Pa pa holka a už jsem si koupila bulgur :jazyk:

Iška 1311
134 příspěvků 6.11.17 11:20

Na kolo(no)skopii taky docela ráda vzpomínám, píchli mi předem asi tři injekce a já byla příjemně přiopilá. Ale měla jsem naštěstí s sebou doprovod! Letos jsem byla i na gastroskopii, to už bylo ouvej. No, nebylo to tragický, ale ty tři minuty trapnosti před panem doktorem, který je mimochodem taky mladý a fešák, bych raději z paměti deletovala.
S tou dělností, ze začátku manželství jsem byla taky taková pošetilá, než jsem zjistila, že moji práci a honění se berou jako samozřejmost. A pořád to bylo málo! Jednou jsem se pěkně naprdla svoje úsilí jsem zbrzdila. Prostě nebyla síla na štípání dřeva a jiné mužské práce, na něco nebyl čas, a tak jsem potřebovala pomoct, třeba i se žehlením a občas s uvařením..
Synovi, když se 15 letech nelíbila vyžehlená košile, dostal žehličku a spravil si to sám.
Dneska jsou děti i manžel schopni se o sebe postarat, pustit pračku, vyžehlit i uvařit a jsou mi za drsnou výchovu vděční.

Radulka52
7333 příspěvků 6.11.17 12:34
Iško

Tako gastro fujky fujky, zvracet je trěst boží a vše co se děje skrz jícen ble ble ble. To radši 50× po… než 1 x :poblion: :))), já vím, holka, že už všechno nedoženu a udělala jsem chyby!!! A když si člověk zapálil, tak se vydejchal:)))) a bohužel po přestání cigár musí zákonitě dojít i k dalším omezováním a jak to psal Suruku, já mám taky náčiní a hodně:)))))), ale přijde tělesné omezení a je to k prdu:)))))
Teď tady vylepili krabičkovou dietu - hm té nevěřím!!! Tak to pracně skládám a večer tvrdá řehole:))))))) to je hrůůůůuza se nedoušťouchávat!!! A zase jak to psal Suruku, dal si cigáro a přešla chuť:))))).
No jinak já jsem tvor společenský a když teda něco jako pohyb:))))), fitko, plavání, jízda na kole, tak nenávidím bejt sama:((((, mně to nejde, to trpím a počítám minuty, kdy to skončí…
nic díky, že odepisuješ:))))) a třeba se něco přiučím:)))) rozhodně tipy na zaplácnutí žaludku:))))
Já mám grilovanou zeleninu, brokolici, květák, cibuli a papriku a před koncem fláknu mozzarelu, docela to jde :jazyk:

Iška 1311
134 příspěvků 6.11.17 12:54

Cigáro byla dřív taky moje psychická berlička. Kouřem jsem paradoxně rozdýchávala problémy. Však to pak se mnou dlouho neměli doma ani v práci lehké. Ale jak zpívá moje oblíbená Radúza: Vše jednou pomine…
Ohledně diety, teoreticky vzato, bych měla být odborník na slovo vzatý, ale zavádění teorie do praxe mi jaksi hodně pokulhává. Takže nejsem zrovna dobrý příklad hodný následování. Je to jako s kouřením, všecko je v hlavě…přestat kouřit
stejně jako přestat žrát!
O víkendu jsem byla v Praze u dcery a dieta šla mimo mě, byl králík na slanině a smežené řízky, večer navíc k tomu 5 ti letá Whisky.
Takže dnes obnovuju režim. Horší, že jsem už 3 neděle pěkně nachlazená a nemůžu se z toho vyhrabat, takže jsem vzdala procházky. A jak se nehejbu, úbytek není.
Ohledně krabičkové diety, stejně jako ty mám pochybnosti. Zdá se mi to drahé a taky nemám záruku, že je jídlo čerstvé. Manža koupil knížku Krabičková dieta 1. a 2. díl, tak se zkusíme inspirovat. Ale vařit budu sama. Přiznám, že mě vaření baví.
No, uvidíme!

Radulka52
7333 příspěvků 7.11.17 15:18
Iško

Jo jo je to vháji, já se taky dřu na rotopedu:)))), dávám si přes hubu a pak přijde, já tomu říkam čůsday, cha cha a všechno zpátky:)))))))))) byla jsem taky shopingovat, protože fakt mám o dvě velikosti větší svršky hihi a přestala jsem doufat, že to shodím do Vánoc, tak abych nechodila jak vandrák:)))) che che
Já jsem takhle měla normální šatník a pak jsem zhubla před dvěma roky a věci šly do popelnice:))) cha cha, tedy ty větší:))))))))
Teda jestli tady můžu radit, tyk bych příště přestala kouřit v létě a na zimu by ty kalhoty korigovaly váhu:)))))
Já přestals kouřit na jaře a v létě člověk nosil volné šatky a legíny :jazyk: a je to v pr… cha cha
No jo no, musím s tím něco dělát, zatím jenom kecám… nebo držím a pak se urvu:)))))
Chtělo by to motivaci nebo motiváka:)))))))

No taky jsem začala s vaˇnočním úklidem ale holka já bych potrěbovala si zalepit voči a vyhazovat:)))))))))))
Tak hezký zbytek dne, včera mně moc kluci na champixu pobavili. Doufám, že také nahlížíš, chytla nás recitace:))))))) :lol: :lol: :lol: jsou moc bezva:))))))) kdybych bafla, tak bych si dala ořes držku radší:))))))
Pa pa :mavam: :mavam:

Petrmarek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.17 14:34

Elektronické cigarety praha zde jsem pořizoval a musím říct, že mě to e-kouření docela nadchlo, ačkoliv je to jiný pošušňání než klasické tabákovky, i tak si asi zvyknu

Iška 1311
134 příspěvků 10.11.17 17:12
Radulko

Zdravím a omlouvám se za odmlku, chytla mě choroba a mám teploty, takže nálada na prd. :pocitac:Napíšu zítra, snad už zaberou antibiotika. Chválím pěknou ikonku.
Cpe se nám sem nějaký troll s el. cigaretou, měli by ho vyblokovat.
Pěkný večer,
Lenka. :mavam:

Radulka52
7333 příspěvků 10.11.17 18:57
Petře

Cha cha měly bychom tě vyauxovat:))))) ale!!! Představ si, že mi víc smrdí než normální cigára, jestli jsou to ty s těma příchutěma:))))) chvíli to čuchám v hospe a je mi :poblion: :poblion: :poblion:
Mně to připadá jako když zacne člověk fetovat voňavku :jazyk: :jazyk:
Radši se na to všechno vyprdni, zajdi pro champix a pojď s námi držet basu, pak taky přibereš, a proto jsme tady s Iškou, já baštím zeleninu a další vymoženosti, tělo nemíni ustoupit ale jak říkame vedle v diskuzi na cháčko, VYDRZIME a nebudeme otroky nikotinu!!! A to bohuzěl s tou el. Voňavkou jsi!!! A si myslím, že by všechno možný udělal teď Pomeje, aby neonemocněl na následky kouření!!! No zrovna drží tu Breussovou dietu. Já bych to nedala. Možná, kdyby mně zavřeli a doávali mně tam tu štávu a jenom bych ležela a ani prst bych nezvedla.
Držím mu moc palce!!! Z tohoto důvodu jsem přestala kouřit!!! Ale nevěřím, že to dá a nebo, že se stane zázrak!!! Tak s tím skoncuj, dokud je čas!!!
Upřímně!!!

Radulka52
7333 příspěvků 10.11.17 19:02
Iško

Tak se holka vylež:))))))), a nepapkej:)))))))) hi hi hi hi já to měla taky náročný hlavně předevčírem a včera celé dopoledne. Zhřešila jsem. Dala jsem si tatarak v hospe a topinku a bylo zle!!! Stráááááášnej průjem ale hroznej!!! Fortrans úplnej hadr!!!
No to je následek také toho, jak člověk nejí nic smsženýho atd atd a já to držím od kolenA, pak zhřesím a zejtra vlezu na váhu hihihi ale tělo prd pustí. Jinak jsme měli včˇera diskuzi, tak nakoukni a možná by také od tebe bodl postrěh na názor Lucy!!!
Jsme prěci jenom holky se zkušenostmi:)))))€)€ a ty zvlásťˇ máš už 6 let za sebou :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: nebo kolik hi hi hi
:mavam: :mavam: :mavam:

Iška 1311
134 příspěvků 14.11.17 07:12

Ahoj Radulko, tak choroba mě skolila víc, než jsem předpokládala. Ale konečně mi zabrala antibiotika a je mi líp. Zato jsem bohužel nakazila manžu. Výlet ke tchýni na Moravu se proto nekoná. Mám ještě jednu blbou zprávu, moc mě mrzí, ale do Mikulova jet nemůžu. Dcera mě potřebuje na hlídání vnuček. Snad mi Roman odpustí. No, určitě to není schůzka poslední.
A my dvě se třeba můžeme potkat někde v kavárně v Praze, jezdím tam poměrně často. Ale až bude líp. mně, i počasí.
Včera jsem měla narozky a strávila jsem je v posteli. Ostatně v mém věku už není co slavit. na váhu vlezu až budu zdravá, teď nemám zatím odvahu. Tobě ať se daří! A sděluj výsledky, je to motivující.
Jdu se kouknout na diskusi Champix, snad se těmi příspěvky prokoušu. Pak zase písnu. Jo, a šest let budu mít až 1. února 2018. Můj den D byl 1.2. 2012, docela se to dobře pamatuje. :mavam:

Radulka52
7333 příspěvků 14.11.17 09:02
Iško

Napíšu večír:))))), jsem ráda, že jsi se ozvala a Prágl je taky blízko, máme si toho dost říct:)))))))) :srdce:

Iška 1311
134 příspěvků 14.11.17 12:11
Radu

Tak jsem to jen tak letmo přeběhla, čtu, že kila se řeší i tam..A dělali jste mi velké chutě. A ty roztomilé básničky, vy dva s Romanem jste se minuli povoláním.
Ohledně názoru Lucy- „Jenom se z toho nepo…“ je moudrá myšlenka, kterou můžeme napasovat na hodně životních situací. Mně se teda ale nezdá, že byste se na diskuzi zbytečně v něčem babrali. Když se přestává kouřit, je potřeba určité věci říkat pořád a dokola, aby člověk vytrval. a všem se chlubit a chválit, chválit. Ono nekouřit je fakt jednoduché, i když ne snadné. :lol: Stačí to cigáro nedat do pusy a nezapálit. Vy mazáci, zejména ty s Romčou děláte hodně pro nováčky. Teď se vám tam někdo přidal, tak držím palečky. :think:

Radulka52
7333 příspěvků 14.11.17 22:30
Leni:)))

Prdlajs já pochybuju, že se někdo přidá!!! Jen dotaz a selhání:))))) za čas:)))), ale je fakt, že mi Roman hoooooodně sedí!!! Jako parťák!!! Třeba je fakt příbuznej!!!:)))))))
Máme hodně společného je to jako jing jang a tuhle energii jsem ootřebovala, hlavně vytrvalost!!! Já se nadchnu ale neumím být tak dusledná, a to je ve všem!!!
Když se rozhodnu!!! A trvá mi to!!! Tak teď hned a zítra pozdě!!! Ale pak… váhám, viklám a takový člověk jako je Roman mne pěkně dřzí, zacním je ve stínu Husky:)))) taky zvlasťní čllověk! Ale myslím si, že je to silnaˇ opěra!!! A další… tady jsou opravdu vzpěry chlapi!!! Jako jsi byla ty!!! Kdysi!!!
Pojem, opora, rada, prostě všechno!!!
:potlesk: :potlesk: :potlesk: vidíš i ten Roman si tě vytáhl:)))))))))))
Iška!!!?
Nevím Janeba :nevim: pod koho se schoval nebo zase kouří??? Podezírali jsme Huskyho:))), že je převtělenej:))))) ale fakt nevím:)))) Romana si velmi vážím, jednou jsem ho viděla:)))) teď snad podruhé a dokonce to vypadá opravdu na komorní setkání:(((( ale neva:))))))))
Jemu dlužím víc, než ostatním:)))))
Je to možná nadnesené ale díky tomu, že dozíral a pozdvihl mne on, tedy si to myslím na královnu!!!, tak mi nedal šanci se vratit zpět!!! Já mám takovou povahu!!!
Schválně se podívám na své začatky ale tohle jsem nechtěla přijmout, protože, kdo skoncuje
S cigárem, rak je prostě král!!! Královna!!! Vítěz!!! Ale mne to slovo dostalo!!!
Nemůžu couvnout!!! Je to jako v pohádkach:)))) Škoda, že tě neuvidím:))))))))
Ale já sama ví, jak je těžke, něco zorganizovat:))))))) já jsem planovala 5 mesíců stříbrnou svatbu spolu s bratrancem v rodišti mé mamy:))))) v Bělčcicích u Blatné!!! Sezvali jsme nad 35 lidí!!! Poslední týden se odvolavali, my vše sjednané v místním jzd s gulašem, představením, knedličkovou polevkou s basama piv, vín, jídla, noclehů ha ha ha a přislo cizích 6 lidí!??? 8o 8o 8o a pomalu odchytávali kolemjdoucí??? Hi hi hi
Takcjsem řekla a NIKDY!!! Už to neudelám :))))))))) ale loučila jsem se s krajem, tykcmi nebylo líto peněz!!! I tak jsme si to užili ale neorganizuju!!! Už ne!!!
Roman to také napsal, udělal jsem akci, kterou nebudu podruhé opakovat:)))))
No škoda.
Já myslím, že první parta, kam jsi určitě patrila i ty, že se neustkutenčnila:)))) janeba zmizel:(((((
Ale Roman je tu a drží mne!!!
Bude asi muset do fitka chlapec:)))))
Zvláštní!!!
Vážím si ho!!! A oststní nekomentuju, tak řeknu, mám absťák jsem protivná, nasraté pjasátko!!! Pomizte!!! Ale ne, že budu zubatá na ostatní!!! A nebo řeším jen svůj problem, přeci nemohu říct, že všichni jsou stejní!!! Jako chlapi!!! A nebo jen já jsem hvězda!!! A kdo je víc???
Sem tomu dneska zase holka dala a mrzí mne, že tě neuvidím:((((((
Tak pa a dobrou:))))
Ozvu se a celej trolll uz je v trapu i celjma vonavejma cigáráma hi hi hi

Roman505
3614 příspěvků 14.11.17 23:06
Radulko

My jsme fak propojeni, protože něco podobného jsem ti právě napsal na Fcb.
Radulko děkuji za pochvalu a musím říci, že i ty mě zde držíš aaaa už píšeš na fcb - hi hi, tak jsi mi právě přetrhla nit :lol:, nicméně já když jsem sem tehdy přišel, tak jsem očekával podporu ostatních, kteří se přidají a to se i stalo a přišla jsi ty a ty tu budeš i po dvou letech, já ne.
Víš podpora zde je to jediné co nás drží a my si zde stále připomínáme že nekouříme a vím, že já i ty to potřebujeme i ostatní, ale už si myslí že jsou za vodou, no nevím nevím lákadla jsou silná a fakt občas (minulej pokos) jsem cígo fakt občas trhal od huby i lítostí jako když bereš dítěti oblíbenou hračku. Nyní tohle nepociťuji a je to právě proto, že stále bojuji a připomínám si proč bojuji.
Všecho vyléčí čas, ale ten musí nejprve uplynout a podívej na slova Milunky když naposledy psala se slovy vysazuji a jsem naprosto v pododě a nikdy jsem se necítila lépe a věřím, že to již dám a co se stalo po pár týdnech, začala kouřit a to prej byla nad věcí, ne ne nebyla a už ty první slova jsem ji nevěřil, protože takto to prostě nefunguje, když vysazuješ na nulu. Momo je typickej pro snížení a jak bude psát, že je to v pohodě tak věř že kecá, každé snížení dávky CH jako drogy mozek po čase a vyplavení pozná a začne se bránit a potom si zapálit tu jednu je tak jednoduché jak ukousnout rožek rohlíku.
Prostě se podržíme a neboj zase někdo se objeví.

Radulka52
7333 příspěvků 14.11.17 23:13
Romane

Já to vím!!! Tys mne tu podržel a já podpořím tebe/)))))) jing jang!!!
Ani sven se omluvil mne!!! Neco sme na tebe chystali:)))) nevyslo to:((((((

Radulka52
7333 příspěvků 19.11.17 00:14
Iško
:srdce:

Příspěvek upraven 07.01.18 v 20:02

Radulka52
7333 příspěvků 25.11.17 16:41
Všici

Je to kouření a nejedení:)))))
Doufám, že sem někdo nahlédne a poradí opravdu zaručený extrakt :)))), který zrychlí metabolismus stejně jako cigareta:))))))))), dnes se pořád kecalo o vicerálním tuku:)))))), jako že přijdete řeknete, co děláte, zda sportujete a co sežerete :jazyk: uvedete výšku a váhu a dotyčný chytrolín vám možná ne zadarmo :jazyk: :jazyk:, řekne kde je chyba…
Když je tam toho tuku moc a řeknete mu, že jezdíte do práce povozem, řekne ať jdete pěšky:))))

Můj muž hodně přibral po nekouření - nekouří už preš 20 let, jsme neukáznený v jídle oba!!!
Ale já jsem na tom líp… a lékař mu navrhl, že mu trvale udělají vyvod ze žaludku rocnou do střev…není to podvázaní žaludku, bandáž, ta se dá vrátit, tohle ne…

Takže diskuze…
Já s tím nesouhladím ale zvlašt v nejezení a hýbání je potřebná krutá disciplina:)))) ale tato forma hubnutí mi vadí!!!
Co vy na to??? :mavam:

Radulka52
7333 příspěvků 24.12.17 19:38
Iško

Hezké Vánoce a hlavně Šťastný o kila lehčí Nový rok :srdce:

Monikastastnikova8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.19 09:00

Holky už před půl rokem jsem přešla z klasické cigarety na elektronickou, ze začátku to bylo těžké si nezapálit, ale už jsem to překonala, ráda zkouším nové příchutě do vaporizéru, nemáte některá přehled, kde bych mohla koupit nějaké netradiční příchutě?

Marcelopratka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.19 17:35

To asi určitě záleží co je pro Vás netradiční příchuť, když jsem začínal, tak jsem si kupoval jen výhradně nikotinové náplně, pak jsem začal zkoušet i příchutě, a teď momentálně nejvíce jedu náplně s příchutí energetického drinku.

Monikastastnikova8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.19 19:41

Kde jste sehnal takovou náplň? jaké příchutě se ještě dají koupit? a to je pak jako sladké, když to kouříte?

Marcelopratka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.19 11:23

No v puse máte takovou chuť po sladkém, ale ulepená z toho nebudete, jestli Vás zajímá víc příchutí, tak doporučuji se podívat na stránky, odkud jsem náplně objednával vapemania. cz

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.20 17:06

Mně na hubnutí velmi pomáhalo koření jako chlli. Proč o tom mluvím? No protože z toho mála, co jsem si za pomoci šlehače: https://www.testino.cz/slehace připravila, jsem měla vždy hrozný hlad. Pak jsem si domů ale pořídila sáček chilli, do každého jídla jej přidala a chuť na jídlo zmizela. Byl to takový odpuzovač.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek