Odnaučení kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mabelle  11.05.09 10:18
Odnaučení kouření

Můj přítel je silný kuřák, kouří od třinácti let. Chci mu pomoct s kouřením přestat. Jeho otec byl taky kuřák a zemřel na rakovinu plic. Bohužel ani tato zkušenost mu nestačí k tomu, aby přestal. Poraďte jak na to! Je vidět, že by chtěl, ale nevydrží to dýl jak týden. Máme navštívit nějakou poradnu?

Reklama

Reklama

Reakce:

fido  27.05.09 10:12

no tak sama mu určitě nepomůžeš, obraťte se na odborníka na odvykání kouření. ale samozřejmě bude potřebovat tvou podporu

Mirka211
17 příspěvků 02.06.17 10:10

Jestli opravdu chce, tak by to mělo být jednodušší, zkusila bych nějakou porandu :)

BjankaDr
38 příspěvků 02.06.17 11:11

Určitě bych navštívila poradnu, očividně to že chce nestačí :)

Boleklolek  28.06.17 18:44
e-kouření

Ahoj, hele někdo přestal pomocí toho, že přešel na e-cigaretu a pak pomalu začal snižovat množství nikotinu. Třeba moje tchyně jw živý důkaz toho, že to jde - už normlání cíga nekouří skoro rok, ale tchán mi řekl, že ho z e-cigaret bolí hlava a jede si dál krabku startek denně :/ To máš asi hlavně o pevné vůli. Určitě ale za zkoušku nic nedáš, když mu to zkusíš s tou e-cigaretou naznačit. Tady je pěknej článek na téma zda má smysl snižovat při e-kouření dávky nikotinu :kytka: Třeba to pomůže při rozhodování! Přeju pevné nervy oběma- každá závislost je hrozná :( :cert:

Michaelamyška
19 příspěvků 25.07.17 10:06

Tohle je těžký, někdy na to člověk opravdu sám nestačí a potřebuje i pomoc odborníka..:/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama