Moje dítě kouří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vladislav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.09 21:43
Moje dítě kouří

Zjistil jsem to včera a myslel jsem, že dostanu infarkt! Švagrová ho viděla s cigaretou na zastávce, samozřejmě nám to hned volala. Jak se máme s manželkou zachovat? Máme zakročit rázně nebo zkusit domluvu? Co tak může na patnáctiletýho puberťáka zabrat? Rodiče, pojďte se o tom pobavit a předat svoje zkušenosti ostatním

Reakce:
rodic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.09 05:50

Chce kourit? tak mu dej, at pred tebou vykouri celou krabku. Ver, ze na cigarety hodne dlouho nedostane chut ;-) :D

Míra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 20:19

Tim bych si nebyl jistý,jestli je to už zběhlej kuřák,to nemá šanci ani ohlídat,jestli je rozumný tak bych volil domluvu,ale kdo je v pubertě,žé.Taková návštěva na plicním oddělení by mě v 15 snad i odradila,lidi se tam dusí a chrchlaj,ale byl bych jedinej v kolektivu,kdo nekouří a to se v 15 netoleruje,teď jsem ve stádiu,kdy už mam hodně velké plicní problémy,léky na to taky nejsou zadarmo,ale přestat se mi nedaří,jestli si nedá říct,tak to z něj vymlať,jestli propadne nikotinu,tak už bude pozdě.

vak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.10 19:23
ditě kouří

Já začal ve školce a v 36 letech jsem přestal.Taky mě nikdo to neodnaučil i doutniky a nic.Nechteho zakazané ovoce víc chutna.A nebo zkuste sehnat fotky co udělá rakovina kuřákům a nechte je položený aby je sám uviděl a našel.Já dneska taky vím že jsem hulil z blbosti.Moje děti to taky chtěli zkusit tak jsem koupil cigara a oni si to rozmysleli a nekouří a to jim je 28 a 26 let a jsem rád.Ale zákazama se nic nevyřeší.Odstrašující fotky uplně hrozné to určitě zabere.Hodně štěstí

kometaH
110 příspěvků 6.9.17 11:03

Tohle je trend dnešní doby, když mu to zakážete, stejně to bude dělat, zkusit si o tom promluvit je asi nejlepší rešení :)

Mmonis78
47 příspěvků 11.9.17 12:15

Zkuste si o tom promluvit:)

VlastičkaL.
53 příspěvků 19.9.17 13:48

Děti v dnešní době kouří hodně brzo a vidí to v tom kolektivu, zkus odštrašující fotky a promluvit si o tom, snad to zabere:)

kometaH
110 příspěvků 31.10.17 14:51

Nejhorší je, že v dnešní době je to parta. Chytnul se lidí kteří kouří tak chce zapadnout. Nebo prostě z frajeřiny. Ctělo by to si promluvit.

Andulínos
72 příspěvků 3.11.17 09:31

Souhlasím s @kometaH, dnešní doba je hrozná, ale co si pamatuju tak my jsme se jako děcka s cigaretama taky schovávali :D ale zkuste si o tom promluvit no, zakazovat to můžete ale myslím si, že vám to stejně bude dělat za zády :/

Michalská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 14:51

Poradte při rozchodu, rozvodu, rozchodu nebo při jakémkoliv problému ve vztahu

Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete a staráte se o ně, tak se obraťte na doktora Sacrea, aby vám pomohl přivést zpět vašeho milence nebo bývalého milence, který se s vámi rozešel, pokud je milujete, tzn. ne sobectví, milují tě dříve, možná to bylo malé nedorozumění, které přineslo problém ve vašem vztahu, Dr Sacre přivedl zpět mého bývalého manžela a dnes jsme jedna velká šťastná rodina, miluje naši rodinu, přestal podvádět díky pomoci Dr. Sacre, Dr Sacre je nejlepší kouzelník, se kterým si můžete promluvit, dá vám ty nejlepší rady a pomůže vám napravit váš vztah s vaším partnerem, kontaktem na níže uvedených podrobnostech
E-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp nebo volejte: +2349076034359
Sdílím to, abych pomohl ostatním, a mám další pomoc prostřednictvím jejich svědectví

Paní Claudia Michalská

Mirek Slabý
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 21:48

Na druhou stranu buďte rád, že kouří cigarety a nekouří zdravě. I když v 15 letech, už by mohl experimentovat s kamarádem i možná análně, nikdy nevíte! Nemizí vaší manželce kalhotky a podprsenky? To je signál, že něco není v pořádku a syn se převléká za ženu.
Cigareta v 15letech je furt lepší, než kouřit zdravě na záchodě v Praze východního Němce!
Mluvte s ním i o tomto problému, zkuste mu říct, že jste v mládí, taky uspokojoval kamaráda, nic jiného mě nenapadá, jak řešit tuhle nelehkou situaci, kdy syn evidentně tápe v sexuální orientaci a zkouší to zakrýt cigaretami. Vemte ho do Zoo, pusťte mu gay porno a kontrolujte, jestli nemá erekci. Chápu vaši složitou situaci a věřím, že se to vyřeší a syn přejde na druhou stranu.
Pěkný den.

Váš příspěvek