Zkušenosti s okay elektro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petr77d
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:52

Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s okay elektro?

Reakce:
Zavadilovaan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 11:45

S okay elektro mám dobrou zkušenost, objednávala jsem už několikrát přes internet i jsem nakupoval přímo v obchodě a super jejich přístup pokaždé.

Danielllek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 12:16

Moje zkušenost je dobrá, mám od nich telefon, televizi i pračku. Pokaždé jsem u nich kupoval, protože jsem tam našel nejnižší cenu.

Gabča Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.21 11:07

Na eshopu https://www.okay.cz/ objednávám snad vše co se týče elektra. Mají tam super ceny v porovnání s ostatnými eshopy. Vždy mi vše dost dlouho vydrželo, s ničím nemám problém, ani jsem nikdy nic nereklamovala :-)

Ščárka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.21 15:05

Zdravím, já jsem se byla podívat do elektra na mobily a nakonec jsem si tam i jeden koupila. Líbil se mi přístup zaměstnance při pomoci vybrat mi ten správný. :-)

Adelajda007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.21 16:17

Na okay.cz nakupujeme s přítelem běžně. Je to fajn obchod i s nábytkem, pokaždé si tam něco vyberu. :)

Kaamilkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 09:04

Také si tam musím vždycky něco koupit, nedá mi to :D fakt super věci, mám od nich zařízenou pomalu celou domácnost :D

mykes.rony
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 14:11

Dobrý den, na prodejně okay jsem si zakoupil novou televizi a byl tam ochotný prodavač, který se mi po celou dobu věnoval. S TV jsem i po čase stále moc spokojený.

ElissNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.21 23:19

Funguju jenom přes ten jejich eshop a s objednávkou jsem taky nikdy neměla problém.

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 16:05

Můžu vědět jestli dodržují termíny dodání?

lutenice
14 příspěvků 20.10.21 22:08
Okay je OK

Já v Okay občas taky nakupuji a nikdy jsem neměla problém s termínem dodání ani jejich zbožím :-).

Ema99
3 příspěvky dnes v 11:27

V Okay nakupuju celkem často, a nikdy jsem neměla sebemenší problém :-) Zboží kvalitní, za super cenu a i s dopravou nikdy nemám problém, když je to věco většího co si nechávám doručit tak vždycky přijeli na termín, který se stanovil.. Takže za mě spokojenost:-) a Budu tu určitě nakupovat i dál..

Váš příspěvek