Zkušenosti s okay elektro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petr77d
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:52

Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s okay elektro?

Reakce:
Zavadilovaan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 11:45

S okay elektro mám dobrou zkušenost, objednávala jsem už několikrát přes internet i jsem nakupoval přímo v obchodě a super jejich přístup pokaždé.

Danielllek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 12:16

Moje zkušenost je dobrá, mám od nich telefon, televizi i pračku. Pokaždé jsem u nich kupoval, protože jsem tam našel nejnižší cenu.

Gabča Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.21 11:07

Na eshopu https://www.okay.cz/ objednávám snad vše co se týče elektra. Mají tam super ceny v porovnání s ostatnými eshopy. Vždy mi vše dost dlouho vydrželo, s ničím nemám problém, ani jsem nikdy nic nereklamovala :-)

Ščárka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.21 15:05

Zdravím, já jsem se byla podívat do elektra na mobily a nakonec jsem si tam i jeden koupila. Líbil se mi přístup zaměstnance při pomoci vybrat mi ten správný. :-)

Adelajda007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.21 16:17

Na okay.cz nakupujeme s přítelem běžně. Je to fajn obchod i s nábytkem, pokaždé si tam něco vyberu. :)

Kaamilkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 09:04

Také si tam musím vždycky něco koupit, nedá mi to :D fakt super věci, mám od nich zařízenou pomalu celou domácnost :D

mykes.rony
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 14:11

Dobrý den, na prodejně okay jsem si zakoupil novou televizi a byl tam ochotný prodavač, který se mi po celou dobu věnoval. S TV jsem i po čase stále moc spokojený.

ElissNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.21 23:19

Funguju jenom přes ten jejich eshop a s objednávkou jsem taky nikdy neměla problém.

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 16:05

Můžu vědět jestli dodržují termíny dodání?

lutenice
27 příspěvků 20.10.21 22:08
Okay je OK

Já v Okay občas taky nakupuji a nikdy jsem neměla problém s termínem dodání ani jejich zbožím :-).

Ema99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 11:27

V Okay nakupuju celkem často, a nikdy jsem neměla sebemenší problém :-) Zboží kvalitní, za super cenu a i s dopravou nikdy nemám problém, když je to věco většího co si nechávám doručit tak vždycky přijeli na termín, který se stanovil.. Takže za mě spokojenost:-) a Budu tu určitě nakupovat i dál..

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 16:19

Taky nakupuju převážně jenom přes okay a vždy mi bylo doručeno to, co jsem si objednala a nebyl problém.

DavidHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.21 10:48

Za jak dlouho po objednání vám balíček dorazil? Nečeká se na něj moc dlouho?

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 22:42

Do týdne jsem měla objednávku doma, takže určitě se dlouho nečeká, nevím jak to bude teď před svátkama, ale pokud si něco vyhlídla, tak bych moc dlouho nečekala.

Ema99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.21 10:53

Obchod okay.cz mám ráda, často tam nakupuju, vždycky trefím na super akce za výhodnou cenu nakoupím :-) Nakupuju stále a pořád budu :-)

RomanUher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 14:53

Taky jsem nikdy neměl problém a to jsem si u nich objednával jak elektro tak i nábytek

petrakon13
18 příspěvků 25.3.22 12:40

Okay je super elektro,, celkem dost jsem tam nakupovala do nového bytu a jsem maximálně spokojená jak dopravou tak i s produktama :-) a chytla jsem super akce takže skoro za pusu to bylo :-)

Váš příspěvek