Zdravé smažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinaplankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.20 20:44
Zdravé smažení

Dobrý den, tatínkovi nedávno diagnostikovali vysoký cholesterol a tak jsem se začala zajímat o to, jak lze smažit zdravěji. Dá se vlastně smažit zdravě a s minimem tuku nebo je to jen reklamní trik?

Reakce:
Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.20 16:58

Určitě se dá smažit i téměř bez tuku, já jsem se o to začal zajímat, když jsem začal mít potíže se srdcem. Nakonec jsem našel kvalitní titanovou pánev, na které si usmažím cokoliv s minimem tuku.

Martinaplankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.20 17:38

A můžete mi prosím doporučit nějakou pánev? Hledala jsem na internetu, ale osobní doporučení je přece jen cennější.

Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 12:38

Samozřejmě, já jsem zakoupil titanovou pánev od firmy zgastro. cz a už ji mám doma celkem dlouho. Nabízí i jiné nádobí, než jen pánve, takže na Vánoce si plánuji udělat radost a rozšířit svou sbírku titanového nádobí.

IvanaStruharova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 07:28
Zdravé smažení

Ahoj, ideální bude, když si domů koupíte horkovzdušnou fritézu . Já ji mám taky a nedám na ni dopustit. Snažím se vařit zdravě a představa, že si budu moct uvařit jídlo bez oleje, mě nadchla tak, že jsem se o fritézy začala víc zajímat, až jsem si jednu objednala a používám ji skoro pořád :-).

fakevivi182t
2 příspěvky 7.9.21 08:48

Ahoj, tohle by mě taky hodně zajímalo, jestli je to všechno jenom o tom jak nalákat lidi na to, aby koupili něco, co je vlastně stejně nezdravé jako fritézy nebo fritovací hrnce . Některé z nich, tedy tvrdí, že nepotřebujete tolik tuku a bla bla bla. Ale nevím, jestli se tomu dá úplně věřit.

Váš příspěvek