Vysoký cholesterol u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
XXXXXzt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.12 15:02
Vysoký Cholesterol u dětí

Dobrý den, synovi (8) byl naměřen vysoký cholesterol a nasazena dieta. Neví se, jestli je to u něj dědičné, já mám cholesterol jen lehce zvýšený, muž na kontrole zatím nebyl. U syna se objevily boule na kloubech a podvýživa. Chodíme pravidelně na odběry, ale přesto mám strach. Četla jsem, že takto postižené děti umírají obvykle do 20 let na infarkt…

Reakce:
barb22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 18:26
vysoký cholesterol u dětí

Já mám 22 let a taky zvýšený cholesterol

777
129 příspěvků 29.04.19 22:36
@XXXXXzt píše:
Dobrý den, synovi (8) byl naměřen vysoký cholesterol a nasazena dieta. Neví se, jestli je to u něj dědičné, já mám cholesterol jen lehce zvýšený, muž na kontrole zatím nebyl. U syna se objevily boule na kloubech a podvýživa. Chodíme pravidelně na odběry, ale přesto mám strach. Četla jsem, že takto postižené děti umírají obvykle do 20 let na infarkt…

Strach je magnet pro to, na co se zaměříte. Ve zdravotnictví panuje spousta klamných teorií, vydávaných za „absolutní pravdu“, sloužících hlavně k zisku farmac. průmyslu a následně pohřebáků. Důležitým faktem je důsledné tajemství o souvislostech mnoha nemocí se „zavirovaným mozkem“. Víte o tom něco?? Napište zprávu.

Váš příspěvek