Vysazení rivotrilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 13:50
Vysazení rivotrilu

Dobrý den,

již rok se snažím vysadit rivotril (cca 4mg denně), vždy dávku ubírám, ale stavy jsou nepříjemné a zatím si mi to nepodařilo. Má někdo obdobné zkušenosti a rady, jak si s tím poradit?

děkuji

Reakce:
Patrik87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 23:13
Vysazení rivotrilu

Dobrý den, 4mg je vyšší dávka, určitě vysazovat pomalu. Doporučuji se poradit s psychiatriem, ale pokud nechcete tak můžu z vlastní zkušenosti doporučit nasazení Lyricy a možná i nějakých antidepresiv na úzkosti, poté jde vysazování o poznání lépe. Kdybyste měla další dotazy nebo cokoliv, piště na patrik. mensik87@gmail.com

Mirek Slabý
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 22:03
Tak jsem závislí

Já jsem taky závislí na Rivotrilu 2mg denně, již 7 let!! A nemohu se dostat na nulu, ani za prd. V léčebně mi vysadili z 4mg na 2mg a pak jsem podepsal reverz, protože jsem už jednou zažil to peklo být na nule. Vysadili mi Rivotril hodně rychle, cca. Do měsíce a já byl úplně mimo, šílené úzkosti, šílený deprese, ustrašenej, lekavost, paniky, třes, nesoustředěnost, pocit zpomalení, nebyl jsem schopný ničeho, jen jsem ležel a modlil se ať už zaspim, naštěstí jsem spal normálně po mirtazapinu.
Můj názor je ten, že první půlku vysazování rychleji, ty 2mg vysaďte do měsíce a pak si dejte tzv. plató období, kdy nebudete snižovat a poslední 2mg vysazovat klidně 1 rok po 0,25 mg, myslím, že takto by to šlo zvládnout. Přeji hodně štěstí.

To098
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.22 13:02
Rivotril

Zkoušel jsem vysadit a ty stavy nikomu nepřeju

Váš příspěvek