Elektronická cigareta zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka211
76 příspěvků 20.06.17 10:18
Elektronická cigareta zkušenosti?

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s elektronickou cigaretou vapour 2. Já jsem jí objevila na facebooku, kde známej lajkoval stránku takže jsem tam hodila taky očko. Chci si elektronickou koupit už delší dobu, ale vůbec nevím jakou, protože tomu nerozumím…Máte zrovna tuhle někdo? Mě se líbí vzhledově, ale to vím, že není všechno, tak bych chtěla vědět jestli nějakou dobu vydrží :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Chappka
38 příspěvků 20.06.17 12:05

Hele tuhle zrovna neznám, ale zkus si přečíst nějaký recenze a důležitá je vykonnost baterie, na to bych se zaměřila.

BjankaDr
38 příspěvků 21.06.17 09:02
elektronická cigareta zkušenosti

Podívej se na jejich webový stránky, tam toho mají víc než na facebooku. Já nemám od vapour 2 cigaretu ale vaporizér, je to stejná značka, takže i stejná kvalita a jsem snim spokojená, chtěla jsem to na tabák i liquidy.

RůženkaRose
39 příspěvků 22.06.17 11:47

Abych tě uklidnila, já jsem koukala taky na vzhled a protože jsem chtěla nějakou eeelegantní, tak na to, že jí vybíral manžel protože já jsem nerozhodná, tak se fakt trefil. Ty vapour dělají ty elektronický všechny takový ženský mi přijde.

Klarka18
14 příspěvků 26.06.17 11:32

Nevíte jestli dělají i nějaká pouzdra na ty elektronické cigarety? Mě nebaví jak jí pořád hledám a u té mojí jsem na žádné nenarazila.

RůženkaRose
39 příspěvků 28.06.17 09:10

U vapour 2 dělají i pouzdra já jsem si koupila bilý a je to přesně na tu elektronickou cigaretu kterou jsem dostala, ale vejdou se tam podle mě všechny ty druhy, je to XL pouzdro.

Klarka18
14 příspěvků 04.07.17 11:51

Děkuju moc, ani jsem nevěděla, že takhle nějaké vyrábějí. Všude když jsem něco zadala, tak na mě vylezli něco na styl peněženky a to fakt ne :D Koukala jsem na ty vapour pouzdra a chci se ještě zeptat jen, jestli není těžké jak je z kovu. To stříbrný se mi líbí moc i jsem si to změřila a krásně se mi tam ta cigareta vejde, takže bych do něj šla :)

RůženkaRose
39 příspěvků 10.07.17 16:04

Já jsem právě taky delší dobu sháněla a bud ty pouzdra byly strašně velký nebo kožený a s vyrytými vzory, což se mi nelíbí. Mám ráda jednoduchost jak se říká v té je krása. Jinak ty pouzdra od vapour nejsou vůbec těžký na jejich stránkách máš ty míry a ono je v celku i maličké, že to není tak robustní a ten kov je takovej ten lehkej. Takže neboj rameno od kabelky ti to neurve :D

ladylucypink
45 příspěvků 18.07.17 10:49

Holky a máte někdo už tu dotykovou od vapour 2? Mě jí dal manžel asi před 2 měsíci a jsem z ní hotová. Jediný v čem je problém, že mi trvalo než jsem pochopila jak vlastně funguje. Je teda pravda, že si připlatíte, ale za mě to stojí za to. Můžete si tam navolit sílu, teplotu a hezky vám svítí. Je teda trošku větší než ty jejich klasické, ale se líbí jak má ty hranatý tvary a ten malej displejík :D

ladylucypink
45 příspěvků 18.07.17 10:56
:)

RybičkaLena
54 příspěvků 19.07.17 16:35

@ladylucypink - Ahoj :) Jak dlouho máš tuhle dotykovku od vapour 2? Já už jsem na ní koukala na netu, ale pořád jsem na vážkách přece jen stojí docela dost :D Ale ten displej mě uplně láká, mám ráda všechno co je takhle propracovaný a bliká :)Hodila by si mi sem foto jak vypadá v realu? A jakej z ní máš pocit? Má sílu?

ladylucypink
45 příspěvků 20.07.17 08:57

@RybičkaLena - Čauky, hele psala jsem mám jí cca 2 měsíce zatím chviličku. Ale právě, že mi vyhovuje v tom, že má větší sílu než ty normální elektronické, kouřím sice beznikotinové liguidy, ale víc si to vychutnám, že mi přijde, že to má větší štávu, a baví mě jak si tam nastavuju tu sílu, jestli máš raději slabší tak jen sjedeš po displeji a je to a foto hodím, jen to za chviličku blejsknu :)

ladylucypink
45 příspěvků 20.07.17 11:35

@RybičkaLena - mě to nejde nějak nahrát :(

RybičkaLena
54 příspěvků 24.07.17 12:34

@ladylucypink - Ach jo, to je škoda… :/

ladylucypink
45 příspěvků 24.07.17 15:12

@RybičkaLena - Tak kdyby si chtěla, mohla bych ti ty fotky hodit na email. Zkoušela jsem to i o víkendu a prostě mi to sem nejde hodit ty fotky i jsem je zmenšovala a nic. Ta cigareta je o trošku větší než dlaň a je taková hranatá právě, že není kulatá v tom mi přijde, že se liší. A ty světýlka jsou na tom displeji hezky bíle, že to jde fakt ostře vidět jak si to navolíš, nemůžeš se potom splést ten displej je sice menší, ale na tu cigaretu to uplně vystačí. Když tak mi hod email adresu :P

RybičkaLena
54 příspěvků 26.07.17 09:00

@ladylucypink Máte jí ve zprávách :) Děkuju moc

Zámečnice
73 příspěvků 02.08.17 09:10

Ahoj holky, mohla bych se vás jen zeptat. Narazila jsem na tohle téma a sháním nějakou elektronickou jako dárek pro přítele. Myslíte si, že by to byl dobrý nápad? Pořád o nějaké mluví, chce aby měla hlavně sílu a chce přestat s normálními cigaretami. Nevím jestli mu to v tom pomůže, ale někde jsem četla, že to je i jako odvykačka dobrý. Koukala jsem na tu značku vapour 2 a přijde mi, že mají i dobré kousky, jak pro ženy tak pro muže právě, že některé jsou decentní a zase nějakou si dokažu představit i chlapa. Akorát jak sama nevím vůbec co je dobrý a in, tak se chci radši ujistit ????

RůženkaRose
39 příspěvků 15.08.17 12:48

@Zámečnice Podle mě na tom není vůbec nic špatnýho, jestli to chceš dát jako dárek příteli. Hele zjistila bych si, jestli chce klasický na liguidy nebo cartrigový. Zrovna tyhle vapour mají právě oboje, tak aby byl spokojenej. I když já si myslím, že pro chlapa je lepší ta plnící, ty dělají i takový víc mužsky, než ty tenké, ty jsou spíš pro ty ženský no. Jinak ono si i dost přečteš na těch jejich stránkách, podle mě je důležitý koukat na výkon baterie, ten často selhává, ale já jsem teda zatím žádnou vadu nevypozorovala, jely my vždycky dobře. A tu sílu si vybere sám podle nikotinu, ale abych řekla pravdu, ten největší obsah už je fakt síla, to i mě málem rozbilo.

Jelimanice
56 příspěvků 21.08.17 09:17

Když dáš chlapovi do ruky jakoukoliv hračku tak je podle mě spokojenej :D V podání toho že z toho může ještě bafat proč ne :D

Zámečnice
73 příspěvků 25.08.17 09:42

No já právě nevyčtu z nějakých popisků třeba ty výkony těch baterií, tomu prostě vůbec nerozumím :D A zase se nemůžu zeptat přítele to by bylo po překvápku. No já jsem viděla na tom webu vapour 2, že tam mají nějaký vaporizér a to je něco podobného jako ty cigarety? Ten se mi líbíl a viděla jsem, že do jednoho se dá dávat i tabák, to by se mi pro přítele docela zamlouvalo právě, jeden čas si i balil cigára tak si myslím, že by to pro něj mohlo být lepší. Ale teda rozdíl mezi tím moc nechápu :D Ale vzhledem k tomu že nevím jakou jinou bych objednala tak do toho půjdu, snad mu tím udělám radost no a za ty peníze už by to mělo něco vydržet.

RůženkaRose
39 příspěvků 30.08.17 13:19

@Zámečnice To chápu, to bych se ho ani neptala když to chcete jako překvápko. Ty vaporizéry jsou pro chlapi taky dobrý. Je to rozdílné v tom, že cigarety jsou na liguidy a cartridge a do vaporizéru třeba právě u vapour můžete dát i tabák a on ho sám ohřívá na teplotu, pro kterou je ta nápln prizpůsobena. Hlavně tenhle je i kapesní, takže je akorát do dlaně. Jde o to, co by váš přítel preferoval. Možná by ten vaporizér byl lepší i ohledně toho tabáku. A já jsem spokojená, je pravda že první investice je větší ale stojí to za kvalitu.

Zámečnice
73 příspěvků 20.09.17 08:39

Tak jsem to riskla a objednala jsem mu ten vaporizer od vapour 2. Koupila jsem mu teda ten levnější za těch 1600 co tam mají ten series kit a k tomu jsem mu ještě vzala liguidy a říkám si, že uvidím jak u toho vydrží a jak ho to bude bavit a když tak třeba ježíšek nadělí ten dražší. Důvod je jistě známý, člověk se pro něco nadchne a po měsíci nezájem. Je fakt, že ho má teprve týden, ale je z toho hotovej. Prostě jak když dáte dítěti hračku, ale to se mi líbí.

Mamkoi
40 příspěvků 06.10.17 12:42

@Zámečnice Můžu se zeptat jestli už jí máte doma a jak proběhla objednávka? Vypadá fajnově a něco akorát sháním :)

Zámečnice
73 příspěvků 12.10.17 10:38

@Mamkoi Jo jo už jí mám doma a teď už je to v pohodě :) měla jsem jen jeden menší problém, že mi nepřišlo všechno co jsem si objednala, chyběla mi tam jedna náplň, ale jak jsem si jich přes ten eshop objednávala hodně tak to chápu, že se to mohlo splést. Takže jsem tam zavolala přímo na tu infolinku vapour 2 a slečna byla hrozně milá a furt mi omlouvala a poslali mi jí hned druhý den a k tomu ještě jednu zdarma jako omluvu. Takže já jsem spokojená s objednávkou. A vy už nějakou máte? Nebo hledáte něco pro začátečníka?

Mamkoi
40 příspěvků 18.10.17 12:39

@Zámečnice Tak to se stává jestli jste toho měla hodně to se dá pochopit. Každopádně jestli byli takhle vstřícní tak je dobrý. No já jsem koukala na ty sady co tam mají pro ty začátečníky. Nějaké startovní sady vapour 2 a to se mi docela zamlouvá. Je tam všechno co potřebuju do začátku a pak až bych se v tom začala orientovat tak bych si přikupovala. A jsou ty cigarety tak tenké jako a obrázku? A jak je přítel spokojený, šlape mu v pohodě? Nemá s ní žádný problém?

Zámečnice
73 příspěvků 24.10.17 15:10

@Mamkoi Ty startovky co najdete na tom jejich webu vapour2 jsou podle mě pro začátek nejlepší. Protože tam máte uplně všechno co k tomu kouření potřebujete, ale osobní zkušenost nemám. Kupovala jsem ten vaporizér a ten už je takový silnější hlavně. Přítel je teda spokojený moc a musím říct stále u toho vydržel :D takže jsem se obávala trochu zbytečně, ale podle mě je to i tím, že si tam dává tabák klasický a má to jak cigáro normální. Takže ty cíga ani tolik nepotřebuje.

Vodak
32 příspěvků 27.10.17 15:31

Zkoušeli jste si někdo míchat liquidy? to je teprve pecka! Jak si tady čtu. Člověk si navolí co má nejraději a chutě jsou pak fakt zajímavý…dopo­ručuju!

Elena Peterková  06.11.17 11:21
Zkušenost

Zdravím osobně jsme si pro začátek koupila eGo a jsem nadšená. Je pravda, že je asi vhodnější pro méně náročné kuřáky. Je však zároveň pravda, že cena za kterou jí pořídíte je adekvátní tomu jak s ní muže být člověk spokojen. Musím říci, že je levnější a kvalitou na stejné úrovni jako vapour.

Miriammm  08.11.17 10:22

S elektronickými cigaretami jsem kdysi začínala. Myslím takové ty klasické, které koupíš v trafice. Ale ty jsou nic moc, omezený výběr chuti (většinou je najdeš jen v mentolové nebo obyčejné příchuti, která často nebývá moc chutná), mají slabou výdrž i když se dají taky dobít a taky jsou slabší co se týče obsahu nikotinu. To vše dohromady vede k tomu, že mnoho lidí, kteří vyzkouší jen tyto cigarety, elektronické cigarety obecně zavrhne. Kamarád má nějaký kvalitnější vaporizér a nemůže si ho vynachválit. Já mám doma elektronickou cigaretu Jyoetech eVic a jsem s tím také spokojena. Určitě je důležité nekupovat tu nejlevnější elektronickou cigaretu na kterou narazíš, ale přece jen něco výkonnějšího. Případně jsi ji uzpůsobit, například správným clearomizérem nebo silnější baterií, či dokonce vhodnějším náustkem. Upravit jde skoro vše. Myslím, že záleží hlavně na tom, jestli si najdeš správnou příchuť a správnou intenzitu liquidu, které jsou pro tebe nejlepší, ale to už je jenom o neustálém zkoušení.

RůženkaRose
39 příspěvků 08.11.17 12:13

@Vodak Mě na to míchání přívedl až partner. Sám to doma zkoušel a přijde mi takový zajímavý si tu chuť pozměnit. Já si ted klasicky objednávám sady těch liquidů. Tam kde to kupuji dělají po 6 a 12 a mezi sebou to zkouším a je to dobrý zatím se mi nejvíc osvědčil čokoláda s kafem je to takový sladký.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama