Čištění koberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karaskova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.20 09:30
Čištění koberce

Musela jsem si už nechat vyčistit koberec, protože byl hodně flekatý. Ze začátku jsem to zkoušela sama podle rad na internetu, ale nakonec jsem musela oslovit profesionální firmu na čištění koberců z Prahy cistenikobercu. cz, která levně a důkladně vyčistí všechny fleky, ale také prach z koberce

Reakce:
Lucka95959
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.21 17:51
Re:

Skvělé místo, kde si nechat vyčistit koberce je zajisté https://www.cistimezavas.cz/. Nechal jsem si u nich nejen já, ale i kamarádka několik koberců a vždy perfektně odvedená práce.

anduskan
110 příspěvků 26.4.21 20:44

Zkuste mrknout na https://shop.uklid-pulito.cz/cs/ . Je to e shop s italskými čistícími prostředky. Znám je léta a jsem spokojená.

wendulinaa
75 příspěvků 28.4.21 10:42

Dík za tip, objevila jsem na jejich stránkách i prací prostředky a aviváž. Hned jsem si objednala.

naslouchalkaa
157 příspěvků 28.4.21 11:16

Zkoušel jste někdo ty vysavače, co se dají půjčit a čistí se koberec mokrou cestou.

Jarculkaa
34 příspěvků 29.4.21 09:54

Kolegyně v práci od uklid-pulito prostředky používá dlouho, doporučila mě jejich prací gely a parfém na prádlo.

anduskan
110 příspěvků 30.4.21 18:40

Parfém na prádlo mám taky v oblibě. Prádlo suším v sušičce a tan se do ní skvěle hodí.

GabrielaSoukupova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.21 21:56
Koberec

Přesně z toho důvodu bych domů koberce už nikdy nechtěla. Taky jsme je dřív měli všude a byla to katastrofa, protože máme dvě malé děti a psa. Všechny koberce jsem vyhodila a místo nich jsem koupila malé ovčí kožešiny , které stačí jen vykartáčovat a jsou zase krásně čisté :-).

Sluníčko09
9 příspěvků 19.7.21 10:11

Mě vždycky stačí půjčit si parní čistič od Karcheru a udělám to doma a efekt taky skvělý.

Váš příspěvek