Učitelka na antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
šárka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.13 12:16
Učitelka na antidepresivech

Dobrý den, k maminkám od dětí z prvního stupně se dostalo, že jejich učitelka bere antidepresiva. Může bez problému učit dál? Moc se nám nelíbí, že má pedagog psychologické problémy, které sice tlumí léky, učí naše děti. Můžeme s tím něco dělat? Chceme se bránit. Děkuji za reakce

Reakce:
kandík
14 příspěvků 11.2.13 23:50
učitelka na....

Je dobře, že jste starostlivá matka, ale to by nohla učit ani uč. kterou bolí hlava, je jí špatně bolí ji zuby…Že je někdo na antidepresivech, nemá vliv na kvalitu učení dětí, právě spíš se dostanou do normálu. Víte kolik lidí v jakémkoliv oboru má deprese? Víte, ono se ani není čemu divit! Dnešní děti jsou značně drzé, provokují a jsou to děti v 1.třídách. A rodiče jim věří každé slovo.Je to nemoc jako každá jiná a možná ve svém okolí máte zrovna takovou osobu a ani to nevíte. Pro Vás by mělo být rozhodující, jak tato uč. děti naučí. Ostatně není se co divit, protože na učitele je vyvíjen velký tlak ze všech stran. Takže buďte v klidu a hlavně z toho nedělejte bublinu, ublížíte uč.,vy sama nevíte co se Vám přihodí a budete v tom lítat taky.

Iška 1311
134 příspěvků 12.2.13 12:57
učitelka na....

Taky by bylo zajímavé zjistit, jakým způsobem se taková věc roznese mezi lidi. Domnívala jsem se, že existuje něco takového jako lékařské tajemství. A paní učitelce se nedivím, že potřebuje AD. Při dnešním chování některých žáků.

kandík
14 příspěvků 12.2.13 19:41
učitelka na....

Děkuji, že nejsem ve svém názoru sama! Dnes má 80% lidí deprese od útlého dětství, za tuto nemoc se nemůže-prostě přijde a někdy i po dlouhé době odejde. A léky AD jsou takovou berličkou, aby se to zvládlo..Ale zajímal by mne opravdu způsob, jakým se to Lucka666 dověděla! Anebo to spíš bylo vyřízení účtů nějakého rodiče za špatnou známku dítěte? To by bylo opravdu ubohé. Říct pomluvu je jednoduché ale s uč. se to potáhne dál o možná že jí někdo tímto zkomplikuje život. Je na místě Lucko666,abyste to uvedla na pravou míru!!!

Iška 1311
134 příspěvků 13.2.13 10:50

Kandíku, napsala jste to vše velice výstižně. A též doufám, že Lucka 666 žádné kroky podnikat nebude. Člověk v depresi přece není žádný blázen. A vyvíjením psychického tlaku na paní učitelku by se dosáhlo jedině zhoršení jejího stravu.

LENA2000
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.13 21:14
Paní Šárko,znáte dnešní děti a jejich rodiče?

Milá Šárko666 a ostatní starostlivé maminky, bránit by se měla především paní učitelka, nikoliv vy. Organizovat tažení proti pí uč. na základě prozrazení lékařského či lékárnického tajemství a pomluv, které se nemusí vůbec zakládat na pravdě, je podlé, nemorální a trestné. Vy jste měla v ruce lékařskou zprávu s diagnozou? Víte, že i některé antidepresiva se používají jako šetrnější náhrada za hypnotika při poruše spánku či úzkostech, což ještě není deprese. Položila jste si i otázku, že pí uč. může mít tak jako kdokoliv z nás těžce nemocného člena rodiny nebo jí někdo zemřel, může mít tisíc různých problémů, kterými nechce zatěžovat svou práci? Doporučuji pí uč., pokud zahájíte proti ní nějaké tažení, aby si najmula právníka a podala trestní oznámení na lékaře i na vás.
Protože i nepodložená fakta a pomluvy, které poškozují mravně či profesně nějakou osobu, jsou trestné.

JuliusK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.13 21:27
Děsím se,p.Šárko

Děsím se toho, jak vzdělaný člověk může chápat pojem a účinky antidepresiv, jejich důsledky. Nepletete si tento pojem s drogami? V dnešní uchvátané době, stupňující se agresivitě jsou antidepresiva asi u méně otrlých lidí nutné!!!

kandík
14 příspěvků 13.2.13 22:57
učitelka na....

Paní Šárko666 vystupte z anonymity a napište nám Vaší reakci.Dala jste podnět k nové diskusi a teď se bojíte vyslovit svůj názor? To by přece bylo podlé a nedůstojné. Vylezte ze své ulity, vždyť se nemáte čeho bát. Sama jste chtěla slyšet názor jiných! :oops: 8o

JuliusK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.13 23:43
Rada

Paní Šárko, po těchto vzkazech, nebudete potřebovat antidepresiva či něco jiného?

kandík
14 příspěvků 6.3.13 22:40
učitelka na....

Teď to vypadá, že buď paní Šárka666 neexistuje anebo si to celé vymyslela!!! :pocitac: :nevim:

1801we
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 17:05
učím a beru antidepresiva

Jsem učitelka a jsem na antidepresivech. Neni to dětma, které učím, ale jinýma faktorama, jako jsou problémy v manželství, hyperaktivní dítě, stavba domu atd. Nejsem blázen, ale proč se dlouhodobě trápit, když mi léky můžou pomoci. Nevidím žádný důvod, proč bych měla být nebezpečná pro děti!?

Lucielucase
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.20 19:14

Dcera měla delší dobu opravdu špatnou učitelku z češtiny, všechno se to potom muselo dohánět. Musela jsem se zapojit já i manžel. Moje mám potom pro dceru koupila přístup pro online videa na výuku češtiny.

Jitule865
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.20 19:53

Zaplatila jsem jí přístup na online videa přes primauca. cz

Lucinnna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 10:15

Asi bych takhle lidi nikdy neškatulkovala, podle toho jestli berou nebo neberou antidepresiva. Od té doby co jsem se rok sama užívala vím, že prostě je život někdy těžký. Těžké však bylo s tím i přestat. Našla jsem si za umělá antidepresiva náhradu v kratomu https://www.kratomlevne.cz/ , který je čistě přírodní a dokáže mě uklidnit ještě líp. Navíc v noci díky němu zase spím jako miminko a nedělám si pořád se vším takové starosti.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu