Mazání kůže po tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.11 12:27
Tetování mazat nemazat co s tím?

Ahoj mám tetování 4 den. Tatér mi řekl ať to namažu druhý den. Když jsme to namazala měsíčkovou městí tak se mi tetování jako nafouklo a zrudlo. Setřela jsem to a vše je v pořádku. Tatér mi pak řekl ať to teda nemažu. Dneska 4 den mě tetování strašně táhne jako když je to prostě suché. Tak jsem si to dneska namazala čistou vazelínou a opět to samé. Mám strach aby se mi tetování dobře zahojilo,aby se neoloupalo. Co mám dělat nemám to tedy mazat? Všichni mi říkají hlavně mazej mazej mazej

Reakce:
Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.11 12:10

super děkuji :potlesk:

petka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.11 20:10

určitě nepoužívej vazelínu, ani mě se neosvědčila, vytvořil se mi velký strup a mám v tetování jizvy, doporučuji bepanteh plus a mazat jen, když to „táhne“ a vše by mělo být ok

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.11 08:38

Začala jsme to mazat bambuckým máslam 100% přírodní a vše je O.K stroupky se krásně hojí. Zatím to vypadá že je to v poho :-)

Feeriinaa
63 příspěvků 15.9.17 10:06

Tetování musíš mazat, když mazat nebudeš může se ti tetování potrhat a nebude vypadat hezky

ivanka21816
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 23:26
Tetovačka

Také jsem si na tomto webu přečetla, že plno lidí se bojí jít na odstranění tetování. Přitom pokud se vám to tetování po letech nelíbí, tak nevidím důvod, aby člověk trpěl a přenášel na sobě vzory a obrázky, které se mu už nelíbí. To je něco, co prostě já jako normální člověk, nepochopím. Šli byste na laser?

Váš příspěvek