Tetování a jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonďáva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.10 22:42
Tetování a keloid

Zdravím všechny.
Poradí mi někdo?Ráda bych si nechala vytetovat za krk malý znak,ale veškeré jizvy na těle (např po operaci,úrazu atd) se mi zhojí v keloid.Může to vytvořit i tetování???Má s tím někdo zkušenosti???Díky.

Reakce:
Hanka.XY
71 příspěvků 14.7.10 11:22

S tímto zkušenosti nemám, ale tetování je zásah do těla a zranění. Takže pokud se vám rány hojí špatně, mohlo by se to tetování ve výsledku pokazit. Hojení ran ale zlepšuje dostatečný příjem vitamínu C. Zkuste ho teď třeba chvíli brát a uvidíte.

hofikona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.15 12:33

Ahojky.. mám menší problém.. možná stresuju zbytečně.. ale přece.. ve čtvrtek 12.3.15 jsem se nechala tetovat na pravé noze.. nad kotník.. mám barevné tetování spongeboba.. tater je začátečník..ale s tím jsem počítala.. akorát tetování je do dneška docela dost napuchle.. a v místě kde me tetoval docela déle, me to strašně stipe a pálí.. nemluvím o tom, ze když déle chodím.. tak me v celé te kerce pulzuje..vím že je to teprve druhý den.. ze je ta rána čerstvá.. ale uz mám 3 tetování a takhle me nebolelo ani to největší co mám na zádech.. bojím se.. ze by to mohla být i alergie..přidám i foto.. prvního dne a dnešního dne tj. 14.3.15.. děkuji za všechny reakce a názory

Alenka365
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.15 14:27

Uvádíš, že tatér je začátečník… je možné, že neomaleně se svým zacházením nevytvořil čisté sterilní prostředí, a proto tvá kůže reaguje. Taky může být problém v kvalitě tatérských inkoustů. Pro jistotu bych zašla k doktorovi, protože přece jenom je to zásah do těla. :(

Klarka18
23 příspěvků 26.6.17 11:32

Raději bych se poradila přímo s nějakým odborníkem, jsou to prostě rány…

Šebetka
35 příspěvků 18.9.17 09:09

Jestli chceš tetování a máš takové problémy, tak si určitě najdi nějakého zkušeného tatera, který tomu opravdu rozumí, ale rozmysli si to i ty sama dobře, jsou to rány, jako kdyby ses pořezala

Tereza.Mareckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.20 10:27
Tetování

Ahoj, tak co, byla jsi na tetování, nebo sis to rozmyslela? Já jsem se na jaře objednala na tetovaní Praha a taky jsem z toho měla strach, protože se mi boláky špatně hojí, ale tetování se zahojilo skvěle. Ošetřovala jsem ho přesně tak, jak mi doporučili, takže nenastal žádný problém :-).

Erikpoky90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.21 13:39
Tetování jizvy

Myslím že po tetování nejsou jizvy jako takové, spíš se udělá jen takový malý strupový opar který se pak pomalu drolí. Takže to není jizva jako po nějaké operaci. Jinak bych se taky radši poradil přímo v nějakém salonu kde už by s tím mohli mít taky nějaké zkušenosti. Jinak by mě zajímalo jestli tady nemá někdo zkušenosti s takovým odstraněním tetování https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/ zajímá mě to z důvodu protože bych chtěl podstoupit.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu