Jídelníček - zdravá strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.10 10:43
strava jako lék

přečetla jsem knížku Henry Bieler:Strava jako lék.hlavní myšlenka:nevhodná strava tě zabíjí,určitá dieta na tělo tě může uzdravit.Připadá mi to logické a ráda bych se této myšlenky držela, jen nevím jak. Neznáte někoho současného, kdo zastává stejný názor a tím i léčí metodami p.doktora Bieleho?

Reakce:
Petra40
6 příspěvků 3.8.10 16:01
jídelníček-zdravá strava

Knížku jsem nečetla, ale myšlenka je určitě pravdivá. Asi to chce, aby si každý podle svých potřeb a možností zvolil svou zdravou cestu. Já jsem o stravě začala více přemýšlet před rokem, a bez trápení a hladovění, mám 7kg dole. Samozřejmě je zapotřebí i dostatek pohybu.Pravda, je to hlavně o vůli, ale dá se to. A co hlavně! Od té doby jsem nemarodila. Takže úprava stravy je mi v podstatě i lékem:-, ale metodu p.doktora Bieleho neznám…

Kunimír
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.14 22:34

Již nějakou dobu se zajímám o zdravý životní styl a v poslední době mě zaujala látka serrapeptase. Víte o nějakém produktu, ve kterém je tato látka použita? Já zatím vím jen o nějaké novince, co by měla letos přijít na trh…

Alexa|N
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.14 09:52
Norman Walker
@Jana píše:
přečetla jsem knížku Henry Bieler:Strava jako lék.hlavní myšlenka:nevhodná strava tě zabíjí,určitá dieta na tělo tě může uzdravit.Připadá mi to logické a ráda bych se této myšlenky držela, jen nevím jak. Neznáte někoho současného, kdo zastává stejný názor a tím i léčí metodami p.doktora Bieleho?

Ahoj, jestli tě myšlenka vhodné stravy ještě neupustila a snad ne :kytka:, tak si zkus přečíst knížku od Normana Walkera o odšťavňování. Je to taková bible vysvětlující účinnost konzumace odšťavněného ovoce a zeleniny - je všude možně k prodeji, já třeba pořád doporučuju obchod, odkud mám i odšťavňovač: http://www.eujuicers.cz/…ninove-stavy. Je to asi trochu jiný přístup než p. Bieleho, ale myslím, že si člověk u „přechodu“ na zdravou stravu měl načíst co nejvíce přístupů, nejen jeden a vybrat si z každého to, co mu sedí. Třeba zaujme. :oops:

enzymus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.15 23:43

Na strankach www.***.cz se doctete o produktu Serretia, ktera je nejsilnejsi Serapeptaza na trhu

Editace adminem 30.9.2015 - odstranění odkazu

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.20 13:44

Velice zajímavá diskuze. Já jsem si nedávno pročítal takovou snůšku článku (odkaz zde ), která se zabývá nejen zdravým životním style, ale obecnými lidskými problémy, které lidé zažívají, ale často na ně koukají skrze prsty. :-)

Leniiska
8 příspěvků 5.8.20 15:23
@Jana píše:

Knížku jsem nečetla ale myslím si, že strava je základ. Vždyť je to něco díky čemu fungujeme :) člověk by měl jíst hlavně vyváženě. Já se třeba zkouším nepřejídat večer a dát si jen nějakou zeleninu a sice jsem moc nezhubla ale cítím se mnohem lépe

Váš příspěvek