Svačiny pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 20:40
Svačiny pro děti

Jakým způsobem řešíte svačiny pro děti? Snažím se to obměňovat, aby to měly pestré, ale už mi dochází nápady.

Reakce:
AndullkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 18:18

Někdy mám sváču nachystanou z domu, což bývá nakrájené ovoce a když jdeme na procházku nebo na hřiště, tak koupím třeba nějaké suchary nebo bobíka.

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 15:48

Jaké je u toho bobíka složení? Není to pro děti moc „těžké“?

AndullkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 09:41

Neřekla bych, ba naopak ocenňuji, že je hustší a dítě zasytí.

Horak Jiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 10:15
nabízíme půjčky

Potřebuješ půjčku? Norton Finance nabízí půjčky od minimální částky 50 000 kc do maximální částky 400 000 000,00 kc za nízkou úrokovou sazbu 2%. pošlete nám e -mail, pokud máte zájem.
horakjir55@gmail.com

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.21 17:26

U nás je taky hodně oblíbený. Hlavně syn by se ho ujedl a to složení mi tam přijde naprosto v pořádku, tak nevidím důvod proč bych ho dětem měla upírat :)

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 15:15

Je u toho bobíka přijatelné složení?

VandaSle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 18:37

Určitě, dokonce jsem teď našla i video jak se vyrábí. koukni.. https://www.youtube.com/watch?…

Janka1988
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 15:21

Teda, nevěděla jsem že se takhle Bobík vyrábí

Lučnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 15:19

Ahoj, já jsem taky byla docela mile překvapená. Jako my toho Bobíka kupovali vždycky, za mě je to nejlepší svačina. Teď kupujeme i toho tvarohového a taky nám teda moc chutná :)

Baliska
59 příspěvků 25.11.21 17:14

Zdravím, Bobík má výborné složení, proto je u nás doma oblíbený. Nejsou v něm konzervanty, éčka, ani barviva a chuťově je výborný.

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.21 15:33

Jojo, soulasím. Jako doma jíme hodně jogurty a tvarohy, ale moje děti prakticky nechtějí nic jinýho, než toho Bobíka. Je to super rychlá svačinka, která dětem chutná.

KristyKori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 18:50

Jak často dětem dáváte tady ty dezertíky?

nukuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 20:26

Nechci dávat dětem klasické sladkosti, ale zároveň je nechci o mlsání ochudit. Doporučíte prosím tip na zdravé mlsání?

siimos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.21 17:34

U nás frčí sušené ovoce. Dostala jsem doporučení na www.svetplodu.cz. Mají ho vyzrále, sladké a hlavně nesířené. Dávám ho dětem, tak chci, aby bylo kvalitní.

nukuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 18:39

Děkuji za tip, máte pravdu, výběr mají velký. Mě se taky moc líbí jejich MYXy ovoce a ořechů. Které ovoce mají děti nejraději?

Alisonkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.21 18:21

Děti si ze Světa plodů oblíbily mango nebo ananas buď samotné nebo jako zdravé „lízátko“. Mě hodně chutnají taky švestky spolu s meruňkami.

Váš příspěvek