Dárek pro manželku na narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adam558
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 18:34
Dárek pro manželku na narozeniny

Jak opravdu překvapit ženu i po deseti letech manželství? Co vaše ženy nejvíce potěší?

Reakce:
PatricieP1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 10:28

Co jí koupit hezké prádlo nebo komplet?

Kovalec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.21 01:43

Hele byl jsem na naše 10 leté výročí zrovna na druhé straně republiky. Strašně mě to mrzelo, ale vyřešil jsem to pomocí online objednávky květin a doručení kurýrem. Manželku to opravdu strašně moc potěšilo.

BjankaDr
72 příspěvků 10.9.21 12:48

Mně by se to líbilo, dostat kytici jako je to v těch filmech a k tomu ještě v kytici psaníčko.

Adam558
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 01:23

Myslíte, že ji to potěší i když zrovna nebudu na druhé straně republiky? Odkud se dá objednat pěkná kytice kurýrem s doručením a vzkazem?

Bobinka077
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 11:22

Ahoj, já měla nedávno narozeniny a můj manžel mi koupil krásný dárek. Před pár lety jsem se totiž vrátila k jezdectví, kterému jsem se věnovala dřív a proto mi manžel koupil nové a hlavně moc krásné a kvalitní rajtky. Sehnal je na webu, který mu doporučila má trenérka a zároveň dobrá kamarádka Martina! :-)

Nina Jasná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 15:13

Hlavně se, pánové, neinspirujte mým chlapem, který mi chtěl dát k narozeninám šroubový kompresor a když jsem se ho ptala, proč si myslí, že bych to měla dostat, tak on říkal, že by mi to udělalo radost, když by koupil levně takovou věc do domácnosti. Tak se vám musím přiznat, že to se mnou málem seklo, když mi to říkal. A tohle mi dělá ten můj blázen pořád.

Kovalec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 01:00

Myslím si že určitě, je to takové jiné zase. Hlavně, kde se vám podaří koupit kytici 100 růží https://www.florea.cz/…e-100-ruzi-1 okolo 1800 korun? ještě s dopravou zdarma?

Richard červák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 08:54

Já budu letos manželce kupovat difuzér Kdysi se mi zmínila o tom, že by se jí to líbilo, ale myslím, že ani nevěřila, že bych si to vzal za své a koupil jí ho. Ale já nezapomínám. Tak ho dostane. Dělá z domu, tak se jí to určitě bude hodit do pracovny, kde bude mít příjemně čistý vzduch. A k tomu samozřejmě velká kytice růží, to je základ. :)

Milan Nožička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 09:09

Hlavně nezapomeňte na pořádnou kytici, jak vám radí kolega nade mnou. Využijte třeba rozvoz květin protože to, co dostanete v květinářství je občas fakt bída. Ale jestli máte u vás pěkné květinářství, využijte i to. :) Z vlastní zkušenosti vím, že pěkná kytička dokáže rozněžnit i tu nejtvrdší ženu. :) Takže na ní nešetřete..)

Váš příspěvek