Šumění v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jaroslav123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 18:05
zalehlé levé ucho

Dobrý den, chtěl bych se zbavit, zalehlého ucha levého, mi v něm šustí, děkuji :D

slavisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.15 21:26
ěustění ucha

Dobrý večer:

Mám problém na pravém uchu, pořád mne šustí v uchu, a nemohu spát, pls poradˇte mi. :)

pavlinastibrova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.15 11:56

Známá má šumění uší už 6 měsíců, ale nic jí nenašli, a nic ji nebolí, zvláštní.

arejv77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.15 13:49
hučeni, šumění v uchu

Dobrý den, mělajsem zalehlé ucho. Byla jsem na ORL a tam mi obě uši vypláchli, dali mi kapky a poslaly mě domů. Po dvou dnech mi začalo hučet v uchu. Když jsem opět došla na ORL tak mi pan doktor naordinoval kapačky a poslal mě do barokomory(ta však pro mě není). Už je to víc jak měsíc a hučení v levém uchu nepřešlo, mohl byste mi poradit co s tím mám dělat, byla jsem na neurologickém vyšetření, které dopadlo dobře, bylo mi řečeno že jsem v pořádku. Rýmu, kašel ani jinak nemocná nejsem. Prosím o jakoukoli radu a pomoc co mám dělat už jsem bezradná

Plavacicek
2 příspěvky 14.7.15 12:04
šumění v uchu

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat zda se dá ještě něco dělat s šuměním v uších, před asi 7 lety jsem měl úraz uší zvukovou vlnou, byl jsem 10 dní v nemocnici a dostával kapačky, výživu vnitřního ucha, které tenkrát dost pomohlo, ale šumění v uchu přetrvává, poradíte mi, prosím, děkuji

Plavacicek
2 příspěvky 14.7.15 12:07
šumění v uších

Ještě jsem se chtěl zeptat zda má někdo zkušenosti s účinkem kapslí Tinnitus Stop, zda je to jen reklamní trik nebo opravdu fungují, děkuji

Růže šípková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 13:00
Jak bylinami léčit šumění v uších

Doporučuji všem, co mají tyto problémy: čaj jinan dvoulaločný, 2 Kávové lžičky, vyluhovat 20 minut, pít 3× denně po dobu 14 dní, dále vitaminy: zinek, selen, C, A, Betakaroten užívat 14 dní 3× denně 2 tablety. Léčba potravinami místo tablet: květák 3× týdně, lichořeřišnice nebo citron 3× týdně, špenát, chřest, kopr 3× týdně, mrkev s křenem, červené zelí s křenem 2× týdně. Potraviny jíst 1 měsíc. Možno užívat i při slábnutí sluchu nebo hluchotě.
Hodně úspěchů v léčbě přeje Růže :D :srdce: :hug:

veronika2015
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.15 13:27

Dobry den a vi to mate takhle viskouseni ja sem si kopila i tabletky titinus stop a nic ne pomohlo mi to tak jesli tohle mate viskoseni tak bi to bilo dobry a jaky caj to je dekuji predem za odpoved napiste mi prosim jeste ten jidelnicek nebo proste ten postum na emajl dekuji moc

veronika2016
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.15 17:51

Dobry den pani sipkova chci se zeptat jesli to mate odskouseni s tyma bilinkami a jidlem dejtemi prosim vedet na emajl ***@seznam.cz dekuji budu cekat na vasi spravu kotrabova

Editace adminem 7.9.2015 11:06 - odstranění kontaktu

Růžena Šípková
4 příspěvky 9.9.15 10:58
Šumění v uších - léčba potravinami

Dobrý den paní Veroniko, léčba potravinami i bylinami je léty vyzkoušená našimi předky. V minulosti lidé neznali léky a proto si pomáhali přírodními prostředky. Šumění v uších způsobuje zúžení tepen ve sluchovém aparátu, které zapříčiňuje stres, strach, fyzické námaha a psychické vypětí. Potraviny v mém výše uvedeném příspěvku můžete jakkoliv připravovat /polévky, smažené, vařené/ a kombinovat s různými přílohami podle chuti. Hlavním doporučením je jíst potraviny víc krát za týden a dodržet minimální délku léčky 1 - 1,5 měsíce.
S pozdravem Růžena Šípková

veronika2016
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.15 15:53

Dobry den pani sipkova tady zase pani veronika jen takovi menci dotas ty vitamyni zinek, selen, C, A, Betakaroten co ste nam napsala tak to je kazdy zvlast nebo do hromady v lekarne nam rikaj ze takovou kombinaci nikdy ne mneli jako ze do hromady prosim muzete mi to napsat podrobneji a ze pri jak ste napsala ze 3× denně 2 tablety tak rikali ze pri jen jedna ze abi sme pri ne bili s fetovani nabizeli nam zinek zvlast a asi ze tamto bi bilo do hromady ale ne vim jak ste to myslela vi jesli vse zvast nebo jak dekuji predem ale prosim co nejdriv o odpoved dekuji ale co nejdriv specha to dekuji veronika2016
:kytka:

Růžena Šípková
4 příspěvky 14.9.15 11:23

Dobrý den paní Veroniko, všechny vitaminy a čaj z jinanu, které jsem napsala kupujte v obchodě s bylinkami nebo ve zdravé výživě, ale ne v lékárně, protože tam se dozvíte, že nic nemají a nebo že to nemáte vůbec brát. Vitaminy si kupte každý zvlášť a užívejte je podle mého doporučení. Jestli máte opravdu problémy s ušima, tak vám 1 tableta denně nepomůže a nebojte se toho, že by jste byla sfetovaná. To se vám s vitamínů nemůže stát. Doporučuji vám, abyste si vařila hodně květáku, mrkve a celeru. Hodně úspěchů v léčbě přeje Růžena Šípková

veronika2016
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 17:42

Dobry den to sem zase ja chci se zeptat kdys ty vitamini sou do hromady vadito nebo to muze byt do hromady dekuji predem za odpoved

Růžena Šípková
4 příspěvky 22.10.15 15:51

Dobrý den paní Veroniko, vitaminy můžete brát i dohromady, ale jejich účinek je nižší, proto berte o 1 tabletu denně navíc. Jinak se Vás chci zeptat, jestli jíte doporučené potraviny a jestli se zlepšil Váš zdravotní stav.
Zdravím Vás a přeji hezký den
Růžena :mavam:

Růžena Šípková
4 příspěvky 22.10.15 16:02
Odpověd pro Plavacicek

Dobrý den,
Váš problém je asi ještě v něčem jiném. Máte malý přísun vitamínů a minerálů. Také stresové pracovní prostředí neprospívá Vašemu zdraví. Doporučila bych Vám individuální léčbu založenou na bylinách, vitamínech, zdravé stravě a odpočinku.
Máte-li zájem napište mi kolik je Vám let, rodinný stav a typ Vašeho zaměstnání. Ráda Vám poradím s léčením.
Zdravím Vás a přeji hezký den
Růžena

EVA DLOUHÁ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.16 16:31

Dobrý den. ch ci se zeptat na šumění v uších, jak píšete o tom propolisu to se dává do uší namočený v alkoholu nebo v čem. děkuji za radu

hydrocortizon
9 příspěvků 25.1.16 18:43
šumění v uších

Dobrý den, mám šumění v uších několik let, užívám na to léky, ale bez výsledku. Někdy to může ovlyvnit i krční páteř. Prý si mám na to zvyknout. :D

vavrjan
1 příspěvek 18.2.16 12:05
Šumění v uších nepřestává

Je mi 71 let a šumění v uších mám cca 10 let. Chodil jsem a chodím k lékaři, ale výsledek za ty roky žádný. Nasazené léky nezabraly, šumění nepřestalo a já si musel na tento stav zvyknout. Problém mám například při poslechu rozhlasu, televize a nebo při hovoru, který není výrazný. Beru to jako daň stáří, kdy lékařka připustila, že se to léčit nedá a odstoupila i od předpisování léků, které byly docela drahé.

Palisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.16 22:30
tinnitus

No musim reagovat.Neni pravda, ze je to nelecitelne. Objevil jsem pani, ktera se tim zabyva leta.Sice jsem byl vzdy negativni, kdyz jsem slysel o lecitelich.No ale protoze jsem uz premyslel o tom, ze skocim z okna ci podobne, tak jsem zkusil posledni moznost.No a protoze to ctete, tak vite, ze to pomohlo. Navstivil jsem pani, ktera sice byla ode mne pres 300km, ale domluva s ni byla perfektni. Pravda je, ze mi upozornila dopredu, ze muzu prijet zbytecne, ale predem mi poslala rady, ktere jsem bez vyjimky dodrzoval a protoze mely sice efekt, ale maly, tak jsem se za ni vydal.No a udelal jsem opravdu dobre. Stravil jsem u ni asi 3hodky, ale stalo to opravdu za to.Vse mi vysvetlila, co jak mi bude delat. Pomohla mi vlastne uz jen tim, ze mi vyslechla. Prilozila ruce na me telo a ja citil nepredstavitelne veci. Obcas jsem citil jakoby mravenceni, pak vlnobiti vln, horko, chlad, nebo jak mi „neco klepe telem“a to je jen maly vycet.Uz asi napisu jen to, ze jsem ten nejstastnejsi clovek na teto planete, protoze jsem uz nedoufal v ticho a klidne vyspani.No a od te doby a to je asi 2roky, mam klidne spani a i kdyz obcas mi to tam zapiska, je to v pohode.

hydrocortizon
9 příspěvků 10.3.16 11:07
tinitus
@Palisa píše:
No musim reagovat.Neni pravda, ze je to nelecitelne. Objevil jsem pani, ktera se tim zabyva leta.Sice jsem byl vzdy negativni, kdyz jsem slysel o lecitelich.No ale protoze jsem uz premyslel o tom, ze skocim z okna ci podobne, tak jsem zkusil posledni moznost.No a protoze to ctete, tak vite, ze to pomohlo. Navstivil jsem pani, ktera sice byla ode mne pres 300km, ale domluva s ni byla perfektni. Pravda je, ze mi upozornila dopredu, ze muzu prijet zbytecne, ale predem mi poslala rady, ktere jsem bez vyjimky dodrzoval a protoze mely sice efekt, ale maly, tak jsem se za ni vydal.No a udelal jsem opravdu dobre. Stravil jsem u ni asi 3hodky, ale stalo to opravdu za to.Vse mi vysvetlila, co jak mi bude delat. Pomohla mi vlastne uz jen tim, ze mi vyslechla. Prilozila ruce na me telo a ja citil nepredstavitelne veci. Obcas jsem citil jakoby mravenceni, pak vlnobiti vln, horko, chlad, nebo jak mi „neco klepe telem“a to je jen maly vycet.Uz asi napisu jen to, ze jsem ten nejstastnejsi clovek na teto planete, protoze jsem uz nedoufal v ticho a klidne vyspani.No a od te doby a to je asi 2roky, mam klidne spani a i kdyz obcas mi to tam zapiska, je to v pohode.
hydrocortizon
9 příspěvků 10.3.16 11:21
tinitus

Můžete mi prosím napsat do soukromích zpráv Vás mail?
Děkuji

Mirka Dvořáčková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 17:19
tinitus a léčitelka

Dobrý den, mám diagnostikovaný tinitus a už půl roku se toho nemůži zbasvit, všechna vyšetření mám za sebou, rozhodla jsem se pro léčitele. Byl byste tak laskav a zaslal mi na soukromý email kontakt na paník, která Vám pomohla. Děkuji

Mirka Dvořáčková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 17:25
tinitus

Mám tinitus půl roku, léčba nezabrala, všechna vyšetření mám za sebou. Můžete mi prosím napsat na soukromý email kontakt na paní léčitelku. Díky moc

Kateřina101
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.16 21:21
Šumění v uších po rockovém koncertu

Dobrý den, po návštěvě rockového koncertu mě již 3. den šumí v uších. Říkala jsem si, že to přejde samo, ale zatím to nevypadá, mám problém s usínáním. Nemáte někdo zkušenost co by pomohlo? Děkuji za radu.

hydrocortizon
9 příspěvků 10.8.16 12:25
šumění v uších

Dobrý den, jestli je to jen pár dní, nevím, zkuste zajít za odborníkem na orl, já to mám asi 7 let, a ani prášky nezabrali, tak jsem se na ne vy…Je to už na pořád, užívam léky na spaní, baz nich bych neusla. Taky bych prosíla kontakt na někoho, kdo si s tím umi rady :)

Mirka 1111111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.16 12:26
prosím o jméno léčitelky...děkuji

Mohl byste mě napsat nějaký kontakt na pani léčitelku. Moc děkuji

Franta777
1 příspěvek 19.10.16 17:17
tinitus

Můžete mi prosím dát kontakt na paní léčítelku. Děkuji.

Truksa
7 příspěvků 19.10.16 22:31
sumeni v usich

Nevim, jestli se to muze, ale posilam cislo p. lecitelky, urcite se nebude zlobit 607131750 :),ktera mi velice pomohla

Lenka677
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.17 16:45

Zdravím, mohu potrvdit, že Gingko biloba funguje, ale hlavně jako dlouhodobý doplněk stravy. Co ji užívám, se šuměním nemám problém a navíc mám víc energie, líp se soustředím a celkově se cítím zdravěji. Nejlepší volbou jsou tablety nebo standardizovaný extrakt, je ale dobré si zjistit, jaká tam je koncentrace. O jejích účincích si můžete přečíst třeba tady ** :)

Edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek