Hokejbalová výstroj - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mariana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.09 14:25
hokejbalová výstroj

dobrý den, můj syn by chtěl začít hrát hokejbal. Máme ve městě tým, tak to nebude problém. Zajímá mě, co všechno je nutné u hokejbalu používat za výstroj? Kde se dá sehnat? Asi to nebude všechno levná záležitost co? Díky za rady

Reakce:
MiniDonKuba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.10 22:22
Výstroj na hokejbal

Dobrý den co se týče výstroje tak zas tak drahé to není záleží kolik je vašemu synovi let jak je vysoký apod.
Co se týče věcí tak rozhodně helmu s mřížkou která stojí cca od 1200 do 2000 kč ty lepší jsou samozřejmě dražší, ale myslim si že není nutné mít jen to nejlepší.Kalhoty, které seženete do tisícovky.Holení chrániče, které seženete od 800 do 3000 kč cca.Rukavice stojí okolo 1300 až 3000kč. A samozřejmě hokejku, ale musíte vědět zda stačí obyčejná (podle věku) nebo shaft(tedy násadu)ke které je nutné ještě kupovat zvlášť čepele.Obyč hokejka do 500 kč shaft stojí od 900 do 6000 kč a samořejmě čepele, které stojí okolo 500 kč a výše.

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.21 21:19

Ahoj i my doma jsme nedávno sháněli nějakou tu hokejovou výstroj a vůbec jsme nevěděli kde a jak a případně i co… No a pak jsme čistě náhodou narazili na tyto stránky zde , kde nám poradili spoustu různých a kvalitních tipů jak řešit různé problémy a právě i třeba jakou hokejovou výstroj pořizovat a případně i kde :)

Váš příspěvek