Srdeční arytmie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ostravak-Polda
1 příspěvek 11.4.13 15:22
srdečni aritmie

Mam aritmii-indikovana před rokem.Beru leky-raději bych přirodni produkty. Nikdy jsem nekouřil, nepiji-žadne stresy. Věk 63.Zdravy pobyb.Poradte.Diky Polda Srdečni aritmie.

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 14.4.13 15:14

Poradím…a rád.
Jak jen začít…už vím…
máte indikovanou ARYTMII - (od slova rytmus)..to je to co vydává to co vám bouchá na levé straně uprostřed hrudníku..

přírodní produkt na arytmii…to jako bio léky? :lol: nenechte se vysmát…
berte léky, které máte předepsané a nevysazujte je za nějaké přírodní pochutiny..protože ty přírodní pochutiny neobsahují všechny to co ten lék..aby se pak nestalo, že se vám ta srdeční arytmie nezhoupla do monotónního rytmu a nevydělal si zbytečně vnitřní kardiostimulátor… :mavam:

Dr.House
622 příspěvků 15.4.13 21:56

Ale počítejte s tím, že takové bylinky vám potom nepomůžou až se vaše srdce dostane do extrémní fibrilace či takového tempa, že i šnek bude rychlejší…

Vladimír11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.14 10:24
Arytmie je vyléčitelná to tří týdnů.

Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni příčinu arytmií neznají, ale vesele předepisují léky a případně i operují kardiostimulátory. Nic se tím nezmění a vy s tím podle nich musíte žít. Přitom je skutečná příčina arytmie známa. Je to nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, bez nichž nefunguje přenos řídícího signálu do srdeční buňky a ta začne kmitat. Čili příčina je ve výživě a jen úpravou výživy se dá arytmie vyléčit během tří týdnů. Mám již mnoho takto vyléčených klientů. Používám přístroj, který změří, kolik minerálů a vitamínů v těle máte a také kterých konkrétně máte nedostatek. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U arytmie je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Lei
8 příspěvků 7.3.14 21:34
srdeční arytmie

Dobrý večer, ráda bych, kdyby se k tomuto tématu vyjádřilo více lidí, neboť i já trpím stejným problémem, ale pouze tehdy, kdy ulehám ke spánku. Je to zvláštní pocit, který mi mnohdy nedovolí vůbec usnout. Srdce začne tlouci. Přes den, kdy jsem v práci, jsem v klidu, žádný problém. Děkuji předem za rady a připojení do diskuse s podobným problémem.

Dalibor7
224 příspěvků 8.3.14 09:34

Dobrý den Lei.Je více věcí, které tento zdravotní problém způsobuje a jeden z toho je trošku nepochopitelný, ale velice reálný a to hlavně u lékařů na slovensku.Jde o problém, který způsobuje hrudní páteř, respektive nerv srdce, který se posunem meziobratlové ploténky utlačí a srdce nefunguje na plný výkon. Vite každý orgán má svůj nerv v páteři a každý orgán může a bývá takto ohrožen. Je to jako dálkový ovladač, zmáčkne se kořen nervu a na druhém konci orgán k němu připojený se vypne. Pokud Vás toto zaujalo a váš lékař řekne, že je to blbost, zkuste zavolat nějaké kapacitě na slovensko a věřte, že tuto teorii potvrdí. Mimochode i vím, jak tyto potíže řešit.

Lei
8 příspěvků 9.3.14 00:09
srdeční arytmie

Vladimír 11,
Pěkný večer, ještě jsem neslyšela, že existuje nějaký takový přístroj, který uvádíte. Ráda bych si u Vás nechala změřit tedy, kolik mám v těle minerálů, či vitamínů. Nemohu uvěřit tomu, že něco takového existuje. Možná nám v těle chybí, nejvíce propagovaný hořčík. A my tady diskutujeme a bavíme se o chemii.Asi Vás budu kontaktovat. Děkuji za Váš příspěvek, Lei

Vladimír11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.15 20:32

Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

sisinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.15 23:22
arytmie

,,zdravím,,, chtěla sem se zeptat, když se najím většího množství jídla, nebo třeba kapustu a takové potraviny, někdy mi začne taková arytmie..Může to být od plného žaludku který se zvedne a tlačí na bránici a vychýlí jemně srdce a tohle také způsobuje nepravidelný tep? děkuj imoc

veris526
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.15 19:25
Aritmie
@Vladimír11 píše:
Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

Mám tento problém a byla bych ráda za každou informaci - jsem z Ostravska

kakyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.15 21:16
Arytmie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda člověk, který prodělal 2× srdeční arytmii s odstupem 10let a nebere žádné léky, může cestovat letadlem. Máte nějakou zkušenost?

Marie Langmannová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 11:53
srdeční arytmie a cestování letadlem

Dobrý den, mám prosím otázku zda 72 letý muž se zjištěnou srdeční arytmií ( srovnáno kardioverzí) může cestovat letadlem. léky nadále bere.
děkuji předem za odpověd. M. L.

Jirka cotek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.17 00:28
Aritmie

Chtě bych se zeptat jestli se jedná o aritmii nebo ne v poslední době mívám takové stavy jako kdybych měl pocit strachu a je to chvilkové a cítím to na hrudi tak se chci zeptat jestli je to aritmie nebo né moc děkuji za odpověď

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.18 10:30
Musí se řešit příčina.

Pokud chodíte k doktorům roky a máte arytmii pořád, tak asi jejich léčba nefunguje. Oni dnes ani neléčí, jenom vydělávají na udržování nemoci a potlačování jejích příznaků. Příčiny nemocí neřeší, protože by Vás nedej bože mohli vyléčit a to by měli po penězích, které si na Vás pravidelně účtují. Nepečují tedy o Vás jako o pacienta s cílem Vás uzdravit, ale pečují o nemoc - diagnózu, aby jim co nejdéle vydržela a vynášela peníze ze zdravotního pojištění. Není to proto, že jsou hloupí, ale protože jim to vynáší mnohem víc peněz a Vaše trvalé vyléčení už dnes není jejich cílem. Přitom se můžete vyléčit sami bez závislosti na nich jenom úpravou své výživy. Poradím na tel. 608 155 338.

puclik88
42 příspěvků 26.2.19 14:59

Podle me pomuze i treba nejake doplnky stravy, ale neorientuji se v tomto tematu nejak dlouho tak nemohu lepe poradit :zed:

Jankva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.19 20:43
Arytmie

Dobrý den chtěl jsem se zeptat je my 42 let a prodělal jsem arytmií srdce dá se to vyléčit abych mohl fungovat jako dříve? Mám zatím prášky na ředění krve a úpravu rytmu srdce.

Blazenahornikovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.19 09:51

Nemáte holky prosím některá zkušenosti s nadměrnou únavou u starších lidí? máma si ještě před půl rokem chodila normálně sama nakoupit, a teď už to nezvládne, můžete mi poradit, jak ji pomoci?

vrkalovabara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.19 17:34

Já mám zkušenosti s tátou, který se choval stejně jak popisujete u maminky, tehdy nám doktorka, řekla, že má slabší srdíčko, tak jsem mu koupila směs vitamínů, které jsou přímo pro zlepšení srdeční činnosti.

Blazenahornikovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.19 11:04

Jakou směs vitamínů jste pro tátu přesně koupila prosím? hlavně kde?

vrkalovabara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.19 11:19

Zadejte si do vyhledávače Orthomol Cardio, prodává se v baleních po 30 denních dávkách, kupovala jsem je v lékárně u maxe, ale prodávají je ve více lékárnách.

Věra Pf.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.21 21:45
Prosba o názor (radu)

Dobrý den,
manžel (71 let) prodělal v březnu covid (středně těžký průběh, ale bez hospitalizace - týden trvající vysoké horečky a silná bolest hlavy).
Po jeho skončení se u něj projevila arytmie (nepravidelný a vysoký tep). Normálně měl celé roky tepovou frekvenci kolem 50 - 60/minutu, teď se mu několikrát stalo, že tep byl kolem stovky i víc. Holter (24 hod.) neukázal nic závažného, ale po sonografii, kterou absolvoval, mu byla diagnostikována lehká dilatace odbou síní, trikuspidální regurgitace III. stupně, UZ zn. lehké plicní hypertenze - odhad SPAP 44 torrů. Mitrální regurgitace II. st.
Manžel bere už několik let prášky na hypertenzi (1 ráno a 1 večer) a teď mu byl přidán lék Betaloc ZOK 25 mg s dávkou 1/2-0-0.
Můžete mi, prosím, sdělit, jak moc závažný je uvedený stav a jestli je možné, že je to následkem covidu?
Moc děkuji.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu