Srdeční arytmie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostravak-Polda
1 příspěvek 11.04.13 15:22
srdečni aritmie

Mam aritmii-indikovana před rokem.Beru leky-raději bych přirodni produkty. Nikdy jsem nekouřil, nepiji-žadne stresy. Věk 63.Zdravy pobyb.Poradte.Diky Polda Srdečni aritmie.

Reklama

Reklama

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 14.04.13 15:14

Poradím…a rád.
Jak jen začít…už vím…
máte indikovanou ARYTMII - (od slova rytmus)..to je to co vydává to co vám bouchá na levé straně uprostřed hrudníku..

přírodní produkt na arytmii…to jako bio léky? :lol: nenechte se vysmát…
berte léky, které máte předepsané a nevysazujte je za nějaké přírodní pochutiny..protože ty přírodní pochutiny neobsahují všechny to co ten lék..aby se pak nestalo, že se vám ta srdeční arytmie nezhoupla do monotónního rytmu a nevydělal si zbytečně vnitřní kardiostimulátor… :mavam:

Dr.House
622 příspěvků 15.04.13 21:56

Ale počítejte s tím, že takové bylinky vám potom nepomůžou až se vaše srdce dostane do extrémní fibrilace či takového tempa, že i šnek bude rychlejší…

Vladimír11  06.03.14 10:24
Arytmie je vyléčitelná to tří týdnů.

Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni příčinu arytmií neznají, ale vesele předepisují léky a případně i operují kardiostimulátory. Nic se tím nezmění a vy s tím podle nich musíte žít. Přitom je skutečná příčina arytmie známa. Je to nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, bez nichž nefunguje přenos řídícího signálu do srdeční buňky a ta začne kmitat. Čili příčina je ve výživě a jen úpravou výživy se dá arytmie vyléčit během tří týdnů. Mám již mnoho takto vyléčených klientů. Používám přístroj, který změří, kolik minerálů a vitamínů v těle máte a také kterých konkrétně máte nedostatek. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U arytmie je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Lei
8 příspěvků 07.03.14 21:34
srdeční arytmie

Dobrý večer, ráda bych, kdyby se k tomuto tématu vyjádřilo více lidí, neboť i já trpím stejným problémem, ale pouze tehdy, kdy ulehám ke spánku. Je to zvláštní pocit, který mi mnohdy nedovolí vůbec usnout. Srdce začne tlouci. Přes den, kdy jsem v práci, jsem v klidu, žádný problém. Děkuji předem za rady a připojení do diskuse s podobným problémem.

Dalibor7
220 příspěvků 08.03.14 09:34

Dobrý den Lei.Je více věcí, které tento zdravotní problém způsobuje a jeden z toho je trošku nepochopitelný, ale velice reálný a to hlavně u lékařů na slovensku.Jde o problém, který způsobuje hrudní páteř, respektive nerv srdce, který se posunem meziobratlové ploténky utlačí a srdce nefunguje na plný výkon. Vite každý orgán má svůj nerv v páteři a každý orgán může a bývá takto ohrožen. Je to jako dálkový ovladač, zmáčkne se kořen nervu a na druhém konci orgán k němu připojený se vypne. Pokud Vás toto zaujalo a váš lékař řekne, že je to blbost, zkuste zavolat nějaké kapacitě na slovensko a věřte, že tuto teorii potvrdí. Mimochode i vím, jak tyto potíže řešit.

Lei
8 příspěvků 09.03.14 00:09
srdeční arytmie

Vladimír 11,
Pěkný večer, ještě jsem neslyšela, že existuje nějaký takový přístroj, který uvádíte. Ráda bych si u Vás nechala změřit tedy, kolik mám v těle minerálů, či vitamínů. Nemohu uvěřit tomu, že něco takového existuje. Možná nám v těle chybí, nejvíce propagovaný hořčík. A my tady diskutujeme a bavíme se o chemii.Asi Vás budu kontaktovat. Děkuji za Váš příspěvek, Lei

Vladimír11  31.01.15 20:32

Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

sisinaa  02.02.15 23:22
arytmie

,,zdravím,,, chtěla sem se zeptat, když se najím většího množství jídla, nebo třeba kapustu a takové potraviny, někdy mi začne taková arytmie..Může to být od plného žaludku který se zvedne a tlačí na bránici a vychýlí jemně srdce a tohle také způsobuje nepravidelný tep? děkuj imoc

veris526  17.02.15 19:25
Aritmie
@Vladimír11 píše:
Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

Mám tento problém a byla bych ráda za každou informaci - jsem z Ostravska

kakyna  29.12.15 21:16
Arytmie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda člověk, který prodělal 2× srdeční arytmii s odstupem 10let a nebere žádné léky, může cestovat letadlem. Máte nějakou zkušenost?

Marie Langmannová  10.05.16 11:53
srdeční arytmie a cestování letadlem

Dobrý den, mám prosím otázku zda 72 letý muž se zjištěnou srdeční arytmií ( srovnáno kardioverzí) může cestovat letadlem. léky nadále bere.
děkuji předem za odpověd. M. L.

Jirka cotek  02.07.17 00:28
Aritmie

Chtě bych se zeptat jestli se jedná o aritmii nebo ne v poslední době mívám takové stavy jako kdybych měl pocit strachu a je to chvilkové a cítím to na hrudi tak se chci zeptat jestli je to aritmie nebo né moc děkuji za odpověď

Vladimír12  05.07.18 10:30
Musí se řešit příčina.

Pokud chodíte k doktorům roky a máte arytmii pořád, tak asi jejich léčba nefunguje. Oni dnes ani neléčí, jenom vydělávají na udržování nemoci a potlačování jejích příznaků. Příčiny nemocí neřeší, protože by Vás nedej bože mohli vyléčit a to by měli po penězích, které si na Vás pravidelně účtují. Nepečují tedy o Vás jako o pacienta s cílem Vás uzdravit, ale pečují o nemoc - diagnózu, aby jim co nejdéle vydržela a vynášela peníze ze zdravotního pojištění. Není to proto, že jsou hloupí, ale protože jim to vynáší mnohem víc peněz a Vaše trvalé vyléčení už dnes není jejich cílem. Přitom se můžete vyléčit sami bez závislosti na nich jenom úpravou své výživy. Poradím na tel. 608 155 338.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama