Náhlé bušení srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Angelo stella
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.13 00:18
Náhlé bušení srdce

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s následujícími příznaky? Občas, dříve snad jednou za rok, se mi stalo, že mi po sportovní aktivitě začalo rychle bušit srdce. Teď se mi to stalo už podruhé v týdnu. Šla jsem do posilovny na hodinu jako vždy cvičit a když už byla hodina u konce srdce se mi rozbušilo, začala jsem se potit a nešlo to zastavit ani když jsem byla v klidu. Bylo to velmi nepříjemné, bušení šlo citít na dotek ruky. Asi po dvou hodinách to přestalo a potom mi bylo dobře. Za tři dny jsem šla cvičit znovu a stalo se mi to samé. K tomu mi bylo ale na zvracení a citíla jsem bolest na hrudi mezi prsy. Mám obavy, že mám něco se srdcem. Jenže před tím jsem takto cvičila normálně a problém mi to nedělalo. Taky je potřeba zmínit, že mám nadváhu, ale přes to jsem fyzicky aktivní. Setkali jste se s tiím někdo? Děkuji za odpověd.

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 14.4.13 15:21

Můj pohled stojí asi za vše…ale ten bohužel nevidíte…díky bohu.

víte, jestli vám to ještě nikdo neřekl - pokud děláte sport nebo nějakou fyzickou námahu - to srdíčko se roztluče…
takže když zmírníte tempo bude to o. k… srdce vám bude bušit i když bude mít 50 kg, ale alespoň vám možná nebude na zvracení, když shodíte a konečně nabere kondičku…

Dalibor7
224 příspěvků 15.4.13 06:59
Dalibor7

Asi se pletu, ale ta bolest na hrudi něco napovídá, nobolí to někdy i jen tak bez námahy a nepřipojuje se k tomu ještě píchavá bolest mezi lopatkami?

Dr.House
622 příspěvků 15.4.13 09:41

Infarkt to není Dalibore…a angína pectoris taky ne.
ta bolest na hrudi napovídá jen to, že holka se rozhodla cvičit a tak se její tučné a unavené srdíčko rozhejbalo. Nic to není..jen fyzická zátěž na srdce, které nikdy předtím pořádně sport nedělalo…

Dalibor7
224 příspěvků 15.4.13 10:34
Dalibor7

Ano to máte pravdu, jenže je ještě jedna věc, která to může způsobovat.

Dr.House
622 příspěvků 15.4.13 21:57

Která?..překvapte mně…na co jsem zapomněl krom tuku, fyzické námahy a srdeční podpory v rzovoji kondice?

Angelo stella
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.13 23:23

Dalibor : ano, až teď se mi to stalo po námaze, předtím se mi to stávalo v naprostém klidu, ikdyž jsem seděla. Zapomněla jsem ještě zmínit, že to vetšinou končí velkým píchnutím pod prsy. Co myslíte, že by to mohlo být?
Dr. House : Nevím, jestli si myslíte, že jsem úplně blbá, ale já vím, že po fyzické námaze se srdce roztluče, ale ne tak, že máte pocit, že vám vyskočí z těla- je vám slabo a citíte bolest. Nerozhodla jsem se cvičit teď, cvičím takhle už několik let a při sportu se mi to nikdy předtím nestalo, proto mě to překvapilo. Takže tady nemusíte zmiňovat, že moje srdce sport předtím nedělalo. Kdyby mi to udělalo, co jsem poprvé cvičila, nedivila bych se. Nepotřebuju si vymýšlet, chtěla jsem jen, aby mi někdo poradil.

Dalibor7
224 příspěvků 16.4.13 11:09
Dalibor7

Takže s největší pravděpodobnost jde o skříplí nerv srdce a srdce jede jakoby na záložní sistém. Jde o velmi častou poruchu a naštěstí to lze i docela snadno řešit. Jenže mám obavu, že u lékařů s tímto nepochodíte. Já dobře vím, jak to vyřešit, ale je jen na Vás, jestli máte zájem o pomoc od člověka, který s medicínou nemá nic společného.

Dr.House
622 příspěvků 16.4.13 13:58

Madam…nevím na co jste při tom cvičení myslela..ale když říkáte že to je poprvé..no..ono při takovém sportování se v těle vypouští adrenalin - to ten vám rozbouchal to srdce…nikoli skříplej nerv jak tu píše Dalibor..a ještě k tomu s tou špatnou fyziologií…
prostě a tak - jste to při cvičení přepískla. Tak to tu nedramatizujte oba dva…příště si jen dejte pozor abyste se nepřetáhla…občas to chce zvolnit.

ance53
1 příspěvek 10.6.13 15:56

Pane Dalibore7.Nevím, čemu a jak moc rozumíte, ale Český jazyk, to asi není, že??? :lol: :mavam: :potlesk:

Dalibor7
224 příspěvků 10.6.13 20:44

Ano, to máte pravdu, ale je podle Vás důležitější umět někomu pomoct, nebo ovládat pravopis?

ecna53
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 10:06
reakce

:mavam: Umět pomoci, je důležité, psát bez hrubek také. :potlesk:

bahlys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.14 19:38
QĚĚ

Nedávejte na názory nakyho vyjebanyho dementního bezmozka co ví uplnou kundu a dělá chytrolína

Dobrá nálada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.14 14:55
Pro- Angelo stella

Dobrý den :)
Mě se to začalo stávat skrz uskřípnutý nerv. Taky jsem si myslela, že mám nějakou vadu srdce a tak jsem měla postupně několik vyšetření. Vše bylo, ale v pořádku a tak napadlo pana doktora dát mi injekci na uvolnění skřípnutého nervu. A je po problému. Nicméně si myslím, že by to měl vědět Váš prak. lékař a poslat Vás na vyšetření.
Přeji hodně zdravíčka a samé dobré zprávy :mavam:

Dalibor7
224 příspěvků 18.3.14 18:20
Dalibor7

To je fajn, že aspon nějaký doktor se zaměřil zprávně, protože většinou tyto potíže přisoudí psychice, což je špatně.

Spike-cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.17 00:02
Řešení

Dobrý den, mám stejný problém. Donutil jsem doktory natočit mi opakovaně ekg, ergometrii a vše ok. Jak to dopadlo u Vás?

Janatkovaev
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 17:35

Můj dědeček prodělal a později zemřel na infarkt. O dvanáct let později se tohle stejné stalo tátovi a já mám strach, abych neměla stejný osud. Jak si udržovat srdce ve formě?

Katamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.21 01:37

Enzym Serrapeptaza

Janatkovaev
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 08:41

Ten dokáže pomoci jakým směrem prosím? Nebo co by to přesně mělo být, to je něco pro lepší činnost srdce?

Katamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 01:02

Enzym Serrapeptaza dokáže přírodně čistit cévy od krevních sraženin a dokáže rozkládat mrtvé tkanivo. Díky tomu se zlepší průchodnost cév a dojde tak ke snížení vysokého krevního tlaku.

Katamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 01:03

Jinak pravidelně si ho objednávám z internetového obchodu enerex-vitaminy.cz , odkud ho mám po objednání rychle doma. Prodávají ho ve velkém balení po 150 tabletách

Váš příspěvek