Sportovní výkonnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielhlavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.19 13:08
Sportovní výkonnost

Nemáte prosím někdo zkušenosti jak dosáhnout větší sportovní výkonnosti?

Reakce:
Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.19 10:10

V jakém sportu? všeobecně to chce trénink, a postupně zvyšovat zátěž, dá se koupit i spousta vitamínů.

Danielhlavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.19 12:15

Hraji fotbal, s tím je spojené běhání, takže jsem chodil i na závody, ale v poslední době mi to moc nejde… jaké vitamíny myslíte?

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.19 10:40

Já jsem si totiž na radu trenéra koupila v lékárně orthomol sport, který je tvořený přímo pro sportovce, kteří chtějí přírodně zvyšovat svoji sportovní výkonnost, je to volně prodejný doplněk, já jsem ho kupovala u dr maxe.

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.19 10:50

Koupíte ho i přes eshop https://www.benu.cz/…ob-30-tbl-30

Marosi
21 příspěvků 23.9.19 08:12

Trénovat, trénovat, trénovat :)

Olga_dolanska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.20 21:05
Sportovní výkonnost

Já si myslím, že je úplně zbytečné vyhazovat stovky korun za nějaké doplňky stravy, které slibují zlepšení sportovní výkonnosti. Mnohem lepší je trénink. Je třeba věnovat sportu hodně času, což je zaručený způsob, jak se výkonnost zlepší. My třeba s manželem rádi jezdíme na kole a fakt skoro každý víkend se sebereme a někam jedeme a je to hodně znát. Vloni manžel koupil nosič kol na auto z https://www.filsonstore.cz/ , abychom mohli jezdit i někam jinam a mám o dost lepší fyzičku, než jakou jsem měla vloni.

Jaranožka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.20 18:32

Ahoj, když jsem si chtěla zlepšit kondici koupila jsem si domů běžecký pás a běhala doma na něm. Dost mi to zlepšilo výdrž a naučila jsem se lépe dýchat než při běhání venku.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 19:57

Já se chtěla zdokonalit ve sportu a proto jsem koupila nedávno jak synovi, tak i mně nové hokejky . Chci zvýšit jak jeho výkonnost, tak i mou, protože mi příjde, že poslední dobou dost chabnu :-)

Váš příspěvek