Sportovní výkonnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielhlavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.19 13:08
Sportovní výkonnost

Nemáte prosím někdo zkušenosti jak dosáhnout větší sportovní výkonnosti?

Reakce:
Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.19 10:10

V jakém sportu? všeobecně to chce trénink, a postupně zvyšovat zátěž, dá se koupit i spousta vitamínů.

Danielhlavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.19 12:15

Hraji fotbal, s tím je spojené běhání, takže jsem chodil i na závody, ale v poslední době mi to moc nejde… jaké vitamíny myslíte?

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.19 10:40

Já jsem si totiž na radu trenéra koupila v lékárně orthomol sport, který je tvořený přímo pro sportovce, kteří chtějí přírodně zvyšovat svoji sportovní výkonnost, je to volně prodejný doplněk, já jsem ho kupovala u dr maxe.

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.19 10:50

Koupíte ho i přes eshop https://www.benu.cz/…ob-30-tbl-30

Marosi
26 příspěvků 23.9.19 08:12

Trénovat, trénovat, trénovat :)

Olga_dolanska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.20 21:05
Sportovní výkonnost

Já si myslím, že je úplně zbytečné vyhazovat stovky korun za nějaké doplňky stravy, které slibují zlepšení sportovní výkonnosti. Mnohem lepší je trénink. Je třeba věnovat sportu hodně času, což je zaručený způsob, jak se výkonnost zlepší. My třeba s manželem rádi jezdíme na kole a fakt skoro každý víkend se sebereme a někam jedeme a je to hodně znát. Vloni manžel koupil nosič kol na auto z https://www.filsonstore.cz/ , abychom mohli jezdit i někam jinam a mám o dost lepší fyzičku, než jakou jsem měla vloni.

Jaranožka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.20 18:32

Ahoj, když jsem si chtěla zlepšit kondici koupila jsem si domů běžecký pás a běhala doma na něm. Dost mi to zlepšilo výdrž a naučila jsem se lépe dýchat než při běhání venku.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 19:57

Já se chtěla zdokonalit ve sportu a proto jsem koupila nedávno jak synovi, tak i mně nové hokejky . Chci zvýšit jak jeho výkonnost, tak i mou, protože mi příjde, že poslední dobou dost chabnu :-)

Ivule bobule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.20 20:26
Auto

Děkuji moc za Olze za doporučení na filsonstore. My jsme si tam nedávno na auto také pořizovali nový hakr a když už jsme byli u nakupování těch věciček k autu, tak jsme si k tomu rovnou i pořídili takovou blbůstku - vystřelovací klíč :D Ať už to naše auto vypadá moderně z gruntu :D

Frankie K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 17:09

Taky v poslední době hodně sportuji a musím říct, že co se týče různých doplňků stravy, tak se mi dost osvědčilo to, že jsem začal brát BCAA. Hlavně na regeneraci po tréningu je to super. BCAA se dá sehnat v různých formách. Já mám například takový prášek, který se mi povedlo sehnat na https://www.cycology.cz/…vyziva-c751/

Tumovablazzza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 02:32

Také bych chtěla být stále lepší a zlepšovat svoji sportovní výkonnost, ale z mého pohledu je asi nejlepší trénovat, správně jíst a dobře regenerovat. Nebo se pletu? Není to tak pro tělo nejlepší?

Lenkamistrova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 14:02

Máte pravdu, je to takhle nejlepší a mnohem lepší, než brát nějaké podpůrné látky. Sportovní výkonnost můžete zlepšit hlavně dobrou regenerací. Mně s tím pomáhá terapie červeným světlem. Slyšela jste o tom někdy?

Tumovablazzza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 01:32

O tom jsem neslyšela, co tím přesně myslíte? Jaká terapie?

Lenkamistrova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 10:43

Tělo potřebuje přirozeně k regeneraci denní a sluneční světlo, které pomáhá buňkám v těle k rychlejší regeneraci. To stejné platí i při sportu, a proto jsem si pořídila infračervený panel https://www.mitolight.cz/…-expert-3-0/ , pomocí kterého se pravidelně svítím a jsem pak strašně nabitá energií. Pomáhá mi to s odpočinkem a k lepší sportovní výkonnosti.

Váš příspěvek