Spatny spanek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dada2013
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.14 21:32
spatny spanek

Dobry den manzel trpi casto pri spanku pocitu ze se nemuze nadechnout zacne vecer kricet a pak ho to asi za 15vteri prejde…stane se to treba 2krat za noc muzete mi poradit co to muze byt…dekuji

Reakce:
neladurisova
10 příspěvků 26.3.15 12:25

Zkuste mu uvařit čaj z meduňky a třezalky, možná mu to pomůže.

Sabiiina111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.20 10:34
nespavost

Nebo melatoním s medunkou a mučenkou. Taky se po něm hezky a lehce usíná

AnettkaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.21 17:28

Ať zkusí sleepnox forte, co má naturevia. Podporuje spánek, zklidnění při stresu, podrážděnosti, duševním napětí a úzkosti a vzhledem ke složení by mu to mohlo poomoct.

Helennn6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 12:19

Se špatným spánkem mám velké zkušenosti, dlouhé roky jsem trpěla nespavostí. Večer jsem nemohla usnout, v noci jsem se hodně budila a ráno jsem byla naprosto vyčerpaná a takhle to bylo několik dní za sebou. Prášky na spaní jsem nechtěla, tak jsem hledala něco jiného a našla jsem CBN olej https://www.cbdcko.cz/…trum-5-10ml/ , který pomáhá s usínáním a spánek zkvalitňuje.

milda88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 18:01

No, já mám v poslední době taky docela problémy se spánkem. Hodně se v noci budím. Myslíte, že by za tím mohla být třeba matrace ? Ta moje sice není nijak proležená, ale už ji mám skoro 8 let a určitě už není taková, jako když byla nová. Přemýšlel jsem čím by to mohlo být a nic jiného mě nenapadá.

Váš příspěvek