Slabé a padající vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moncikmonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 23:37
Slabé a padající vlasy

Nikdy jsem neměla pěkné vlasy a vždy jsem jich měla málo. Teď mi však ještě ke všemu vlasy začínají vypadávat a já z toho doslova šílím. Jak zastavit vypadávání vlasů?

Reakce:
Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 19:40

Moni, jestli chceš, napiš mi na mail dicentra@centrum.cz, mám s léčením padání vlasů hodně zkušeností (bohužel) a napsala bych ti, co mi pomohlo (poradila mi jedna léčitelka). Nekupuj žádné předražené vlasové vodičky a drahé vitamíny, to jsou většinou vyhozené peníze.

Raduuuuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 19:30

Rozhodně také nedoporučuji žádné drahé doplňky nebo tak. Mě se padání vlasů podařilo zastavit díky přírodnímu toniku do vlasů a šamponu. Není to nic drahého, stačí ho pravidelně používat a potom vidíte ty výsledky sama…

Moncikmonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.21 19:24

Za jak dlouho jste ty výsledky viděla? A kde by se to přírodní tonikum dalo sehnat prosím?

Raduuuuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 21:22

Při pravidelném používání tonika do vlasů a podpůrného šamponu https://www.gr7.cz/…davani-vlasu budete mít cca za 3 měsíce pokoj. Nebo alespoň u mě to tak bylo, že se mi za 3 měsíce vypadávání vlasů zastavilo. Chce to jen pravidelnou a poctivou aplikaci.

miškazlatá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.21 20:52
odpověď na problém padání vlasů

Doporučuji nestresovat se, dostatek spánku, zdravou stravu a HLAVNĚ: VELMI DOBŘE SI VYPLACHOVAT ŠAMPON A KONDICIONER Z VLASŮ AŽ DO ÚPLNĚ ČIRÉ VODY!!! Z šamponů doporučuji alespoň tři měsíce používat italský šampon značky Medavita-konkrétně lotion concentré pro ženy bílo-zelený obal a jejich patentované ampule BEZ OPLACHU jako doplněk na místa kde je řídnutí největší. BYLINKY A BYLINKY…

Váš příspěvek