Rakovina děložního čípku - obavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svacinkam  21.05.18 00:09
Rakovina děložního čípku - obavy

Dobrý večer,
v první řadě hlásím, že jsem za poslední rok byla u své gynekoložky a praktické lékařky častěji než dohromady za celý svůj krátký život. Upřímně mám strach tam zase jít, aby si nemyslely, že jsem blázen. Je mi 23 let a od loňského května (2017) jsem se léčila s různými gyn. onemocněními, brala dost léků. Nyní už cca 4 měsíce neberu žádné léky na tyto problémy. Beru jedině Selzink, vitamín E, Cetebe a na zklidnění Eliceu (prožívám velmi stresující období). Poslední výsledky moči ukázaly přítomnost Streptokoka. Trápí mě bolesti při močení, pohlavním styku, zapáchající bělavý výtok. Menstruace je zatím velmi pravidelná (naštěstí). Mám mít obavy, zda by se mohlo jednat o rakovinu děložního čípku, když mi před rokem gynekoložka řekla, že mám na něm změny? Případně jak gynekoložce/prak­tické lékařce sdělit mé obavy, prosím? (Píši schválně i prakt. lékařku, neboť o mých gyn. problémech ví.) Děkuji za rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

jitule2411
3 příspěvky 06.06.18 13:02

Napište mi do emailu, pošlu Vám odkazy lehka. jitka@seznam.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama