Problémy se spánkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.19 12:10
Problémy se spánkem

Zdravím a moc prosím o rady co se usínání týče, po nočních mám vždy rozhozený spánek, takže mi pak prakticky nejde usnout před denní a je to šíleně nepříjemné. Práce je fyzicky i psychicky náročná, jelikož je nás v týmu poměrně málo a 2 kolegyně jsou nemocné, tudíž se potřebuji co nejrychleji dát dokupy. Zabírá vám něco konkrétního?

Reakce:
Simmonaska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 21:28

Mně se spánkem nakonec stejně nejvíc pomůže trocha vína nebo nějaký cider, tak možná můžete taky zkusit :-D

Domi Dominika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.19 19:46

Za mě jedička Sleepnox, nebojte se žádné silné chemie, na to opravdu nejsem, každopádně zabírá krásně. Je to přírodní, nenávykový, obsahuje meduňku, chmel… no samý krásný byliny, tak kdyžtak mrkněte https://www.drmax.cz/…rte-cps-1618

Nikolla-79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.19 21:40

Já bych nejspíš pořídila nějaký silný čaj, kamarádce to jednu dobu na spánek dost zabíralo.

KardyN.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.19 21:08

Já se přidávám se Sleepnoxem, opravdu nejúčinnější produkt, co jsem zkoušela a že jich vzhledem k tomu, jak jsem na tom se spánkem byla, nebylo málo. Teď se mi spaní dost srovnalo, tak už nepotřebuji žádné pomocníky, každopádně pokud nevíte, co vyzkoušet, doporučuji všema deseti.

Marosi
24 příspěvků 23.9.19 08:01

Sklenička červeného vína před spaním by mohla pomoct :palec:

palusaaaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 16:45

No, já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že kvalitu spánku docela dost ovlivňuje i povlečení a z jakého je materiálu. Jestli můžu mít jeden tip, tak před časem jsem narazila na tento článek https://www.kvalitex.cz/…iny-na-leto/ kde právě popisují jak vybrat to správné.

Natalie555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.20 14:53

Co mě fakt pomohlo, tak to nová postel. Teda nová matrace, kterou jsem vybrala dle tohoto článku https://comfortmatrace.cz/…lni-pro-vas/ . Také jsem si koupila nové záclony v IKEA, které nepropouští světlo z ulice.

Eliska.Zlutkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 11:47
Spánek

Je jasné, že je spánkový rytmus rozhozený, pokud děláš na směny. Já jsem měla se spánkem také problémy, protože jsem pořád přemýšlela nad prací. Před spaním si dělám čaj z meduňky a dalších bylin, které mě pomáhají se uklidnit :-). Také je hodně důležitá kvalitní matrace. My jsme si za ni připlatili a koupila jsem na ni také chránič a je to hodně znát. Lehnu do postele, zachumlám se do peřiny a hned spím :-).

MichaelaNNN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 12:14
spaní

Moje máme pracovávala na dvě směny v pekárně a prakticky pro ní bylo nejhorší to, že prostě ve dne vše žilo, takže soused sekal trávník atd, než práce nechala tak pomohlo: závěsy, které nepropouští světlo, špunty do uší, ale stejně to moc dlouho nevydržela a změnila práci. Já mám třeba zase problém v tom, že pracuji zhruba 12 hodin denně u PC a to pak jdu spát a nemůžu, jelikož prostě neumím vypnout, snažím se dodržovat takových základních 8 rad pro kvalitní spánek , které jsem si načetla a uložila do pc, ale sama s tím bojuji, ještě mě napadá, mám v telefonu stažené různé meditační hudby - zvuk delfínů, déšť apod, ideální pro ty, kteří neumí „počítat ovečky“ :-) :mavam:

Zdenka_93_nanakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 12:01
skupina pro lepší spánek

Ahojte,

velmi mě zajímá tematika spánku. Sama mám problémy s usínáním a kvalitou spánku. Takže jsem věčně unavená.

Proto jsem se rozhodla vytvořit blog a FB skupinu, kde bychom si mohli všichni předávat své zkušenosti, rady a tipy.

Přidejte se, může z toho vzniknout zajímavý projekt, který pomůže mnoha lidem:

skupina - https://www.facebook.com/…/jaknaspanek

blog - https://jaknaspanek.cz

Cannabisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 12:05

Taky jsem brala sleepnox, mohu ho jen a jen doporučit

IvanaNANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 19:58

To já jsem měla také docela dost dlouho problém se spánkem, nicméně to vyřešila, překvapivě až nová matrace . Člověk by vůbec neřekl, že takový problém vyřeší až taková banalita. No jo, často člověk musí opravdu začít u řešení problémů od samého začátku :-)

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.20 21:03

Sama mám také směnný provoz, takže někdy chodím domů z práce ve 14 hodin, někdy zase v 6 ráno a je to na spánek asi ta nejhorší možná věc, jaká snad může být… Hodně mi ale na usnutí a celkově uvolnění pomáhá to, když si dám před spaním CBD. To si objednávám od firmy Cibdol a jsem s tím moc spokojena ;-)

Miruss65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.21 19:32

Za sebe bych doporučila dvě rady, které jsem sama od kamarádky dostala a perfektně zafungovaly. Jednak jsem před spánkem přestala sledovat televizní vysílání, což mě zbavilo toho nepříjemného modrého světla. Dále jsem si pořídila kvalitnější povlečení a prostěradlo a dohromady to dalo báječný spánek, kterého si po letech moc užívám.

Váš příspěvek