Problémy se spánkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.19 12:10
Problémy se spánkem

Zdravím a moc prosím o rady co se usínání týče, po nočních mám vždy rozhozený spánek, takže mi pak prakticky nejde usnout před denní a je to šíleně nepříjemné. Práce je fyzicky i psychicky náročná, jelikož je nás v týmu poměrně málo a 2 kolegyně jsou nemocné, tudíž se potřebuji co nejrychleji dát dokupy. Zabírá vám něco konkrétního?

Reakce:
Simmonaska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 21:28

Mně se spánkem nakonec stejně nejvíc pomůže trocha vína nebo nějaký cider, tak možná můžete taky zkusit :-D

Domi Dominika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.19 19:46

Za mě jedička Sleepnox, nebojte se žádné silné chemie, na to opravdu nejsem, každopádně zabírá krásně. Je to přírodní, nenávykový, obsahuje meduňku, chmel… no samý krásný byliny, tak kdyžtak mrkněte https://www.drmax.cz/…rte-cps-1618

Nikolla-79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.19 21:40

Já bych nejspíš pořídila nějaký silný čaj, kamarádce to jednu dobu na spánek dost zabíralo.

KardyN.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.19 21:08

Já se přidávám se Sleepnoxem, opravdu nejúčinnější produkt, co jsem zkoušela a že jich vzhledem k tomu, jak jsem na tom se spánkem byla, nebylo málo. Teď se mi spaní dost srovnalo, tak už nepotřebuji žádné pomocníky, každopádně pokud nevíte, co vyzkoušet, doporučuji všema deseti.

Marosi
25 příspěvků 23.9.19 08:01

Sklenička červeného vína před spaním by mohla pomoct :palec:

palusaaaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 16:45

No, já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že kvalitu spánku docela dost ovlivňuje i povlečení a z jakého je materiálu. Jestli můžu mít jeden tip, tak před časem jsem narazila na tento článek https://www.kvalitex.cz/…iny-na-leto/ kde právě popisují jak vybrat to správné.

Natalie555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.20 14:53

Co mě fakt pomohlo, tak to nová postel. Teda nová matrace, kterou jsem vybrala dle tohoto článku https://comfortmatrace.cz/…lni-pro-vas/ . Také jsem si koupila nové záclony v IKEA, které nepropouští světlo z ulice.

Eliska.Zlutkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 11:47
Spánek

Je jasné, že je spánkový rytmus rozhozený, pokud děláš na směny. Já jsem měla se spánkem také problémy, protože jsem pořád přemýšlela nad prací. Před spaním si dělám čaj z meduňky a dalších bylin, které mě pomáhají se uklidnit :-). Také je hodně důležitá kvalitní matrace. My jsme si za ni připlatili a koupila jsem na ni také chránič a je to hodně znát. Lehnu do postele, zachumlám se do peřiny a hned spím :-).

MichaelaNNN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 12:14
spaní

Moje máme pracovávala na dvě směny v pekárně a prakticky pro ní bylo nejhorší to, že prostě ve dne vše žilo, takže soused sekal trávník atd, než práce nechala tak pomohlo: závěsy, které nepropouští světlo, špunty do uší, ale stejně to moc dlouho nevydržela a změnila práci. Já mám třeba zase problém v tom, že pracuji zhruba 12 hodin denně u PC a to pak jdu spát a nemůžu, jelikož prostě neumím vypnout, snažím se dodržovat takových základních 8 rad pro kvalitní spánek , které jsem si načetla a uložila do pc, ale sama s tím bojuji, ještě mě napadá, mám v telefonu stažené různé meditační hudby - zvuk delfínů, déšť apod, ideální pro ty, kteří neumí „počítat ovečky“ :-) :mavam:

Zdenka_93_nanakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 12:01
skupina pro lepší spánek

Ahojte,

velmi mě zajímá tematika spánku. Sama mám problémy s usínáním a kvalitou spánku. Takže jsem věčně unavená.

Proto jsem se rozhodla vytvořit blog a FB skupinu, kde bychom si mohli všichni předávat své zkušenosti, rady a tipy.

Přidejte se, může z toho vzniknout zajímavý projekt, který pomůže mnoha lidem:

skupina - https://www.facebook.com/…/jaknaspanek

blog - https://jaknaspanek.cz

Cannabisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 12:05

Taky jsem brala sleepnox, mohu ho jen a jen doporučit

IvanaNANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 19:58

To já jsem měla také docela dost dlouho problém se spánkem, nicméně to vyřešila, překvapivě až nová matrace . Člověk by vůbec neřekl, že takový problém vyřeší až taková banalita. No jo, často člověk musí opravdu začít u řešení problémů od samého začátku :-)

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.20 21:03

Sama mám také směnný provoz, takže někdy chodím domů z práce ve 14 hodin, někdy zase v 6 ráno a je to na spánek asi ta nejhorší možná věc, jaká snad může být… Hodně mi ale na usnutí a celkově uvolnění pomáhá to, když si dám před spaním CBD. To si objednávám od firmy Cibdol a jsem s tím moc spokojena ;-)

Miruss65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.21 19:32

Za sebe bych doporučila dvě rady, které jsem sama od kamarádky dostala a perfektně zafungovaly. Jednak jsem před spánkem přestala sledovat televizní vysílání, což mě zbavilo toho nepříjemného modrého světla. Dále jsem si pořídila kvalitnější povlečení a prostěradlo a dohromady to dalo báječný spánek, kterého si po letech moc užívám.

bukaj5av
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.21 23:12
spani

Dobrý den,
mam problem se spanim. Poradte mi neco krome leku.
Diky

Heppkav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.21 20:26

Tak jak zde píše paní Ludmila. K dosažení hlubokého kvalitního dlouhého spánku je perfektní CBD olej, který jsem sama vyzkoušela. Objednala jsem si 5% CBD olej https://www.cbdcko.cz/…trum-5-10ml/ , který mi k rychlému usínání a opravdu odpočinutí během spánu úplně stačí.

Sandrisskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.21 20:28

A co nějaké bylinky pro lepší spánek? Máte někdo zkušenost?

Pavlaa2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.21 22:36

Taky uvažuju nad nějakým bylinným doplňkem stravy, ale nevím jestli to opravdu může s nespavostí pomoct, ještě jsem nezkoušela…?

11verkka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 00:12

Mně se líp spí od té doby co jsem začala užívat magnésium, pomohlo mi to zbavit se stresu takže líp usínám. Užívám ho v přírodní formě od VitasLife.

Pavlaa2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 16:50

A za jak dlouho se ti ulevilo?

drobek.alca
15 příspěvků 31.3.21 20:07

Zkuste https://www.dreamly.cz/ jsou to bylinné kapsle pro lepší spánek, já je beru před spaním už několik měsíců a moc mi to pomohlo. Je to čistě přírodní doplněk od české firmy a mají opravdu výhodné ceny když kupuji po více baleních.

Sandrisskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 20:35

@drobek.alca To vypadá dobře, něco takového jsem měla na mysli. Rovnou si je zkusím objednat, jak rychle ti to přišlo?

drobek.alca
15 příspěvků 31.3.21 21:20

Objednávala jsem si od nich už několikrát a vždycky to mám tak za 2 dny doma :)

Alex87M
1 příspěvek 8.4.21 21:51
Polštář

Dobrý den, já měla se spánkem velký problém, zkoušela jsem kdeco. Od bylinek až po kapky na spaní. Nakonec jsem objevila tvarovatelné polštáře a je to paráda. Mám je z https://lador.cz/59-polstare Už bych neměnila :)

DankaTa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 17:29

Koukám co za bylinky je v tom Dreamly a jsou to přesně ty bylinky, které mi doporučovala na spaní moje známá bylinkářka, takže na tom určitě něco bude :-)

Michalecvara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 09:53

Problém se spánkem jsem řešil prášky na spaní. Bylo to super, vždy jsem během pár minut usnul, ale potom jsem se nemohl probudit a cítil jsem se jako bych měl kocovinu. Zvolil jsem raději přírodní metodu, jak se pořádně vypsat a začal jsem užívat kratom https://kratomlevne.cz/ , který dokáže zařídit kvalitní spánek a rychlou regeneraci těla.

Olinka H.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 21:06

A co třeba magnezium a vkombinaci se sleepnoxem? Nezkoušela jsi to?

Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.21 01:02

V poslední době se necítím moc dobře. Přes den jsem jak zpomalený, ale v noci prostě nemůžu usnout. Takhle to už je nějakou dobu, pravděpodobně má na to vliv i moje práce, která bývá často hodně náročná. Chtěl bych s tím něco udělat, ale léky rozhodně brát nechci. Neexistuje něco přírodního, abych byl přes den fit a v noci během chvilky usnul?

Adamovalena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 19:55

Samozřejmě, že existují takové věci. Já také potřebuji přes den nakopnout, takže přes den užívám CBG olej. V noci mívám ale problémy se spaním, takže užívám CBD olej. Díky této kombinaci se cítím fakt výborně, na Vašem místě bych to taky vyzkoušela.

Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 10:15

A kde bych měl takové věci koupit? Je to vůbec legální?

Adamovalena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 05:57

Nebojte se, vše je naprosto legální a nemá to vůbec žádné omamné účinky. Já si kupuji tuto sadu produktů od firmy CannaCare: https://www.cannacare.cz/…k-cc-family/ . V této sadě je jak CBG, tak CBD olej, ale taky masti s CBD a CBG. Třeba na mast s CBD nedám dopustit, vždy si namažu klouby a svaly po delším běhu a nohy se mi díky masti velmi dobře zregenerují.

GabkaKuc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 11:23

Poměrně dost lidí to řeší různými doplňky a kde jakými léky, ale zkusili jste se zaměřit a kvalitu spánku a hlavně na čem spíte? Mívala jsem dost podobné problémy a vím, že takových 80% udělá to na čem spíte.

Alexx45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 18:24

Taky jsem dost často trpěla tím, že jsem měla nekvalitní, špatný spánek… Zkusila jsem celou řadu věcí, co by mi mohly pomoci a nic. Nakonec jsem si koupila reishi z houbycky.eu a tento doplněk stravy mi pomohl. Doporučuju.

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 17:19
@GabkaKuc píše:
Poměrně dost lidí to řeší různými doplňky a kde jakými léky, ale zkusili jste se zaměřit a kvalitu spánku a hlavně na čem spíte? Mívala jsem dost podobné problémy a vím, že takových 80% udělá to na čem spíte.

Tak pod toto bych se podepsala a naprosto souhlasím. Co jsem pořídila novou matraci tak jsem vyspaná a odpočatá úplně jinak než na té staré. Koho musím vřele doporučit, tak je tato firma, která vám se vším poradí www.jelinek.eu/…icke-matrace

Petkulik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 05:08

Matrace vypadají dobře, ovšem tedy nevím jestli bych si ji uměl sestavit a zvolit vhodné parametry. Ty jsi věděla co a jak?

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 18:07

Jestli ses dívala na ty jejich stránky, tak mají k dispozici info linku. Taky jsem tam volala, abych se informovala ohledně výběru a doručení.

IvaMaMa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 15:04

Magnezium a sleepnox z naturevia jsi nezkoušela?

AAdulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 22:59
nemohu spát

Zdravím, něco přírodního nejlépe (čaje nechci), na špatné spaní?? Děkuji

Dalianna99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 21:07

Sleepnox z naturevia jsi nezkoušela?

Petkulik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 22:43
@EditkaMalinova píše:
Jestli ses dívala na ty jejich stránky, tak mají k dispozici info linku. Taky jsem tam volala, abych se informovala ohledně výběru a doručení.

Díky moc za doporučení, matraci už mám doma a je to něco neuvěřitelného! Druhý den ráno se mi tak krásně vstávalo, dlouho jsem se tak dobře nevyspala a jsem ráda, že jsem přišla na to, proč mám problémy se spaním a se zády.

MiruseMoruse
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 19:31
@Dalianna99 píše:
Sleepnox z naturevia jsi nezkoušela?

Nejsou tady ty doplňky návykové?

AleXandraX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 20:13

S firmou Jelínek. eu mám také výbornou zkušenost, máme od nich nejen matraci, ale dělali nám i komplet ložnici a je to pastva pro oči. Masiv má prostě něco do sebe, navíc když je dobře zpracovaný, tak výsledek je opravdu úžasný.

Nefertiti009
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 21:49

Sleepnox nepomohl?

Váš příspěvek