Problémy se spánkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.19 12:10
Problémy se spánkem

Zdravím a moc prosím o rady co se usínání týče, po nočních mám vždy rozhozený spánek, takže mi pak prakticky nejde usnout před denní a je to šíleně nepříjemné. Práce je fyzicky i psychicky náročná, jelikož je nás v týmu poměrně málo a 2 kolegyně jsou nemocné, tudíž se potřebuji co nejrychleji dát dokupy. Zabírá vám něco konkrétního?

Reakce:
Simmonaska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 21:28

Mně se spánkem nakonec stejně nejvíc pomůže trocha vína nebo nějaký cider, tak možná můžete taky zkusit :-D

Domi Dominika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.19 19:46

Za mě jedička Sleepnox, nebojte se žádné silné chemie, na to opravdu nejsem, každopádně zabírá krásně. Je to přírodní, nenávykový, obsahuje meduňku, chmel… no samý krásný byliny, tak kdyžtak mrkněte https://www.drmax.cz/…rte-cps-1618

Nikolla-79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.19 21:40

Já bych nejspíš pořídila nějaký silný čaj, kamarádce to jednu dobu na spánek dost zabíralo.

KardyN.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.19 21:08

Já se přidávám se Sleepnoxem, opravdu nejúčinnější produkt, co jsem zkoušela a že jich vzhledem k tomu, jak jsem na tom se spánkem byla, nebylo málo. Teď se mi spaní dost srovnalo, tak už nepotřebuji žádné pomocníky, každopádně pokud nevíte, co vyzkoušet, doporučuji všema deseti.

Marosi
20 příspěvků 23.9.19 08:01

Sklenička červeného vína před spaním by mohla pomoct :palec:

Váš příspěvek