Problémy se spaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela36
41 příspěvků 8.1.20 22:48
Problémy se spaním

Zdravím, po novém roce mám problém se spaním, nemá to někdo podobně? Nemůžu se nastavit na normální spací režim a ráno jsem hodně unavená a vyčerpaná. Poradíte, co s tím?

Reakce:
Vendulka011
12 příspěvků 11.1.20 23:45

Ahoj, moje ségra měla podobný problém, známá jí poradila Melatonin Forte a už za necelých 14 dní nemá se spánkem žádný problém.

Janek282
6 příspěvků 12.1.20 23:43

Čau, mám s Melatoninem výbornou zkušenost. Je volně prodejný, takže není potřeba chodit k doktorovi, navíc je bez vedlejších příznaků a není návykový. Beru ho dlouhodobě, je spolehlivý.

Adela36
41 příspěvků 16.1.20 21:53

Dobrý večer, hodně jsem toho o Melatoninu pročetla, poradíte mi s dávkováním prosím? A nedá se koupit online? Děkuji.

Janek282
6 příspěvků 22.1.20 19:24

Ano, tady https://www.pharmaactiv.com/…orte-30tabl/. S dávkováním doporučuji se alespoň poprvé poradit v lékárně s lékárníkem, poradí Vám co a jak.

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.20 23:07

Jestli mohu doporučit, tak na problémy se spaním hodně pomáhá, pokud člověk na tvrdo vyrazí do lesů a tam prostě přespává ve spacáku :-) Vím, že to zní trochu jako padlé na hlavu, ale když si přečtete několik diskuzních for, je to něco, co Vám prakticky většina lidí doporučí a poradí :-)

Váš příspěvek