Svědění, nateklost vagíny a pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ksjshsisjs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.19 20:09
Svědění, nateklost vagíny a pupínky

Dobrý den. Již od úterý mě trápí svědění, natelkost vagíny, bílé pupínky (2) a potom něco co vypadá jako puchýř. V úterý jsem měla pohlavní styk a partner mě i dělal pusou. Chci se zeptat jestli je možné že něco udělal špatně či jestli to je nějaký zánět. Dost to pálí a bolí to při chození. Mám horečky a pocit velké únavy. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji.

Reakce:
Jančakecalka
67 příspěvků 16.12.19 10:45
@Ksjshsisjs píše:
Dobrý den. Již od úterý mě trápí svědění, natelkost vagíny, bílé pupínky (2) a potom něco co vypadá jako puchýř. V úterý jsem měla pohlavní styk a partner mě i dělal pusou. Chci se zeptat jestli je možné že něco udělal špatně či jestli to je nějaký zánět. Dost to pálí a bolí to při chození. Mám horečky a pocit velké únavy. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji.

Nevím, co by to mohlo být, ale šla bych na gyndu.

Ksjshsisjs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 21:21

@Jančakecalka dnes jsem byla. Rekla jsem že akutně potřebuji. Je to herpes a zánět dohromady. Umírám na bolest ale co. Jsem ženská tak to vydržím :mrgreen:

Jančakecalka
67 příspěvků 19.12.19 10:08
@Ksjshsisjs píše:
@Jančakecalka dnes jsem byla. Rekla jsem že akutně potřebuji. Je to herpes a zánět dohromady. Umírám na bolest ale co. Jsem ženská tak to vydržím :mrgreen:

Tak to mě moc mrzí, musí to být hodně nepříjemný a teď na Vánoce asi obzvlášť. Přeji brzké uzdravení :hug:

Ksjshsisjs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.19 19:20

Děkuji moc! Užje to na dobré cestě k vyléčení :lol:

Váš příspěvek