Probiotika - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandruska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 08:31
Probiotika - zkušenosti

Zdravím a prosím o doporučení na nějaká účinná probiotika, manžel dneska dostal po 100 letech antibiotika, tak by se nám něco hodilo, ať ho to moc nesemele co se střev týče atp.

Reakce:
Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.20 18:58

Ahoj, mně k atb vždycky nejvíc pomáhalo zaměřit se na stravu a více zapojit jablka, banány a hlavně kefír! Záchrana :-D

OrkovaCilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.20 20:03

Já mám rozhodně rozhodně nejlepší zkušenost s Naturevia Laktobacily 5, když si člověk přečtě složení a nevybírá jen na základě reklam všelijakých značek v TV, není podle mého co řešit, zachránily mě i přítele nejednou, takže pro jistotu vždycky aspoň 1 balení doma.

Vivinka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.20 09:10

Zkuste se poptat v lékárně nebo rovnou lékaře, ti vždycky ví nejlépe a dokážou konkrétně posoudit např. situaci vašeho manžela a co by k jeho atb. sedlo nejlépe…

DeborahL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 22:54

Přidávám se s Naturevia, zkoušela jsem jednou i Linex, ale ten má, co jsem se dočetla, o 3 kmeny míň a opravdu mi ten účinek nepřišel tak zázračný… ta nová Naturevia Imunita je navíc i s C-čkem, takže co se obranyschopnosti do budoucna taky velké +.

Váš příspěvek