Probiotika a zažívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarculkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.17 23:13
probiotika a zažívání

Nedávno jsem objevila leták na probiotika od pharmaagency.cz, ráda bych se zeptala jestli má někdo s nimi zkušenost. Líbí se mě Probio C+D.

Reakce:
wendulinaa
63 příspěvků 22.9.17 22:54
probiotika a zažívání

Já mám dobrou zkušenost s Probio C+ D od Pharmaagency. Střídaly se u mě průjmy a zácpy. Vše se upravilo, obnovila se střevní mikroflóra, mé zažívání funguje jak má.

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.17 21:34
probiotika a zažívání

Mají webovky kde bych se dozvěla více?

Klára Padělky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.18 17:47
probiotika

Já si kupuju probiotika od Pharma Agency, jsou cenově u nás velmi dostupná, žádné předražené doplňky stravy. Moc mi pomáhají upravit střevní mikroflóru.

Františka J
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 20:25

Janusko, webovky maj www.pharmaagency.cz. Já ted beru od nich Vagiferm a probiotika spulu s vitaminem C a D.

Tammy.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.18 18:24

Probiotika od Pharma agency máme taky doma. Líbí se mi na nich, že mají navíc i ty vitaminy. Což je super.

Sabča1986
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.18 11:34

Nedávno mi je taky doporučily v lékárně sou super a cenově dostupný.

Mirka Jar.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.18 20:03

My je bereme všichni, když sme nachlazení, při atb, nebo když mám nějaký gyn problémy, tak mají i přímo na to. Kupuju je u nás v lékárně. Občas na ně mají i akci.

RadimHor
3 příspěvky 12.3.18 14:21

Mně zase v lékárně doporučili probiotika Biopron, řadu IB-Symbio. Jsou tři druhy podle problémů, s vlákninou při problémech se zácpou, s probiotickou kvasinkou při průjmech a s trávicími enzymy při nadýmání. Jsou cenově dostupné, navíc snad v každé lékárně i na webu. Užívám ty na zácpu a výsledky jsou znát. Třeba by to pro někoho mohl být dobrý tip.

Brigita22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.18 10:51

Probiotika od pharmaagency osobně neznám, ale slyšela jsem o nich, že jsou účinná.

Andrysek95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.18 13:19

Já od nich zkusila Colon Dophilus, byl hodně účinný.

Brigita22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.18 19:18

O pharmaagency jsem si hodně zjistila na jejich stránkách.

Páťkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.18 13:12

Co jste zajímavého zjistila?

Brigita22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.18 21:02

Co je pro mě nejdůležitější, že jsou probiotika od pharmaagency zcela přírodní.

Miaa22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.18 21:32

A vybrala jste si nějaká Brigita22?

Brigita22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.18 21:40

Vybrala jsem si Probio Brusinka, trpím často záněty močových cest, takže spojení probiotik s brusinkou mě vyhovuje.

Miaa22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.18 15:33

Dobrá volba

Ketny
12 příspěvků 17.7.19 19:55

Já jsem nejvíce spokojená s Probiotiky od Naturevia. Laktobacily 5. Stačí jedna tableta denne a nemusí být v lednici.

Helenka18
13 příspěvků 19.7.19 13:32

Ty laktobacily 5 mame taky. Bereme je cela rodina. Detem sem koupila Laktobacilky baby. Cenove vychazi super, vzhledem k tomu ze staci jedna tableta denne. Pochází z Kanady takze zaruka kvality, tam se kontroluji doplnky stravy stejne jako u nas leciva.

Lussy95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.19 22:55

S těmito zkušenost nemám ale mám perfektní zkušenost s probiotiky od www.naturevia.cz, vyzkoušejte, řekla bych, že jsou kvalitnější.

Katunka99
31 příspěvků 3.9.19 00:09

Za mě jsou nejlepší probiotika od Naturevia. Jsou opravdu kvalitní a bereme je dlouho celá rodina.

Sylva0309
65 příspěvků 11.9.19 21:39
@Katunka99 píše:
Za mě jsou nejlepší probiotika od Naturevia. Jsou opravdu kvalitní a bereme je dlouho celá rodina.

co to je? je to nazev probiotik?

Katunka99
31 příspěvků 21.10.19 22:57

Naturevia je firma, která probiotika vyrábí. Dříve se jmenovali Swiss Natural. Mrkni tady pro víc informací https://www.gigalekarna.cz/…-120-kapsli/.

JajaN22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.20 21:12

Můžu je koupit i v klasické kamenné lékárně nebo musím online?

ZdendaJ
16 příspěvků 20.3.20 16:38
probiotika

Probiotika Naturevia (dříve Swiss) si kupuji u nás v kamenné lékárně, vždy mají, kdyby náhodou neměli v té tvé tak se dají koupit i v jakékoliv online lékárně a do druhého dne je máš doma.

Konrad55
11 příspěvků 30.3.20 18:55
Probiotika

Za mě také velká spokojenost s probiotiky naturevia

michuina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 16:40
ve stravě

Zajímalo by mě, o víkendu jsem mluvila se známoou a ta mi tvrdila, že nejlěpím probiotikem je kambucha, máte zkušenost? jako je pravda, že jsem se o tom dočetla třeba tady https://www.panzdravi.cz/…psi-traveni/ pěstujete si doma tuhle divnou houbu? :D fakt má pozitivní vliv? :mavam:

Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 19:58

Myslím si, že nejlepším způsobem, jak přijmout do těla probiotika, je právě přírodní cesta. Já pravidelně piju kombuchu, která už zde byla zmiňována. Kombucha je fermentovaný čaj bohatý na vitamíny, antioxidanty a probiotika, takže má velmi pozitivní účinky na zažívání a imunitu. Kombuchu si objednávám z obchodu https://www.jztferments.cz/ , kde mají od 8 lahviček dopravu zdarma

Dioni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 21:57

Ted jsem dobrala antibiotika, protože sjem měla anginu a zapomněla jsem si koupit probiotika. měla jsem průjem :( takže jsem brala probiotika laktobacily 5 a po krátké době se to zlepšilo

Váš příspěvek