Přírodní doplňky zdraví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejminaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.17 23:39

Jelikož pravidelně cvičím, potřebovala jsem zvýšit výkonnost a potlačit únavu. V lékarně mě doporučili Enzymax.

Reklama

Reklama

Reakce:

anduul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.17 18:32

Enzymax se dá koupit pouze v lékárně? Nevíš, mají i nějaké www stránky?

anduul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 19:38

Na stránky jsem mrkla, jsou přehledné. Určitě si přípravek koupím a vyzkouším.

ejminaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.17 17:10

Hned jsem si ho koupila a začala jsem s ním. Cítím se výborně, nejsem tak unavená a dokonce ustoupila bolest svalů po cvičení. Můžu opravdu doporučit.

johny prusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.17 10:16

Stálé zdraví
I já mám dobrou zkušenost, především s tibetskou medicínou, jako doplňky stravy, při určité trpělivosti jsou výsledky uspokojive, Epamy Borise Tichanovského mohu jen doporučit.

Radek Sláma 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 19:43

Ahoj, doporučíte mně něco přírodního na podporu imunity a celkovýho nastartování organismu?

Milča_suzzi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 13:55

Pokud hledáš něco fakt přírodního a nějakou opřádnou pecku, doporučuju vyzkoušet extrakt ze sibiřské čagy od chaganela. Trpela sem hodně únavou, migrenama, byla sem pořád unavená a tohle mi fakt pomohlo. Teď ji beru pravidelně každý den a zatím sem od podzimu nebyla nemocná.

Radek Sláma 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 13:56

Děkuji za tip, to zní docela dobře. Pohledám na netu a mrknu na to.

Sylva0309
38 příspěvků 01.06.18 20:47

Je přírodní a přírodní. Někdy ani ty přírodní nepomáhájí tak jak by měly.

Vera198
3 příspěvky 10.08.18 17:12

Dobry den, rada bych se zeptala, zda nekdo nevi o nejakem prirodnim doplnku spravy na depresi? Antidepresiva jiz nepouzivam, nemam s nema dobrou zkusenost, tak s tou depresi jiz neim, kudy kam. Muzete nekdo neco doporucit? Predem dekuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama