Migréna, bolesti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivet.f67  20.09.16 23:36
Migréna, bolesti hlavy

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo na migrénu nezkoušel konopí? :roll: Prý na bolest existují konopné kapičky? Je to přece jen bylinka, tak proč si zbytečně zamořovat tělo chemií, když tabletky kolikrát ani nepomáhají. Migrénu konopí asi nevyléčí, ale bolest třeba zastaví. Jen nevím, jestli by byl člověk schopný pracovat a nestal se časem závislý?

Reklama

Reklama

Reakce:

PavelHangurbadzo
2 příspěvky 24.09.16 16:44

Ahoj.
Migréna je onemocnění vyšší nervové soustavy. Spouštěče, to je sáhodlouhé téma, které nic neřeší. Všeobecně vládne přesvědčení, že migréna je neléčitelná, a proto se léčí symptomy, nikoliv příčiny. Přitom jediným spouštěčem je samotný mozek, který se naučil vyvolávat bolesti hlavy. Z toho plyne, že trvalé vyléčení z migrény je možné, a navíc poměrně jednoduché. Stačí odnaučit mozek, vyvolávat bolesti hlavy. Děje se tak s pomocí relaxačních technik, ale zatím mi stačilo vždy pouze jedno sezení. Žádoucí ale je, zasáhnout v době, kdy je záchvat migrény rozvinutý.

Mirek16
5 příspěvků 29.11.16 10:51

Konopí může mít na migrénu blahodárný vliv. Člověk se na něm fyzicky závislý nemůže, jak dokazují různé výkumy. Hrozí maximálně psychická závislost, ale to se spíš děje při kouření marihuany a ne při braní tabletek/kapiček. DOporučuje se poradit s lékařem, ten vždycky bude vědět víc o farmaceuticky upraveném konopí. :)

johny prusa  12.06.17 10:23

Stálé zdraví
na migrénu jsou také slušné produkty Tibetské medicíny, možná i čínské. Mám však zkušenosti spíše s tibetskou, a zvláště s Epamy či tinkturama Borise Tichanovského.

Jimino  21.07.17 21:43

No, na moji bolest hlavy mě zatím perfektně zabírá brufen, za což jsem rád :) ** Jinak migrénu stanoví doktor, který dá i odpovídající medikaci…

Edit admin - odstraněn odkaz

SimiKepi  23.08.17 12:14

Brufen je super věc, pokud nezabírá, tak za dr., ten dá odpovídající prášky na migrénu.

Vendulina39
14 příspěvků 17.09.17 20:31

Asi bych si s takovými obížemi zašla k dr.

Zuzzanka258  19.09.17 20:22

Ahoj, zkus mrknout na houbu čaga xx mně hodně pomohla. Taky sem děsně trpěla na migreny a měla sem problemy se zažíváním, a tohle mi fakt pomohlo.

Edit admin - odstraněn odkaz

Mjka  19.09.17 20:23

Můj děda tu houbu myslím taky na něco užívá. Doporučila mu to dokonce doktorka. Je to fakt zajímavý.

Zuzzanka258  19.09.17 20:26

Jako fakt sem koukala sama, jaký to má využití. Kdybych si to sama nevyzkoušela, tak sem tomu asi taky moc nevěřila.

Čičina_Lenka  25.09.17 11:13
čaga

Taky hodně trpím na migreny. Myslím, že to as prubnu. Lepší než do sebe cpát chemii. Přírodní léčbě i docela věřím, a tohle vypadá hodně zajímavě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama