Migréna, bolesti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
ivet.f67  20.09.16 23:36
Migréna, bolesti hlavy

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo na migrénu nezkoušel konopí? :roll: Prý na bolest existují konopné kapičky? Je to přece jen bylinka, tak proč si zbytečně zamořovat tělo chemií, když tabletky kolikrát ani nepomáhají. Migrénu konopí asi nevyléčí, ale bolest třeba zastaví. Jen nevím, jestli by byl člověk schopný pracovat a nestal se časem závislý?


Reklama


Reklama

Reakce:
 
PavelHangurbadzo
2 příspěvky 24.09.16 16:44

Ahoj.
Migréna je onemocnění vyšší nervové soustavy. Spouštěče, to je sáhodlouhé téma, které nic neřeší. Všeobecně vládne přesvědčení, že migréna je neléčitelná, a proto se léčí symptomy, nikoliv příčiny. Přitom jediným spouštěčem je samotný mozek, který se naučil vyvolávat bolesti hlavy. Z toho plyne, že trvalé vyléčení z migrény je možné, a navíc poměrně jednoduché. Stačí odnaučit mozek, vyvolávat bolesti hlavy. Děje se tak s pomocí relaxačních technik, ale zatím mi stačilo vždy pouze jedno sezení. Žádoucí ale je, zasáhnout v době, kdy je záchvat migrény rozvinutý.

 
Mirek16
5 příspěvků 29.11.16 10:51

Konopí může mít na migrénu blahodárný vliv. Člověk se na něm fyzicky závislý nemůže, jak dokazují různé výkumy. Hrozí maximálně psychická závislost, ale to se spíš děje při kouření marihuany a ne při braní tabletek/kapiček. DOporučuje se poradit s lékařem, ten vždycky bude vědět víc o farmaceuticky upraveném konopí. :)

 
johny prusa  12.06.17 10:23

Stálé zdraví
na migrénu jsou také slušné produkty Tibetské medicíny, možná i čínské. Mám však zkušenosti spíše s tibetskou, a zvláště s Epamy či tinkturama Borise Tichanovského.

 
Jimino  21.07.17 21:43

No, na moji bolest hlavy mě zatím perfektně zabírá brufen, za což jsem rád :) https://www.zbozi.cz/…400-100-tbl/ Jinak migrénu stanoví doktor, který dá i odpovídající medikaci…

 
SimiKepi  dnes v 12:14

Brufen je super věc, pokud nezabírá, tak za dr., ten dá odpovídající prášky na migrénu.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama