Přeskakování srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kler.m12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 14:53
Přeskakování srdce

Máte stím někdo zkušenosti? Je to pěkne hnusne..Stává se mi to v leže nebo když si lehnu na levou stranu nebo špatně sedím jindy s emi to nestava..jen v leže a udela mi to tak jednou a zas dobre..Ekg mam bez nalezu.. muže to byt neco važneho? jine přiznaky u toho nemam..žadne točení hlavy nic.. měla sem od toho dva roky pokoj.. ale ted se mi to stresem vratilo..

Reakce:
Prolezlá vším
2 příspěvky 10.5.13 21:03
Taky skáču

Nebát se ;), já si takhle skáču už pár let. EKG nikdy nic neukázalo, protože když mi naskočí pauza a pak začne bušit, jako šílené, je to vždy mimo ordinaci.
Nejčastěji v klidu, leže…prostě zákeřně vyděsí. Zobu občas hořčík, zejména ve stresu (pomůže). Taky docela pomáhá pomalé dýchání. :mavam:

Karolinkaava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.19 21:13

Holky prosím dokážete mi poradit, jak pomoci tátovi, který má slabší srdíčko a má se šetřit? jaké vitamíny jsou pro takového člověka dobré?

Gabrielanovotna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.19 09:59

Doporučuji kupovat směs vitamínů, která se prodává přímo pro podporu srdeční činnosti, může mu to pomoci, možná bude mít pak i více energie do života.

Karolinkaava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.19 16:27

A vy máte přímo s některou ze směsí zkušenosti?

Gabrielanovotna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.19 13:20

Ano mám, řešila jsem to také s mojí mámou, sehnala jsem ji v lékárně směs vitamínů pro lepší srdeční činnost orthomol cardio, která ji zase vrátila energii a sílu do života.

Váš příspěvek