Srdeční extrasystoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Extrasystoly
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 12:05
srdeční extrasystoly

Trpíte někdo na to?? je to celkem dost nepřijemne ale neprovazí mě žadny jine projevy u toho jen mi maximalně ruce zteplají a zružoví obličej..muže to být od páteře? prodělala sem hodně velky stres.. na ekg mi nic nezjistili mam jen rychle tepy a tlak u doktora vysoky jinak doma kolem tech 130/80.. hodně mi na to pomaha i na dychaní lexaurin :) není to každý den.. někdy mi stačí si prokřupat záda a je všecko okey :) netrvá to dlouho jen třeba při prudkem vztanutí že si jakoby zada skřipnu nebo v leže když ležim na levém boku..dva roky sem měla stím pokoj.. a ted se mi to zase vratilo asi to bude od nervu..

Reakce:
hanna28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.13 18:20
extrasystoly

Také na to trpím už asi něco přes rok. Je mi 28, byla jsem i v nemocnici, proděla la různá vyšetření včetně Holtera. Po týdnu mi doktoři řekli, že je to psychického rázu a poslali mě s lexaurinem domů :-) Podotýkám, že jsem vcelku klidný člověk a žádné velké stresy neprožívám, tudíž jsem se s jejich diagnózou příliš neztotožnila, ale lexu si občas vezmu :-) Potíže přetrvávají, vždycky se hrozně leknu, mám to cca 5× denně, učím se s tím žít…

Dalibor7
222 příspěvků 4.2.14 17:17
Dalibor7

Možná bych věděl, jak se těchto obtíží zbavit.

VENDULA 0704
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.14 20:29
srdecni "zachvevy"

A jak se da toho zbavit.Jsem uz z toho vyrizena. Presne tak, kdyz to prijde z niceho nic tak se leknu a je to jeste horsi. Samozrejme psychika je na prvnim miste a ja vim ze to mam z toho kdyz se citim uzkostne. Jinak jsem vesela az moc. Zacinam s tim teda zit, ale obavy nikdy nevymizi, kdyz vite ze vas to chytne a doma mate maly dite. Porad si rikam co kdyz..a tak. A nervama to takhle zhorsuju. A nedokazu si predstavit, ze mam takhle zit uz porad. Normalne to na me parazituje a otravuje mi to zivot :lol: :zed:

Dalibor7
222 příspěvků 27.4.14 11:24
Dalibor7

Jedna s věcí, která to může způsobovat je hrudní páteř, ale toto je na dlouhé povídání. Pokud chcete, napište mi do soukromé schránky a nejlépe kontakt na sebe, aby jsme si mohli promluvit, protože psaním je toto velmi na dlouho.

dagmoš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.14 21:57
extrasystoly

@Dalibor7 Dobrý den Dalibore,
chtěla bych vás poprosit o radu, jak se zbavit těch :srdce: ES..píšete, že je to na delší povídání. Mám stejný problém…pokud vás to neobtěžuje, tak mi můžete napsat na mail ***@seznam.cz
Díky Dagmoš

Simušinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 21:32

Dobrý den, mám stejný problém s ES, někdy jsem z toho už tak nervozní, že se na nic jiného celý den nedokážu soustředit. Vše se mi zhoršilo po prožitém traumatu. Mám problémy s hrudní páteří. Můžete mi taky prosím poradit, jak by se to dalo definitivně vyřešit? Předem děkuji

Dalibor7
222 příspěvků 1.9.14 07:31

Velmi rád pomůžu, ale napište mi na sebe kontakt do soukromé schránky, to samé platí i pro Dagmoš, protože mail máte neplatný.

Simušinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 20:35

Nevím ktreou schránku myslíte. Email na mě je Simulre@seznam.cz Děkuji

dabbo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.15 05:58
prosím

Prosím o vaší pomoc je mi 49 jsem 6.let po IM mám stent, vše bylo skoro celou tu dobu po IM v pořádku před 3.měsíci zničeho nic extrasystoly mám to vlastně každý den a hlavně skoro po celý den. Jednou mně to chytne po jídle jindy jen tak večer když lehnu na levý bok a když se otočím na záda tak to zmizne vrátím se na levý bok a opět to začne. Jsem po holtru ekg. ES prokázány pry jako neškodné ale ať si to zkusí takhle žít. Beru léky na tlak-EGILOK 100MG, TOLURU, AGEN. Ale i bez léku mám tlak 125/75. Egilok ale beru pravidelně. Co s tím psychiku mám silnou tam chyba není. :lol: DĚKUJI MOC. :potlesk: :mavam:

dabbo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.15 19:27
@dabbo píše:
Prosím o vaší pomoc je mi 49 jsem 6.let po IM mám stent, vše bylo skoro celou tu dobu po IM v pořádku před 3.měsíci zničeho nic extrasystoly mám to vlastně každý den a hlavně skoro po celý den. Jednou mně to chytne po jídle jindy jen tak večer když lehnu na levý bok a když se otočím na záda tak to zmizne vrátím se na levý bok a opět to začne. Jsem po holtru ekg. ES prokázány pry jako neškodné ale ať si to zkusí takhle žít. Beru léky na tlak-EGILOK 100MG, TOLURU, AGEN. Ale i bez léku mám tlak 125/75. Egilok ale beru pravidelně. Co s tím psychiku mám silnou tam chyba není. :lol: DĚKUJI MOC. :potlesk: :mavam:
Schonova Hana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.15 09:32

Po vyšetření, které jste absolvoval je zřejmé, že nic vážného se srdíčkem není. Je to jen nepříjemně vnímavý stav. I já s tímto žiji již 30 let jsem tu se systoly již dlouho. Prosím zkuste Magnosolf a lexaurin. A také uvědomění, že je to pouze neškodný stav.

Pychlucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.16 22:25
Prosím o radu

Dobrý večer, narazila jsem na vaši diskuzi o extrasystolách, už tím trpím asi 2 roky a díky tomu jsem začala trpět panickou úzkostí chtěla bych poradit jak se jich mohu zbavit děkuji za radu s pozdravem Pýchová Lucka ****

Edit admin - osobní údaje

Brittany26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.18 20:26
Extrasystoly

Poprosim Dalibora7,nebo nekoho, kdo ma info od Dalibor7,jak na tyto extrasystoly,,aby me prosim napsal na muj mail strmiska23@seznam.cz se zbavit extrasystol.Mam problemy se zablokovanou pateri.Jsem tehotna ve 22.Dekujiii

Dalibor7
222 příspěvků 12.1.18 07:07

Ten mail nefunguje.

OMEGA1
1 příspěvek 2.2.18 10:45
prsní páteř

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat pana Dalibora7, jestli je možné aby od prsní páteře bylo také časté močení. Mám nějaké potíže se zády. Způsobuje mi to i závratě. Je to mezi lopatkami. Ale když ležím na zádech, tak se mi někdy obtížně dýchá. Pokud si lehnu na bok tak přijde závrať. Takže ležím na zádech. Na RTG páteř v podstatě dobrá. Jen lehce křivá. Podle lékařů ji má dnes takto snad každý. Tak prý to jsou stažené svaly a nervy okolo páteře. Ale když začaly tyto problémy, tak začalo také časté močení. Ve dne i v noci. Může to mít prosím Vás spojitost? Děkuji za Vaši odpověď. Můžete mi prosím zaslat Váš mail. Rád toho více popíši. I mé vyšetření v nemocnici. Děkuji

Dalibor7
222 příspěvků 2.2.18 13:25

Potíže z dechem a závratě velmi často způsobuje hrudní a krční páteř.
Co se týče toho močení, tak za tu zodpovídá bederní oblast páteře, ale potíže z močením, bývají spíše opačné, jelikož dochází k omezení činnosti ledvin.
Víte každý orgán má svůj nervový kořen v páteři a při útlaku tohoto nervu dochází ke snížení činnosti orgánu, který se s tímto nervem spojen.
Páteř je královna nervstva celého těla.

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.18 16:59
Musí se řešit příčina.

Bez vyřešení skutečné příčiny vzniku extrasystol nepřináší aplikace Rytmonormu nebo jiných léků trvalé vyléčení, ale jen potlačuje příznaky. Příčinou vzniku extrasystol jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické záněty v těle, které mají negativní vliv na srdeční činnost. To se navenek projevuje extrasystolami. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto potíže v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste se extrasystol sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

Chose63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.19 11:53
Extrasistoly

Také jsem tím trpěl bouchání srdce občas rány a kdyby do mě někdo kopal Dostal jsem to vnímal Neměl jsem si tam žádné jiné obtíže tak jsem se s tím naučil žít všechny vyšetření všude na mě koukali jako na blbce Pořídil jsem si i stetoskop a opravdu jsem slyšel jak srdce vynechá nebo bouchne najednou rychleji dvakrát za sebou Opravdu jsem zkoušel všechno možné až na jedné fyzioterapii mi paní doktorka řekla že mám lehce propadlý hrudník ať zkouším hrudník několikrát denně prodýchávat a opravdu od té doby co se párkrát denně zhluboka nadechnu do hrudníku a narovnám se chvilku za držím dech tak se mi to srovnalo extrasystole v podstatě už žádnou nemám možná ji někdy lehce pocítím ale už tomu ani nevěnuje pozornost

VladimirMax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.19 17:29
Extrasystoly

Prosím Dalibora7 o navázání kontaktu pro řešení mého problému - extrasystol… mám potíže s krční a hrudní páteří a po psychické stránce na tom nejsem taky zrovna nejlíp (stresy)… extrasystoly se mi začaly projevovat začátkem prosince 2018 nejdříve neznatelně, ale je to čím dál tím horší až je to děsně nepříjemné a obtěžující… dík předem za navázání kontaktu a případnou radu/y - Vladimír * vladimir. max@seznam.cz *.

Jitulei
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.19 23:03
Extrasystol a pater

Dobrý den, je možné se s Vámi ještě spojit? Dekuji

Dalibor7
222 příspěvků 22.5.19 07:07

Ano

novakova.kl@post.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.19 14:37
Dalibor7

Prosím také o radu do mailu novakova. kl@post.cz děkuji

Váš příspěvek